Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.11.2017 > 12:02 Versiunea pentru printare
Marți, 7 noiembrie 2017, ora 12:02

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:219 114 49 20 12 7 3 12 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Ardelean Ben-Oni PNL
7. Avram Constantin ALDE
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balint Liviu-Ioan PSD
11. Barna Ilie Dan USR
12. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
13. Bălănescu Alexandru PSD
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
15. Bende Sándor UDMR
16. Benedek Zacharie UDMR
17. Benga Tudor - Vlad USR
18. Benkő Erika UDMR
19. Bica Dănuț PNL
20. Bichineț Corneliu PMP
21. Birchall Ana PSD
22. Boboc Tudorița-Rodica PSD
23. Boboc Valentin Gabriel PSD
24. Bode Lucian Nicolae PNL
25. Bodea Marius PNL
26. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
28. Bontea Vlad PSD
29. Borza Remus-Adrian -
30. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
31. Botez Mihai-Cătălin USR
32. Bran Ioana PSD
33. Bucura-Oprescu Simona PSD
34. Budăi Marius-Constantin PSD
35. Buican Cristian PNL
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bumb Sorin-Ioan PNL
38. Burciu Cristina PSD
39. Calotă Florică Ică ALDE
40. Căciulă Aurel PSD
41. Călin Ion PSD
42. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
43. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
44. Cherecheș Florica PNL
45. Cherecheș Viorica PNL
46. Chiriac Viorel PSD
47. Chiriță Dumitru PSD
48. Ciocan Dan PSD
49. Ciofu Tamara-Dorina PSD
50. Ciuhodaru Tudor PSD
51. Cîtea Vasile PSD
52. Cobuz Maricela PSD
53. Cocoș Vasile PSD
54. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
55. Csép Éva-Andrea UDMR
56. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
57. Csoma Botond UDMR
58. Culeafă Mihai PNL
59. Dan Nicușor Daniel USR
60. Dîrzu Ioan PSD
61. Dobre Mircea-Titus PSD
62. Dobre Victor Paul PNL
63. Dobrică Ionela Viorela PSD
64. Dobrovie Matei-Adrian USR
65. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
66. Dumitrache Ileana Cristina PSD
67. Dunava Costel Neculai PSD
68. Duruș Vlad-Emanuel USR
69. Erdei Dolóczki István UDMR
70. Fădor Angelica PNL
71. Firczak Iulius Marian Minoritati
72. Florea Oana-Consuela PSD
73. Floroiu Ionel PSD
74. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
75. Furic Iarco Minoritati
76. Furtună Mirela PSD
77. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
78. Gavrilă Camelia PSD
79. Georgescu Nicolae PSD
80. Gerea Andrei Dominic ALDE
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL
82. Gheorghiu Bogdan PNL
83. Gherman Dumitru PSD
84. Ghilea Găvrilă PNL
85. Ghinea Cristian USR
86. Giugea Nicolae PNL
87. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
88. Gudu Vasile PNL
89. Halici Nicușor PSD
90. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
91. Huncă Mihaela PSD
92. Iancu Iulian PSD
93. Iancu Marius-Ionel PSD
94. Ibram Iusein Minoritati
95. Iftimie Neculai PSD
96. Intotero Natalia-Elena PSD
97. Ion Stelian-Cristian USR
98. Ionescu George PNL
99. Ioniță Antoneta PNL
100. Itu Cornel PSD
101. Iurișniți Cristina-Ionela USR
102. Kelemen Hunor UDMR
103. Kulcsár-Terza József-György UDMR
104. Lazăr Sorin PSD
105. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
106. Lovin Dumitru ALDE
107. Lungu Tudorița PNL
108. Macovei Silviu Nicu PSD
109. Manole Petre-Florin PSD
110. Marica Petru-Sorin PSD
111. Márton Árpád-Francisc UDMR
112. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
113. Mărgărit Mitică-Marius PSD
114. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
115. Mihalescul Dumitru PNL
116. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
117. Mînzatu Roxana PSD
118. Mohaci Mihai PSD
119. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
120. Munteanu Ioan PSD
121. Mușoiu Ștefan PSD
122. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
123. Neagu Nicolae PNL
124. Neață Eugen PSD
125. Nicoară Romeo Florin PNL
126. Nistor Laurențiu PSD
127. Niță Nicu PSD
128. Nosa Iuliu PSD
129. Olar Corneliu PNL
130. Olteanu Daniel PNL
131. Oprea Dumitru PNL
132. Oros Nechita-Adrian PNL
133. Oteșanu Daniela PSD
134. Palăr Ionel PNL
135. Pană Adriana-Doina PSD
136. Paraschiv Rodica PSD
137. Pașcan Emil-Marius PMP
138. Pau Radu - Adrian PSD
139. Păle Dănuț PSD
140. Petric Octavian PSD
141. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
142. Plumb Rovana PSD
143. Pop Tudor Rareș USR
144. Popa Florin PSD
145. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
146. Popescu Mariana-Venera Minoritati
147. Popescu Nicolae-Daniel USR
148. Popescu Virgil-Daniel PNL
149. Preda Cezar-Florin PNL
150. Predoiu Marian-Cătălin PNL
151. Prisnel Adrian-Claudiu USR
152. Prișcă Răzvan Sorin PNL
153. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
154. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
155. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
156. Rădulescu Alexandru PSD
157. Rădulescu Dan-Răzvan USR
158. Răduț Violeta PSD
159. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
160. Roman Florin-Claudiu PNL
161. Roman Ioan Sorin PSD
162. Romanescu Cristinel PNL
163. Rotaru Alexandru PSD
164. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
165. Săftoiu Ana Adriana PNL
166. Seres Dénes UDMR
167. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
168. Simion Lucian-Eduard PSD
169. Simonis Alfred - Robert PSD
170. Sitterli Ovidiu-Ioan -
171. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
172. Solomon Adrian PSD
173. Spânu Ion PSD
174. Stamatian Vasile-Florin PNL
175. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
176. Stancu Florinel PSD
177. Stativă Irinel Ioan PSD
178. Stănescu Alexandru PSD
179. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
180. Suciu Matei PSD
181. Suciu Vasile-Daniel PSD
182. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
183. Szabó Ödön UDMR
184. Șarapatin Elvira PSD
185. Șerban Ciprian-Constantin PSD
186. Șimon Gheorghe PSD
187. Șișcu George PNL
188. Șotcan Theodora PSD
189. Șovăială Constantin PNL
190. Ștefan Corneliu PSD
191. Ștefan Viorel PSD
192. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
193. Tabugan Ion PMP
194. Tănăsescu Alina-Elena PSD
195. Teiș Alina PSD
196. Terea Ioan PSD
197. Tîlvăr Angel PSD
198. Todor Adrian PSD
199. Tripa Florin-Dan PSD
200. Tudor Beatrice PSD
201. Turcan Raluca PNL
202. Tușa Adriana Diana PSD
203. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
204. Ursu Răzvan-Ion PSD
205. Varga Glad-Aurel PNL
206. Vasile Daniel Minoritati
207. Vasilică Radu Costin PSD
208. Vass Levente UDMR
209. Velcea Nicolae PSD
210. Vexler Silviu Minoritati
211. Vișan George-Gabriel PSD
212. Vîlceanu Dan PNL
213. Vîrză Mihăiță PSD
214. Vlad Sergiu Cosmin USR
215. Vlase Petru Gabriel PSD
216. Vlăducă Oana-Silvia PSD
217. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
218. Zainea Cornel USR
219. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 5 aprilie 2020, 14:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro