Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.11.2017 > 11:06 Versiunea pentru printare
Marți, 7 noiembrie 2017, ora 11:06

Subiect vot: Plx 209/2016 Amr 8
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:93 34 25 17 11 - 3 2 1
- voturi pentru (DA):78 19 25 17 11 - 3 2 1
- voturi împotrivă (NU):14 14 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Bende Sándor UDMR DA
5. Benedek Zacharie UDMR DA
6. Benga Tudor - Vlad USR DA
7. Benkő Erika UDMR DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
10. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
11. Bodea Marius PNL DA
12. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
13. Botez Mihai-Cătălin USR DA
14. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
15. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
16. Călin Ion PSD DA
17. Cherecheș Florica PNL DA
18. Cherecheș Viorica PNL DA
19. Chiriac Viorel PSD -
20. Ciocan Dan PSD DA
21. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
22. Cocoș Vasile PSD DA
23. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
24. Csép Éva-Andrea UDMR DA
25. Cupșa Ioan PNL DA
26. Dan Nicușor Daniel USR DA
27. Dehelean Silviu USR DA
28. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
29. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
30. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
31. Fădor Angelica PNL DA
32. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD NU
33. Furtună Mirela PSD DA
34. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
35. Gheorghe Tinel PNL DA
36. Ghilea Găvrilă PNL DA
37. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD NU
38. Ion Stelian-Cristian USR DA
39. Ionescu George PNL DA
40. Ioniță Antoneta PNL DA
41. Lazăr Sorin PSD NU
42. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
43. Longher Victoria Minoritati DA
44. Lupescu Dumitru USR DA
45. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
46. Manole Petre-Florin PSD DA
47. Marica Petru-Sorin PSD NU
48. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
49. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
50. Meiroșu Marilena-Emilia PSD NU
51. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
52. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
53. Neagu Nicolae PNL DA
54. Neață Eugen PSD NU
55. Nicolae Andrei PSD DA
56. Olar Corneliu PNL DA
57. Oprea Dumitru PNL DA
58. Paraschiv Rodica PSD DA
59. Pașcan Emil-Marius PMP DA
60. Păle Dănuț PSD DA
61. Pop Tudor Rareș USR DA
62. Popa Ștefan-Ovidiu PSD NU
63. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
64. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
65. Presură Alexandra PSD NU
66. Prună Cristina-Mădălina USR DA
67. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD NU
68. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
69. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
70. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
71. Roman Florin-Claudiu PNL DA
72. Romanescu Cristinel PNL DA
73. Roșca Lucreția PSD DA
74. Rotaru Răzvan-Ilie PSD NU
75. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
76. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
77. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
78. Stănescu Alexandru PSD NU
79. Suciu Vasile-Daniel PSD NU
80. Szabó Ödön UDMR DA
81. Șarapatin Elvira PSD DA
82. Șotcan Theodora PSD DA
83. Șovăială Constantin PNL DA
84. Tabugan Ion PMP DA
85. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
86. Turcan Raluca PNL DA
87. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
88. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
89. Vasilică Radu Costin PSD NU
90. Vass Levente UDMR DA
91. Vîlceanu Dan PNL DA
92. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
93. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 5 aprilie 2020, 14:23
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro