Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 31.10.2017 > 12:10 Versiunea pentru printare
Marți, 31 octombrie 2017, ora 12:10

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:230 116 41 22 15 7 9 15 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Anton Anton ALDE
8. Apjok Norbert UDMR
9. Avram Constantin ALDE
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Balint Liviu-Ioan PSD
14. Banias Mircea Marius -
15. Barna Ilie Dan USR
16. Bălănescu Alexandru PSD
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benga Tudor - Vlad USR
21. Benkő Erika UDMR
22. Bica Dănuț PNL
23. Bichineț Corneliu PMP
24. Biró Rozália-Ibolya UDMR
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PNL
27. Bodea Marius PNL
28. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
29. Bontea Vlad PSD
30. Borza Remus-Adrian -
31. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
32. Botez Mihai-Cătălin USR
33. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
34. Bucura-Oprescu Simona PSD
35. Budăi Marius-Constantin PSD
36. Buican Cristian PNL
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Bulai Iulian USR
39. Bumb Sorin-Ioan PNL
40. Burciu Cristina PSD
41. Calotă Florică Ică ALDE
42. Călin Ion PSD
43. Căruceru Aida-Cristina PSD
44. Cherecheș Florica PNL
45. Cherecheș Viorica PNL
46. Ciocan Dan PSD
47. Ciofu Tamara-Dorina PSD
48. Ciolacu Ion-Marcel PSD
49. Ciuhodaru Tudor PSD
50. Cîmpeanu Sorin Mihai -
51. Cîtea Vasile PSD
52. Cobuz Maricela PSD
53. Cocoș Vasile PSD
54. Coliu Doru-Petrișor PMP
55. Cosma Andreea PSD
56. Cosma Lavinia-Corina USR
57. Csép Éva-Andrea UDMR
58. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
59. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
60. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
61. Culeafă Mihai PNL
62. Cupă Ion ALDE
63. Cupșa Ioan PNL
64. Dehelean Silviu USR
65. Dinu Cristina-Elena PSD
66. Dîrzu Ioan PSD
67. Dobre Mircea-Titus PSD
68. Dobre Victor Paul PNL
69. Dobrică Ionela Viorela PSD
70. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
71. Dohotaru Adrian-Octavian USR
72. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
73. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
74. Dunava Costel Neculai PSD
75. Duruș Vlad-Emanuel USR
76. Erdei Dolóczki István UDMR
77. Farago Petru UDMR
78. Florea Damian -
79. Florea Oana-Consuela PSD
80. Floroiu Ionel PSD
81. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
82. Furic Iarco Minoritati
83. Furtună Mirela PSD
84. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
85. Gavrilă Camelia PSD
86. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
87. Găină Mihăiță PSD
88. Georgescu Nicolae PSD
89. Gheorghe Andrei Daniel PNL
90. Gheorghe Tinel PNL
91. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
92. Gilia Claudia PSD
93. Giugea Nicolae PNL
94. Goga Octavian PSD
95. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
96. Gudu Vasile PNL
97. Halici Nicușor PSD
98. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
99. Holban Georgeta-Carmen PSD
100. Huncă Mihaela PSD
101. Iancu Iulian PSD
102. Iancu Marius-Ionel PSD
103. Ibram Iusein Minoritati
104. Ignat Miron Minoritati
105. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
106. Ion Stelian-Cristian USR
107. Ionescu George PNL
108. Ioniță Antoneta PNL
109. Iordache Florin PSD
110. Itu Cornel PSD
111. Iurișniți Cristina-Ionela USR
112. Jivan Luminița-Maria PSD
113. Kelemen Hunor UDMR
114. Korodi Attila UDMR
115. Lazăr Sorin PSD
116. Longher Victoria Minoritati
117. Lovin Dumitru ALDE
118. Lupașcu Costel PSD
119. Macovei Silviu Nicu PSD
120. Manole Petre-Florin PSD
121. Marica Petru-Sorin PSD
122. Márton Árpád-Francisc UDMR
123. Mărgărit Mitică-Marius PSD
124. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
125. Mihalescul Dumitru PNL
126. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
127. Mînzatu Roxana PSD
128. Mocioalcă Ion PSD
129. Mohaci Mihai PSD
130. Moldovan Sorin-Dan PNL
131. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
132. Munteanu Ioan PSD
133. Mușoiu Ștefan PSD
134. Nasra Gabriel-Horia PSD
135. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
136. Neagu Nicolae PNL
137. Neață Eugen PSD
138. Nicolae Andrei PSD
139. Niță Mihai ALDE
140. Niță Nicu PSD
141. Nosa Iuliu PSD
142. Olar Corneliu PNL
143. Oprea Dumitru PNL
144. Oros Nechita-Adrian PNL
145. Oteșanu Daniela PSD
146. Palăr Ionel PNL
147. Pambuccian Varujan Minoritati
148. Paraschiv Rodica PSD
149. Pașcan Emil-Marius PMP
150. Pau Radu - Adrian PSD
151. Păle Dănuț PSD
152. Petrea Gabriel PSD
153. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
154. Petric Octavian PSD
155. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
156. Pistru Eusebiu-Manea PNL
157. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
158. Plumb Rovana PSD
159. Pop Andrei PSD
160. Pop Georgian PSD
161. Pop Tudor Rareș USR
162. Popa Florin PSD
163. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
164. Popescu Nicolae-Daniel USR
165. Popescu Virgil-Daniel PNL
166. Predoiu Marian-Cătălin PNL
167. Presură Alexandra PSD
168. Prisnel Adrian-Claudiu USR
169. Prișcă Răzvan Sorin PNL
170. Prună Cristina-Mădălina USR
171. Radu Anișoara PSD
172. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
173. Răduț Violeta PSD
174. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
175. Roman Florin-Claudiu PNL
176. Romanescu Cristinel PNL
177. Roșca Lucreția PSD
178. Rotaru Alexandru PSD
179. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
180. Sebestyén Csaba-István UDMR
181. Sefer Cristian-George PMP
182. Seidler Cristian-Gabriel USR
183. Seres Dénes UDMR
184. Simion Lucian-Eduard PSD
185. Simionca Ionuț PMP
186. Sitterli Ovidiu-Ioan -
187. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
188. Solomon Adrian PSD
189. Spânu Ion PSD
190. Stamatian Vasile-Florin PNL
191. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
192. Stancu Florinel PSD
193. Stănescu Alexandru PSD
194. Steriu Valeriu-Andrei PMP
195. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
196. Stroe Ionuț-Marian PNL
197. Suciu Vasile-Daniel PSD
198. Szabó Ödön UDMR
199. Șerban Ciprian-Constantin PSD
200. Șotcan Theodora PSD
201. Șovăială Constantin PNL
202. Ștefan Corneliu PSD
203. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
204. Tabugan Ion PMP
205. Tănăsescu Alina-Elena PSD
206. Teiș Alina PSD
207. Terea Ioan PSD
208. Tîlvăr Angel PSD
209. Todor Adrian PSD
210. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
211. Trăilă Cristina PNL
212. Tripa Florin-Dan PSD
213. Tudose Mihai PSD
214. Turcan Raluca PNL
215. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
216. Ursu Răzvan-Ion PSD
217. Vasile Daniel Minoritati
218. Vasilică Radu Costin PSD
219. Vass Levente UDMR
220. Velcea Nicolae PSD
221. Vexler Silviu Minoritati
222. Vîlceanu Dan PNL
223. Vîrză Mihăiță PSD
224. Vlad Sergiu Cosmin USR
225. Vlăducă Oana-Silvia PSD
226. Voicu Mihai Alexandru PNL
227. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
228. Weber Mihai PSD
229. Zainea Cornel USR
230. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 5 aprilie 2020, 14:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro