Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.09.2006 > 17:14 Versiunea pentru printare
Luni, 11 septembrie 2006, ora 17:14

Poziție pe
ordinea de zi:
10
Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 597/2006 privind aprobarea încetării valabilității, prin denunțare, a unor tratate internaționale în domeniul comerțului și cooperării economice
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:181 50 41 17 37 13 11 5 7
- voturi pentru (DA):177 48 40 16 37 13 11 5 7
- voturi împotrivă (NU):2 1 - 1 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:2 1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Amarie Constantin PSD DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andreica Romică PNL DA
8. Ardelean Lia PC DA
9. Asztalos Ferenc UDMR DA
10. Bara Nicolae PD-L DA
11. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
12. Băeșu George PSD DA
13. Bănicioiu Nicolae PSD DA
14. Bărbulețiu Tiberiu PNL DA
15. Bivolaru Ioan PSD DA
16. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
17. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
18. Bónis István UDMR DA
19. Boureanu Cristian Alexandru PNL DA
20. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
21. Buda Daniel PD-L DA
22. Buda Ioan PSD DA
23. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
24. Calimente Mihăiță PNL DA
25. Canacheu Costică PD-L DA
26. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
27. Călian Petru PC DA
28. Călin Ion PSD DA
29. Chiper Gheorghe PSD DA
30. Chiș Filonaș PSD DA
31. Cindrea Ioan PSD DA
32. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
33. Ciopraga Mircea PNL DA
34. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
35. Cocrea Olguța - DA
36. Constantinescu Anca PD-L DA
37. Constantinescu Viorel PSD DA
38. Cutean Vasile Emilian PSD DA
39. Dan Iosif PSD DA
40. Diaconescu Marin PRM NU
41. Diaconescu Renică PC DA
42. Dida Corneliu Ioan PSD DA
43. Dragomir Gheorghe PNL DA
44. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
45. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
46. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
47. Dumitriu Mihai PSD DA
48. Dumitru Ion PSD DA
49. Dușa Mircea PSD DA
50. Duțu Stelian PD-L DA
51. Erdei Dolóczki István UDMR DA
52. Faina Constantin PC DA
53. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
54. Fenechiu Relu PNL DA
55. Florea Damian PC DA
56. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
57. Furo Iuliu Ioan PRM DA
58. Gabor Gheorghe PNL DA
59. Găleteanu Monalisa PSD DA
60. Gerea Andrei Dominic PNL DA
61. Gheorghe Valeriu PNL DA
62. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
63. Godja Petru PSD DA
64. Gonțea Ion PD-L DA
65. Grigore Dan PD-L DA
66. Grosaru Mircea Minoritati DA
67. Hoinaru Marian PNL DA
68. Iancu Iulian PSD DA
69. Ibram Iusein Minoritati DA
70. Igaș Traian Constantin PD-L DA
71. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
72. Iordache Florin PSD DA
73. Iustian Mircea Teodor PNL DA
74. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
75. Kerekes Károly UDMR DA
76. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
77. Kovacs Attila UDMR DA
78. Lakatos Petru UDMR DA
79. Lambrino Radu PD-L DA
80. Lari-Iorga Leonida - DA
81. Lificiu Petru - DA
82. Liga Dănuț PD-L DA
83. Luchian Ion PNL DA
84. Man Mircea PD-L DA
85. Manta Pantelimon PC DA
86. Marin Constantin PSD -
87. Marinescu Marian-Jean PD-L DA
88. Martin Eduard-Stelian PSD DA
89. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
90. Máté András-Levente UDMR DA
91. Matei Cătălin Lucian PSD DA
92. Mazăre Alexandru PSD DA
93. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
94. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
95. Mătușa Tudor PRM DA
96. Merce Ilie PRM DA
97. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
98. Micula Cătălin PNL DA
99. Mihei Andrian-Sirojea - DA
100. Mircea Costache PRM DA
101. Mironescu Laurențiu PD-L DA
102. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
103. Mînzînă Ion PRM DA
104. Mocanu Vasile PSD DA
105. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
106. Moisoiu Adrian PRM DA
107. Moldovan Emil Radu PSD DA
108. Momanu Corneliu PNL DA
109. Movilă Petru PD-L DA
110. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
111. Nassar Rodica PSD DA
112. Nechita Aurel PSD DA
113. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
114. Nițulescu Teodor PRM DA
115. Nosa Iuliu PSD DA
116. Olarean Aurel PD-L DA
117. Oltean Ioan PD-L DA
118. Olteanu Bogdan PNL DA
119. Ovidenie Costel - DA
120. Pardău Dumitru PNL DA
121. Paveliu Marian Sorin PNL DA
122. Păun Nicolae Minoritati DA
123. Petrea Constantin PD-L DA
124. Ponta Victor-Viorel PSD DA
125. Popa Cornel PNL DA
126. Popa Daniela PC DA
127. Popa Nicolae PC DA
128. Popescu Florin Aurelian PNL DA
129. Popescu Ionica Constanța PC DA
130. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
131. Preda Ion PNL DA
132. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
133. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
134. Pușcă Mircea Valer PNL DA
135. Racoceanu Viorel PD-L DA
136. Rădulescu Cristian PD-L DA
137. Rogin Marius PD-L DA
138. Rus Ioan Aurel PRM DA
139. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
140. Sanda Victor PSD DA
141. Sandu Gabriel PNL DA
142. Sandu-Capră Mihai PNL DA
143. Sasu Ion PSD DA
144. Săniuță Marian-Florian PSD NU
145. Sârb Gheorghe PD-L DA
146. Sârbu Daciana Octavia PSD DA
147. Scutaru Adrian George PNL DA
148. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
149. Seres Dénes UDMR DA
150. Sóki Béla UDMR DA
151. Soporan Vasile Filip PSD DA
152. Stan Ioan PSD DA
153. Stativă Irinel Ioan PSD DA
154. Stănescu Cristian PRM DA
155. Stănișoară Mihai PD-L DA
156. Stoica Ion - DA
157. Străchinaru Petre PD-L DA
158. Strungă Emil PNL DA
159. Szekely Levente Csaba UDMR DA
160. Știrbeț Cornel PNL DA
161. Știucă Alecsandru PSD DA
162. Tabără Valeriu PD-L DA
163. Timiș Ioan PNL DA
164. Toma Florentina Marilena PSD DA
165. Toma Horia-Victor PNL DA
166. Turcan Raluca PNL DA
167. Țundrea Ioan PC DA
168. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
169. Ujeniuc Dragoș PNL -
170. Ungureanu Petre PNL DA
171. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
172. Varga Attila UDMR DA
173. Vasile Aurelia PSD DA
174. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
175. Văsioiu Horia PD-L DA
176. Vlădoiu Aurel PSD DA
177. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
178. Voinea Florea PSD DA
179. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
180. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
181. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 26 februarie 2021, 21:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro