Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 05.09.2006 > 10:57 Versiunea pentru printare
Marți, 5 septembrie 2006, ora 10:57

Poziție pe
ordinea de zi:
6
Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 571/2006 privind modificarea art.50 alin.(2) din Legea nr.128/1997 privind Statutul personalului didactic, cu modificările și completările ulterioare
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:124 35 27 15 25 4 9 4 5
- voturi pentru (DA):114 30 23 15 24 4 9 4 5
- voturi împotrivă (NU):7 5 2 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:3 - 2 - 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Amarie Constantin PSD NU
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Antal Árpád-András UDMR DA
5. Ardelean Lia PC DA
6. Baban Ștefan PRM DA
7. Bara Nicolae PD-L DA
8. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
9. Bădălău Niculae PSD DA
10. Băeșu George PSD DA
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Bivolaru Ioan PSD DA
13. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
14. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
15. Brînză William Gabriel PD-L DA
16. Buciu Angela PRM DA
17. Buciuta Ștefan Minoritati DA
18. Buda Daniel PD-L DA
19. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
20. Buzatu Dan Horațiu PNL DA
21. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
22. Calimente Mihăiță PNL -
23. Călian Petru PC DA
24. Călin Ion PSD DA
25. Chiper Gheorghe PSD DA
26. Chiș Filonaș PSD NU
27. Ciopraga Mircea PNL DA
28. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
29. Cocrea Olguța - DA
30. Crăciunescu Grigore PNL DA
31. Cutean Vasile Emilian PSD DA
32. Diaconescu Marin PRM DA
33. Dobre Traian PNL DA
34. Dumitriu Mihai PSD DA
35. Duțu Stelian PD-L DA
36. Erdei Dolóczki István UDMR DA
37. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
38. Florea Damian PC DA
39. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
40. Furo Iuliu Ioan PRM DA
41. Găleteanu Monalisa PSD DA
42. Gheorghe Valeriu PNL DA
43. Ghiorghioni Ionesie PD-L -
44. Godja Petru PSD NU
45. Gonțea Ion PD-L DA
46. Grigore Dan PD-L DA
47. Gubandru Aurel PSD DA
48. Hellvig Eduard Raul PC DA
49. Hoban Ioan PNL NU
50. Hoinaru Marian PNL DA
51. Igaș Traian Constantin PD-L DA
52. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
53. Iordache Florin PSD DA
54. Longher Ghervazen Minoritati DA
55. Macaleți Costică PSD DA
56. Manta Pantelimon PC DA
57. Marin Constantin PSD DA
58. Martin Eduard-Stelian PSD DA
59. Máté András-Levente UDMR DA
60. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
61. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
62. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
63. Mătușa Tudor PRM DA
64. Meir Nati - DA
65. Mihei Andrian-Sirojea PC DA
66. Mircea Costache PRM DA
67. Mircovici Niculae Minoritati DA
68. Mironescu Laurențiu PD-L DA
69. Mînzînă Ion PRM DA
70. Mocanu Alexandru PD-L DA
71. Mocanu Vasile PSD DA
72. Mocioalcă Ion PSD DA
73. Moisoiu Adrian PRM DA
74. Movilă Petru PD-L DA
75. Munteanu Ioan PSD DA
76. Nechita Aurel PSD DA
77. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
78. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
79. Nițulescu Teodor PRM DA
80. Nosa Iuliu PSD NU
81. Oancea Viorel PNL DA
82. Olarean Aurel PD-L DA
83. Olteanu Bogdan PNL DA
84. Ovidenie Costel - DA
85. Paveliu Marian Sorin PNL DA
86. Petrea Constantin PD-L DA
87. Popa Cornel PNL DA
88. Popescu Ionica Constanța PC DA
89. Preda Ion PNL NU
90. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
91. Pușcă Mircea Valer PNL DA
92. Racoceanu Viorel PD-L DA
93. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
94. Rus Ioan Aurel PRM DA
95. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
96. Sandu Gabriel PNL DA
97. Săniuță Marian-Florian PSD DA
98. Sârb Gheorghe PD-L DA
99. Sârbu Mugurel Liviu - DA
100. Seres Dénes UDMR DA
101. Soporan Vasile Filip PSD DA
102. Stănescu Cristian PRM DA
103. Stoica Ion - DA
104. Străchinaru Petre PD-L DA
105. Strungă Emil PNL DA
106. Știrbeț Cornel PNL DA
107. Știrbu Monica-Mihaela PNL DA
108. Știucă Alecsandru PSD NU
109. Tabără Valeriu PD-L DA
110. Tămagă Constantin PSD DA
111. Tănăsescu Mihai Nicolae PSD DA
112. Toma Florentina Marilena PSD DA
113. Toma Horia-Victor PNL DA
114. Tudor Constantin PC DA
115. Ujeniuc Dragoș PNL DA
116. Ungureanu Petre PNL -
117. Vasile Aurelia PSD DA
118. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
119. Văsioiu Horia PD-L DA
120. Vlădoiu Aurel PSD DA
121. Voicu Cătălin PSD DA
122. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
123. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
124. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 7 martie 2021, 18:29
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro