Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.09.2006 > 11:48 Versiunea pentru printare
Marți, 12 septembrie 2006, ora 11:48

Poziție pe
ordinea de zi:
23
Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 39/2006 privind organizarea și funcționarea activităților și practicilor de medicină complementară/alternativă
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:176 48 43 13 31 13 14 6 8
- voturi pentru (DA):176 48 43 13 31 13 14 6 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Almășan Liviu PC DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andon Sergiu PC DA
8. Antal Árpád-András UDMR DA
9. Ardelean Lia PC DA
10. Asztalos Ferenc UDMR DA
11. Avram Dumitru PRM DA
12. Bara Nicolae PD-L DA
13. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
14. Băeșu George PSD DA
15. Bejinariu Eugen PSD DA
16. Bentu Dumitru PSD DA
17. Bivolaru Ioan PSD DA
18. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
19. Bónis István UDMR DA
20. Boureanu Cristian Alexandru PNL DA
21. Brînzan Ovidiu PSD DA
22. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
23. Buda Ioan PSD DA
24. Buruiană Aprodu Daniela PRM DA
25. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
26. Buzatu Dan Horațiu PNL DA
27. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
28. Canacheu Costică PD-L DA
29. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
30. Călian Petru PC DA
31. Călin Ion PSD DA
32. Câmpanu Liviu PNL DA
33. Chiper Gheorghe PSD DA
34. Chiș Filonaș PSD DA
35. Cindrea Ioan PSD DA
36. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
37. Cocrea Olguța - DA
38. Constantinescu Anca PD-L DA
39. Crăciunescu Grigore PNL DA
40. Cutean Vasile Emilian PSD DA
41. Dobre Traian PNL DA
42. Dragomir Gheorghe PNL DA
43. Dumitrescu Zamfir - DA
44. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
45. Dușa Mircea PSD DA
46. Duțu Stelian PD-L DA
47. Erdei Dolóczki István UDMR DA
48. Faina Constantin PC DA
49. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
50. Florea Damian PC DA
51. Furo Iuliu Ioan PRM DA
52. Gabor Gheorghe PNL DA
53. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
54. Găleteanu Monalisa PSD DA
55. Gerea Andrei Dominic PNL DA
56. Gheorghe Valeriu PNL DA
57. Gonțea Ion PD-L DA
58. Grigore Dan PD-L DA
59. Grosaru Mircea Minoritati DA
60. Gușă Cozmin Horea - DA
61. Hellvig Eduard Raul PC DA
62. Hoinaru Marian PNL DA
63. Ibram Iusein Minoritati DA
64. Igaș Traian Constantin PD-L DA
65. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
66. Iordache Florin PSD DA
67. Iustian Mircea Teodor PNL DA
68. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
69. Kovacs Attila UDMR DA
70. Lakatos Petru UDMR DA
71. Lambrino Radu PD-L DA
72. Lari-Iorga Leonida - DA
73. Liga Dănuț PD-L DA
74. Luchian Ion PNL DA
75. Macaleți Costică PSD DA
76. Magheru Paul PRM DA
77. Manolescu Oana Minoritati DA
78. Manta Pantelimon PC DA
79. Marian Dan Mihai PNL DA
80. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
81. Máté András-Levente UDMR DA
82. Matei Cătălin Lucian PSD DA
83. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
84. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
85. Mircea Costache PRM DA
86. Mironescu Laurențiu PD-L DA
87. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
88. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
89. Mînzînă Ion PRM DA
90. Mocanu Alexandru PD-L DA
91. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
92. Mocioalcă Ion PSD DA
93. Moisoiu Adrian PRM DA
94. Moldovan Emil Radu PSD DA
95. Momanu Corneliu PNL DA
96. Movilă Petru PD-L DA
97. Munteanu Ioan PSD DA
98. Nassar Rodica PSD DA
99. Nechita Aurel PSD DA
100. Nedelcu Gabriela PSD DA
101. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
102. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
103. Nosa Iuliu PSD DA
104. Oancea Viorel PNL DA
105. Olarean Aurel PD-L DA
106. Oltean Ioan PD-L DA
107. Olteanu Bogdan PNL DA
108. Ovidenie Costel - DA
109. Palăr Ionel PNL DA
110. Pambuccian Varujan Minoritati DA
111. Pardău Dumitru PNL DA
112. Petrea Constantin PD-L DA
113. Plumb Rovana PSD DA
114. Popa Cornel PNL DA
115. Popa Daniela PC DA
116. Popa Nicolae PC DA
117. Popescu Florin Aurelian PNL DA
118. Popescu Ionica Constanța PC DA
119. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
120. Preda Ion PNL DA
121. Pruteanu Vasile PNL DA
122. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
123. Pupeză Viorel PSD DA
124. Pușcaș Vasile PSD DA
125. Pușcă Mircea Valer PNL DA
126. Rădulescu Cristian PD-L DA
127. Rogin Marius PD-L DA
128. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
129. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
130. Sanda Victor PSD DA
131. Sandu Gabriel PNL DA
132. Sandu-Capră Mihai PNL DA
133. Sasu Ion PSD DA
134. Săniuță Marian-Florian PSD DA
135. Săpunaru Nini PNL DA
136. Sârb Gheorghe PD-L DA
137. Sârbu Marian PSD DA
138. Sârbu Mugurel Liviu - DA
139. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
140. Seres Dénes UDMR DA
141. Sóki Béla UDMR DA
142. Soporan Vasile Filip PSD DA
143. Stan Ioan PSD DA
144. Stanciu Anghel PSD DA
145. Stativă Irinel Ioan PSD DA
146. Stănescu Cristian PRM DA
147. Stănișoară Mihai PD-L DA
148. Stoica Ion - DA
149. Strungă Emil PNL DA
150. Szekely Levente Csaba UDMR DA
151. Știrbeț Cornel PNL DA
152. Știrbu Monica-Mihaela PNL DA
153. Știreanu Octavian PSD DA
154. Știucă Alecsandru PSD DA
155. Tabără Valeriu PD-L DA
156. Tamás Sándor UDMR DA
157. Timar Liviu PSD DA
158. Timiș Ioan PNL DA
159. Toma Florentina Marilena PSD DA
160. Toma Horia-Victor PNL DA
161. Tudor Constantin PC DA
162. Țundrea Ioan PC DA
163. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
164. Ujeniuc Dragoș PNL DA
165. Ungureanu Petre PNL DA
166. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
167. Ursărescu Dorinel PNL DA
168. Vasile Aurelia PSD DA
169. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
170. Văsioiu Horia PD-L DA
171. Vlădoiu Aurel PSD DA
172. Voicu Cătălin PSD DA
173. Voinea Florea PSD DA
174. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
175. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
176. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 2 martie 2021, 15:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro