Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.11.2017 > 11:04 Versiunea pentru printare
Marți, 14 noiembrie 2017, ora 11:04

Poziție pe
ordinea de zi:
11
Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 413/2016 Lege pentru modificarea și completarea Ordonanței Guvernului nr. 22/1999 privind administrarea porturilor și a căilor navigabile, utilizarea infrastructurilor de transport naval aparținând domeniului public, precum și desfășurarea activităților de transport naval în porturi și pe căile navigabile interioare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:130 54 27 20 10 7 5 5 2
- voturi pentru (DA):128 54 25 20 10 7 5 5 2
- voturi împotrivă (NU):1 - 1 - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Anastase Roberta Alma PNL DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Anton Anton ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Barna Ilie Dan USR DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Bende Sándor UDMR DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Benga Tudor - Vlad USR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
17. Borza Remus-Adrian - DA
18. Botez Mihai-Cătălin USR DA
19. Bran Ioana PSD DA
20. Buican Cristian PNL Abținere
21. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Calista Mara-Daniela PNL DA
24. Calotă Florică Ică ALDE DA
25. Căciulă Aurel PSD DA
26. Cherecheș Florica PNL DA
27. Cherecheș Viorica PNL DA
28. Chichirău Cosette-Paula USR DA
29. Ciuhodaru Tudor PSD DA
30. Cosma Lavinia-Corina USR DA
31. Csép Éva-Andrea UDMR DA
32. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
33. Csoma Botond UDMR DA
34. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
35. Cupă Ion ALDE DA
36. Cupșa Ioan PNL DA
37. Dehelean Silviu USR DA
38. Dinu Cristina-Elena PSD DA
39. Dobre Victor Paul PNL DA
40. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
41. Dohotaru Adrian-Octavian USR DA
42. Dunava Costel Neculai PSD DA
43. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
44. Erdei Dolóczki István UDMR DA
45. Farago Petru UDMR DA
46. Fădor Angelica PNL DA
47. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
48. Furtună Mirela PSD DA
49. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
50. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
51. Gherman Dumitru PSD DA
52. Ghilea Găvrilă PNL NU
53. Gilia Claudia PSD DA
54. Giugea Nicolae PNL DA
55. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
56. Huncă Mihaela PSD DA
57. Iancu Iulian PSD DA
58. Ion Stelian-Cristian USR DA
59. Iordache Florin PSD DA
60. Itu Cornel PSD DA
61. Lazăr Sorin PSD DA
62. Longher Victoria Minoritati DA
63. Lovin Dumitru ALDE DA
64. Lungu Tudorița PNL DA
65. Lupașcu Costel PSD DA
66. Lupescu Dumitru USR DA
67. Macovei Silviu Nicu PSD DA
68. Mareș Mara PNL DA
69. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
70. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
71. Mînzatu Roxana PSD DA
72. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
73. Munteanu Ioan PSD DA
74. Mușoiu Ștefan PSD DA
75. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
76. Neagu Nicolae PNL DA
77. Neață Eugen PSD DA
78. Niță Mihai ALDE DA
79. Niță Nicu PSD DA
80. Nosa Iuliu PSD DA
81. Olar Corneliu PNL DA
82. Olteanu Daniel PNL DA
83. Păle Dănuț PSD DA
84. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
85. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
86. Pop Andrei PSD DA
87. Popa Florin PSD DA
88. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
89. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
90. Prună Cristina-Mădălina USR DA
91. Radu Anișoara PSD DA
92. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
93. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
94. Rădulescu Alexandru PSD DA
95. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
96. Răduț Violeta PSD DA
97. Roman Florin-Claudiu PNL DA
98. Roman Ioan Sorin PSD DA
99. Roșca Lucreția PSD DA
100. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
101. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
102. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
103. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
104. Seres Dénes UDMR DA
105. Simion Lucian-Eduard PSD DA
106. Simionca Ionuț PMP DA
107. Simonis Alfred - Robert PSD DA
108. Sitterli Ovidiu-Ioan - DA
109. Spânu Ion PSD DA
110. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
111. Stativă Irinel Ioan PSD DA
112. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
113. Șarapatin Elvira PSD DA
114. Șotcan Theodora PSD DA
115. Șovăială Constantin PNL DA
116. Tabugan Ion PMP DA
117. Teiș Alina PSD DA
118. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
119. Toma Ilie PSD DA
120. Tudor Beatrice PSD DA
121. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
122. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
123. Varga Vasile PNL DA
124. Vasilică Radu Costin PSD DA
125. Vîlceanu Dan PNL DA
126. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
127. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
128. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
129. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
130. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 28 martie 2020, 17:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro