Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 12.09.2006 > 12:55 Versiunea pentru printare
Marți, 12 septembrie 2006, ora 12:55

Poziție pe
ordinea de zi:
22
Subiect vot: Vot final
PL 527/2006 privind înființarea Centrului Medical de Recuperare Neuropsihomotorie pentru Copii-București
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:257 84 53 24 37 17 16 14 12
- voturi pentru (DA):254 84 50 24 37 17 16 14 12
- voturi împotrivă (NU):3 - 3 - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Almășan Liviu PC DA
6. Amarie Constantin PSD DA
7. Amet Aledin Minoritati DA
8. Andea Petru PSD DA
9. Andon Sergiu PC DA
10. Andreica Romică PNL DA
11. Antal Árpád-András UDMR DA
12. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
13. Ardelean Lia PC DA
14. Asztalos Ferenc UDMR DA
15. Avram Dumitru PRM DA
16. Baban Ștefan PRM DA
17. Bara Nicolae PD-L DA
18. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
19. Bădălău Niculae PSD DA
20. Băeșu George PSD DA
21. Bănicioiu Nicolae PSD DA
22. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
23. Bejinariu Eugen PSD DA
24. Bentu Dumitru PSD DA
25. Bivolaru Ioan PSD DA
26. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
27. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
28. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
29. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
30. Bónis István UDMR DA
31. Boureanu Cristian Alexandru PNL DA
32. Brînzan Ovidiu PSD DA
33. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
34. Buciuta Ștefan Minoritati DA
35. Buda Daniel PD-L DA
36. Buda Ioan PSD DA
37. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PSD DA
38. Buruiană Aprodu Daniela PRM DA
39. Bușoi Cristian Silviu PNL NU
40. Buzatu Dan Horațiu PNL DA
41. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
42. Calimente Mihăiță PNL DA
43. Canacheu Costică PD-L DA
44. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
45. Călian Petru PC DA
46. Călin Ion PSD DA
47. Câmpanu Liviu PNL DA
48. Chiper Gheorghe PSD DA
49. Chiș Filonaș PSD DA
50. Cindrea Ioan PSD DA
51. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
52. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
53. Cocrea Olguța - DA
54. Constantinescu Anca PD-L DA
55. Crăciunescu Grigore PNL DA
56. Cutean Vasile Emilian PSD DA
57. Dan Iosif PSD DA
58. Diaconescu Marin PRM DA
59. Diaconescu Renică PC DA
60. Dida Corneliu Ioan PSD DA
61. Dobre Traian PNL DA
62. Dorneanu Valer PSD DA
63. Dragomir Dumitru PRM DA
64. Dragomir Gheorghe PNL DA
65. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
66. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
67. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
68. Dumitrescu Liana Minoritati DA
69. Dumitrescu Zamfir - DA
70. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
71. Dumitriu Mihai PSD DA
72. Dumitru Ion PSD DA
73. Dușa Mircea PSD DA
74. Duțu Stelian PD-L DA
75. Erdei Dolóczki István UDMR DA
76. Faina Constantin PC DA
77. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
78. Fenechiu Relu PNL DA
79. Firczak Gheorghe Minoritati DA
80. Florea Damian PC DA
81. Fotopolos Sotiris Minoritati DA
82. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
83. Furo Iuliu Ioan PRM DA
84. Gabor Gheorghe PNL DA
85. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
86. Găleteanu Monalisa PSD DA
87. Georgescu Filip PSD DA
88. Gerea Andrei Dominic PNL DA
89. Gheorghe Valeriu PNL DA
90. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
91. Giurgiu Mircia - DA
92. Godja Petru PSD DA
93. Gonțea Ion PD-L DA
94. Grigore Dan PD-L DA
95. Grosaru Mircea Minoritati DA
96. Gușă Cozmin Horea - DA
97. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
98. Hanganu Romeo Octavian PC DA
99. Hellvig Eduard Raul PC DA
100. Hoban Ioan PNL DA
101. Hoinaru Marian PNL DA
102. Iancu Iulian PSD DA
103. Ibram Iusein Minoritati DA
104. Igaș Traian Constantin PD-L DA
105. Ignat Miron Minoritati DA
106. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
107. Ionescu Daniel PSD DA
108. Iordache Florin PSD DA
109. Iriza Marius PRM DA
110. Iustian Mircea Teodor PNL DA
111. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
112. Kelemen Hunor UDMR DA
113. Kerekes Károly UDMR DA
114. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
115. Kovacs Attila UDMR DA
116. Lakatos Petru UDMR DA
117. Lambrino Radu PD-L DA
118. Lari-Iorga Leonida - DA
119. Lificiu Petru - DA
120. Liga Dănuț PD-L DA
121. Luchian Ion PNL DA
122. Macaleți Costică PSD DA
123. Magheru Paul PRM DA
124. Man Mircea PD-L DA
125. Manda Iulian Claudiu PSD DA
126. Manolescu Oana Minoritati DA
127. Manta Pantelimon PC DA
128. Marian Dan Mihai PNL DA
129. Marin Constantin PSD DA
130. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
131. Máté András-Levente UDMR DA
132. Matei Cătălin Lucian PSD DA
133. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
134. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
135. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
136. Mătușa Tudor PRM DA
137. Meir Nati - DA
138. Merce Ilie PRM DA
139. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
140. Micula Cătălin PNL DA
141. Mircea Costache PRM DA
142. Mircovici Niculae Minoritati DA
143. Mironescu Laurențiu PD-L DA
144. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
145. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
146. Mînzînă Ion PRM DA
147. Mocanu Alexandru PD-L DA
148. Mocanu Vasile PSD DA
149. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
150. Mocioalcă Ion PSD DA
151. Mohora Tudor PSD DA
152. Moisoiu Adrian PRM DA
153. Moldovan Emil Radu PSD DA
154. Momanu Corneliu PNL DA
155. Movilă Petru PD-L DA
156. Munteanu Ioan PSD DA
157. Muscă Monica Octavia PNL DA
158. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
159. Nassar Rodica PSD DA
160. Năstase Adrian PSD DA
161. Nechita Aurel PSD DA
162. Nedelcu Gabriela PSD DA
163. Nica Dan PSD DA
164. Nicolicea Eugen PSD DA
165. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
166. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
167. Niță Constantin PSD DA
168. Nosa Iuliu PSD DA
169. Oancea Viorel PNL DA
170. Olarean Aurel PD-L DA
171. Olteanu Bogdan PNL DA
172. Oprea Gabriel PSD DA
173. Ovidenie Costel - DA
174. Palăr Ionel PNL DA
175. Pambuccian Varujan Minoritati DA
176. Pardău Dumitru PNL DA
177. Pavelescu Aurelian - DA
178. Paveliu Marian Sorin PNL NU
179. Petrea Constantin PD-L DA
180. Plumb Rovana PSD DA
181. Ponta Victor-Viorel PSD DA
182. Popa Cornel PNL DA
183. Popa Daniela PC DA
184. Popa Nicolae PC DA
185. Popescu Florin Aurelian PNL DA
186. Popescu Ionica Constanța PC DA
187. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
188. Preda Ion PNL DA
189. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
190. Pupeză Viorel PSD DA
191. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
192. Pușcaș Vasile PSD DA
193. Pușcă Mircea Valer PNL DA
194. Racoceanu Viorel PD-L DA
195. Rădulescu Cristian PD-L DA
196. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
197. Rus Ioan Aurel PRM DA
198. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
199. Rușanu Dan Radu PNL DA
200. Sanda Victor PSD DA
201. Sandu Gabriel PNL DA
202. Sandu-Capră Mihai PNL DA
203. Sasu Ion PSD DA
204. Săniuță Marian-Florian PSD DA
205. Săpunaru Nini PNL DA
206. Sârb Gheorghe PD-L DA
207. Sârbu Daciana Octavia PSD DA
208. Sârbu Marian PSD DA
209. Sârbu Mugurel Liviu - DA
210. Scutaru Adrian George PNL DA
211. Seres Dénes UDMR DA
212. Sirețeanu Mihail PSD DA
213. Sóki Béla UDMR DA
214. Soporan Vasile Filip PSD DA
215. Stan Ioan PSD DA
216. Stanciu Anghel PSD DA
217. Stativă Irinel Ioan PSD DA
218. Stănescu Cristian PRM DA
219. Stănescu Mircea PD-L DA
220. Stănișoară Mihai PD-L DA
221. Stoica Ion - DA
222. Străchinaru Petre PD-L DA
223. Szekely Levente Csaba UDMR DA
224. Știrbeț Cornel PNL DA
225. Știrbu Monica-Mihaela PNL NU
226. Știreanu Octavian PSD DA
227. Știucă Alecsandru PSD DA
228. Tamás Sándor UDMR DA
229. Tămagă Constantin PSD DA
230. Tănăsescu Mihai Nicolae PSD DA
231. Teodorescu George Alin PSD DA
232. Timar Liviu PSD DA
233. Timiș Ioan PNL DA
234. Todoran Pavel PSD DA
235. Toma Florentina Marilena PSD DA
236. Toma Horia-Victor PNL DA
237. Tudor Constantin PC DA
238. Tudor Marcu PRM DA
239. Tudose Mihai PSD DA
240. Turcan Raluca PNL DA
241. Țundrea Ioan PC DA
242. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
243. Ujeniuc Dragoș PNL DA
244. Ungureanu Petre PNL DA
245. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
246. Ursărescu Dorinel PNL DA
247. Varga Attila UDMR DA
248. Vasile Aurelia PSD DA
249. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
250. Văsioiu Horia PD-L DA
251. Vlădoiu Aurel PSD DA
252. Voicu Cătălin PSD DA
253. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
254. Voinea Florea PSD DA
255. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
256. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
257. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 26 februarie 2021, 21:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro