Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.10.2017 > 11:30 Versiunea pentru printare
Marți, 24 octombrie 2017, ora 11:30

Subiect vot: Prelungire program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:128 54 26 18 10 6 6 7 1
- voturi pentru (DA):127 53 26 18 10 6 6 7 1
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Antal István-János UDMR DA
2. Anton Anton ALDE DA
3. Avram Constantin ALDE DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Balan Ioan PNL DA
6. Balint Liviu-Ioan PSD NU
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benga Tudor - Vlad USR DA
10. Benkő Erika UDMR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Budăi Marius-Constantin PSD DA
18. Bulai Iulian USR DA
19. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
20. Calista Mara-Daniela PNL DA
21. Calotă Florică Ică ALDE DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Cherecheș Florica PNL DA
24. Cherecheș Viorica PNL DA
25. Chichirău Cosette-Paula USR DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Cobuz Maricela PSD DA
28. Codreanu Constantin PMP DA
29. Cosma Lavinia-Corina USR DA
30. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
31. Csép Éva-Andrea UDMR DA
32. Csoma Botond UDMR DA
33. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
34. Culeafă Mihai PNL DA
35. Cupă Ion ALDE DA
36. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
37. Dunava Costel Neculai PSD DA
38. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
39. Erdei Dolóczki István UDMR DA
40. Farago Petru UDMR DA
41. Fădor Angelica PNL DA
42. Floroiu Ionel PSD DA
43. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
44. Gavrilă Camelia PSD DA
45. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
46. Gherman Dumitru PSD DA
47. Ghilea Găvrilă PNL DA
48. Giugea Nicolae PNL DA
49. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
50. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
51. Huncă Mihaela PSD DA
52. Ion Stelian-Cristian USR DA
53. Ioniță Antoneta PNL DA
54. Iordache Florin PSD DA
55. Lazăr Sorin PSD DA
56. Longher Victoria Minoritati DA
57. Lovin Dumitru ALDE DA
58. Lungu Tudorița PNL DA
59. Lupescu Dumitru USR DA
60. Marica Petru-Sorin PSD DA
61. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
62. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
63. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
64. Mohaci Mihai PSD DA
65. Munteanu Ioan PSD DA
66. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
67. Neață Eugen PSD DA
68. Niță Nicu PSD DA
69. Nosa Iuliu PSD DA
70. Olar Corneliu PNL DA
71. Olteanu Daniel PNL DA
72. Oteșanu Daniela PSD DA
73. Pambuccian Varujan Minoritati DA
74. Pașcan Emil-Marius PMP DA
75. Pau Radu - Adrian PSD DA
76. Păle Dănuț PSD DA
77. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
78. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
79. Pop Andrei PSD DA
80. Pop Georgian PSD DA
81. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
82. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
83. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
84. Popescu Pavel PNL DA
85. Presură Alexandra PSD DA
86. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
87. Prună Cristina-Mădălina USR DA
88. Radu Anișoara PSD DA
89. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
90. Răduț Violeta PSD DA
91. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
92. Roman Ioan Sorin PSD DA
93. Romanescu Cristinel PNL DA
94. Roșca Lucreția PSD DA
95. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
96. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
97. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
98. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
99. Seres Dénes UDMR DA
100. Simion Lucian-Eduard PSD DA
101. Simionca Ionuț PMP DA
102. Simonis Alfred - Robert PSD DA
103. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
104. Solomon Adrian PSD DA
105. Spânu Ion PSD DA
106. Stancu Florinel PSD DA
107. Șarapatin Elvira PSD DA
108. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
109. Șișcu George PNL DA
110. Șotcan Theodora PSD DA
111. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
112. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
113. Teiș Alina PSD DA
114. Terea Ioan PSD DA
115. Toma Ilie PSD DA
116. Tomac Eugen PMP DA
117. Tudor Beatrice PSD DA
118. Turcan Raluca PNL DA
119. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
120. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
121. Varga Vasile PNL DA
122. Vasile Daniel Minoritati DA
123. Vișan George-Gabriel PSD DA
124. Vîrză Mihăiță PSD DA
125. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
126. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
127. Zainea Cornel USR DA
128. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 29 martie 2020, 9:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro