Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.11.2017 > 12:46 Versiunea pentru printare
Miercuri, 29 noiembrie 2017, ora 12:46

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:185 96 35 18 8 7 9 9 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD
3. Andronache Gabriel PNL
4. Andrușcă Dănuț PSD
5. Anton Anton ALDE
6. Avram Constantin ALDE
7. Axinte Vasile PSD
8. Babuș Radu PSD
9. Balint Liviu-Ioan PSD
10. Bejinariu Eugen PSD
11. Bende Sándor UDMR
12. Benedek Zacharie UDMR
13. Benga Tudor - Vlad USR
14. Bica Dănuț PNL
15. Bichineț Corneliu PMP
16. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD
18. Boboc Valentin Gabriel PSD
19. Bode Lucian Nicolae PNL
20. Bodea Marius PNL
21. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
22. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
23. Boroianu Aurel-Robert PNL
24. Botez Mihai-Cătălin USR
25. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
26. Bran Ioana PSD
27. Budăi Marius-Constantin PSD
28. Buicu Corneliu-Florin PSD
29. Bumb Sorin-Ioan PNL
30. Burciu Cristina PSD
31. Calista Mara-Daniela PNL
32. Calotă Florică Ică ALDE
33. Căciulă Aurel PSD
34. Chiriac Viorel PSD
35. Ciuhodaru Tudor PSD
36. Cîtea Vasile PSD
37. Cosma Lavinia-Corina USR
38. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
39. Cristache Cătălin PMP
40. Csép Éva-Andrea UDMR
41. Csoma Botond UDMR
42. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
43. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
44. Cupă Ion ALDE
45. Cupșa Ioan PNL
46. Dan Nicușor Daniel USR
47. Dehelean Silviu USR
48. Dinu Cristina-Elena PSD
49. Dîrzu Ioan PSD
50. Dobre Victor Paul PNL
51. Dobrică Ionela Viorela PSD
52. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
53. Dohotaru Adrian-Octavian -
54. Dumitrache Ileana Cristina PSD
55. Dunava Costel Neculai PSD
56. Duruș Vlad-Emanuel USR
57. Floroiu Ionel PSD
58. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
59. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
60. Gavrilă Camelia PSD
61. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
62. Georgescu Nicolae PSD
63. Gheorghe Andrei Daniel PNL
64. Gheorghe Tinel PNL
65. Gherman Dumitru PSD
66. Ghilea Găvrilă PNL
67. Gilia Claudia PSD
68. Giugea Nicolae PNL
69. Goga Octavian PSD
70. Gudu Vasile PNL
71. Halici Nicușor PSD
72. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
73. Holban Georgeta-Carmen PSD
74. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
75. Iancu Marius-Ionel PSD
76. Ibram Iusein Minoritati
77. Ignat Miron Minoritati
78. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
79. Intotero Natalia-Elena PSD
80. Ion Stelian-Cristian USR
81. Ionescu George PNL
82. Iordache Florin PSD
83. Itu Cornel PSD
84. Lazăr Sorin PSD
85. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
86. Lovin Dumitru ALDE
87. Lungu Tudorița PNL
88. Lupașcu Costel PSD
89. Macovei Silviu Nicu PSD
90. Marica Petru-Sorin PSD
91. Márton Árpád-Francisc UDMR
92. Mărgărit Mitică-Marius PSD
93. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
94. Mocioalcă Ion PSD
95. Moldovan Sorin-Dan PNL
96. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
97. Movilă Petru PMP
98. Munteanu Ioan PSD
99. Mușoiu Ștefan PSD
100. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
101. Neață Eugen PSD
102. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
103. Nicoară Romeo Florin PNL
104. Nicolae Andrei PSD
105. Nistor Laurențiu PSD
106. Niță Mihai ALDE
107. Niță Nicu PSD
108. Nosa Iuliu PSD
109. Olar Corneliu PNL
110. Olteanu Daniel PNL
111. Oprea Dumitru PNL
112. Oteșanu Daniela PSD
113. Pambuccian Varujan Minoritati
114. Pau Radu - Adrian PSD
115. Păle Dănuț PSD
116. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
117. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
118. Pop Andrei PSD
119. Pop Georgian PSD
120. Pop Tudor Rareș USR
121. Popa Florin PSD
122. Popa Mihai Valentin PSD
123. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
124. Popescu Mariana-Venera Minoritati
125. Popescu Nicolae-Daniel USR
126. Popescu Pavel PNL
127. Preda Cezar-Florin PNL
128. Presură Alexandra PSD
129. Prună Cristina-Mădălina USR
130. Radu Anișoara PSD
131. Rădulescu Dan-Răzvan USR
132. Răduț Violeta PSD
133. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
134. Roman Florin-Claudiu PNL
135. Roșca Lucreția PSD
136. Rotaru Alexandru PSD
137. Săftoiu Ana Adriana PNL
138. Sebestyén Csaba-István UDMR
139. Sefer Cristian-George PMP
140. Seidler Cristian-Gabriel USR
141. Seres Dénes UDMR
142. Simion Lucian-Eduard PSD
143. Simionca Ionuț PMP
144. Simonis Alfred - Robert PSD
145. Sitterli Ovidiu-Ioan -
146. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
147. Solomon Adrian PSD
148. Spânu Ion PSD
149. Stancu Florinel PSD
150. Stativă Irinel Ioan PSD
151. Stănescu Alexandru PSD
152. Steriu Valeriu-Andrei PMP
153. Suciu Matei PSD
154. Suciu Vasile-Daniel PSD
155. Șerban Ciprian-Constantin PSD
156. Șișcu George PNL
157. Șotcan Theodora PSD
158. Șovăială Constantin PNL
159. Ștefan Corneliu PSD
160. Ștefan Ion PNL
161. Ștefan Viorel PSD
162. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
163. Tănăsescu Alina-Elena PSD
164. Teiș Alina PSD
165. Tîlvăr Angel PSD
166. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
167. Toma Ilie PSD
168. Tripa Florin-Dan PSD
169. Tudor Beatrice PSD
170. Turcescu Robert-Nicolae PMP
171. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
172. Ursu Răzvan-Ion PSD
173. Vasile Daniel Minoritati
174. Vass Levente UDMR
175. Velcea Nicolae PSD
176. Vexler Silviu Minoritati
177. Vîlceanu Dan PNL
178. Vîrză Mihăiță PSD
179. Vlad Sergiu Cosmin USR
180. Vlăducă Oana-Silvia PSD
181. Voicu Mihai Alexandru PNL
182. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
183. Weber Mihai PSD
184. Zainea Cornel USR
185. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 18 februarie 2020, 9:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro