Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.09.2006 > 16:40 Versiunea pentru printare
Luni, 18 septembrie 2006, ora 16:40

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:169 59 32 12 29 10 12 7 8

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD
2. Adomniței Cristian Mihai PNL
3. Almăjanu Marin PNL
4. Almășan Liviu PC
5. Amarie Constantin PSD
6. Amet Aledin Minoritati
7. Apostolache Mihai Cristian PSD
8. Ardelean Lia PC
9. Asztalos Ferenc UDMR
10. Baban Ștefan PRM
11. Bara Nicolae PD-L
12. Bardan Cornel Ștefan PD-L
13. Bădălău Niculae PSD
14. Băeșu George PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bentu Dumitru PSD
17. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L
18. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD
19. Bónis István UDMR
20. Boureanu Cristian Alexandru PNL
21. Brînzan Ovidiu PSD
22. Brînză William Gabriel PD-L
23. Bruchental-Pop Ionela PD-L
24. Buciuta Ștefan Minoritati
25. Buda Ioan PSD
26. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PSD
27. Calimente Mihăiță PNL
28. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD
29. Călian Petru PC
30. Chiper Gheorghe PSD
31. Chiș Filonaș PSD
32. Cindrea Ioan PSD
33. Ciocâlteu Alexandru PD-L
34. Ciopraga Mircea PNL
35. Ciucă Liviu-Bogdan PC
36. Cliveti Minodora PSD
37. Cocrea Olguța -
38. Constantinescu Anca PD-L
39. Dida Corneliu Ioan PSD
40. Dobre Traian PNL
41. Dragomir Gheorghe PNL
42. Drețcanu Doina Micșunica PSD
43. Dumitrescu Zamfir -
44. Dumitriu Mihai PSD
45. Dumitru Ion PSD
46. Dușa Mircea PSD
47. Duțu Stelian PD-L
48. Erdei Dolóczki István UDMR
49. Faina Constantin PC
50. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM
51. Florea Damian PC
52. Fotopolos Sotiris Minoritati
53. Frâncu Emilian Valentin PNL
54. Furo Iuliu Ioan PRM
55. Gabor Gheorghe PNL
56. Găleteanu Monalisa PSD
57. Gerea Andrei Dominic PNL
58. Gheorghe Valeriu PNL
59. Ghiorghioni Ionesie PD-L
60. Ghișe Ioan -
61. Glăvan Ștefan PC
62. Godja Petru PSD
63. Gonțea Ion PD-L
64. Grigore Dan PD-L
65. Grosaru Mircea Minoritati
66. Gubandru Aurel PSD
67. Hanganu Romeo Octavian PC
68. Hellvig Eduard Raul PC
69. Hoinaru Marian PNL
70. Iancu Iulian PSD
71. Ibram Iusein Minoritati
72. Igaș Traian Constantin PD-L
73. Iliescu Valentin Adrian PD-L
74. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
75. Király Andrei-Gheorghe UDMR
76. Lakatos Petru UDMR
77. Liga Dănuț PD-L
78. Macaleți Costică PSD
79. Magheru Paul PRM
80. Manda Iulian Claudiu PSD
81. Manta Pantelimon PC
82. Marian Dan Mihai PNL
83. Marin Constantin PSD
84. Márton Árpád-Francisc UDMR
85. Máté András-Levente UDMR
86. Matei Cătălin Lucian PSD
87. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD
88. Mănescu Rareș Șerban PNL
89. Merce Ilie PRM
90. Micula Cătălin PNL
91. Mihei Andrian-Sirojea -
92. Mircea Costache PRM
93. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L
94. Mitrea Manuela PSD
95. Mocanu Alexandru PD-L
96. Mocanu Vasile PSD
97. Mocănescu Coloros Dan Constantin -
98. Moisoiu Adrian PRM
99. Moldovan Emil Radu PSD
100. Momanu Corneliu PNL
101. Movilă Petru PD-L
102. Munteanu Ioan PSD
103. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD
104. Nassar Rodica PSD
105. Nechita Aurel PSD
106. Nica Dan PSD
107. Nistoran Dorin-Liviu PD-L
108. Niță Constantin PSD
109. Nițulescu Teodor PRM
110. Nosa Iuliu PSD
111. Oancea Viorel PNL
112. Oprea Gabriel PSD
113. Ovidenie Costel -
114. Pardău Dumitru PNL
115. Petrea Constantin PD-L
116. Ponta Victor-Viorel PSD
117. Pop Claudiu Adrian PSD
118. Popa Cornel PNL
119. Popa Nicolae PC
120. Popescu Florin Aurelian PNL
121. Popescu Ionica Constanța PC
122. Popp Cosmin Gabriel PD-L
123. Preda Cezar-Florin PD-L
124. Preda Ion PNL
125. Pupeză Viorel PSD
126. Purceld Octavian-Mircea PRM
127. Pușcaș Vasile PSD
128. Pușcă Mircea Valer PNL
129. Puzdrea Dumitru PD-L
130. Radan Mihai Minoritati
131. Raicu Romeo Marius PD-L
132. Rogin Marius PD-L
133. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L
134. Rus Ioan Aurel PRM
135. Rusu Mihaela Adriana PSD
136. Rușanu Dan Radu PNL
137. Sanda Victor PSD
138. Sandu-Capră Mihai PNL
139. Sasu Ion PSD
140. Săniuță Marian-Florian PSD
141. Săpunaru Nini PNL
142. Sârb Gheorghe PD-L
143. Sârbu Marian PSD
144. Sârbu Mugurel Liviu -
145. Scutaru Adrian George PNL
146. Seres Dénes UDMR
147. Sóki Béla UDMR
148. Soporan Vasile Filip PSD
149. Stan Ioan PSD
150. Stan Ion PSD
151. Stanciu Anghel PSD
152. Stativă Irinel Ioan PSD
153. Stănescu Mircea PD-L
154. Stoica Ion -
155. Străchinaru Petre PD-L
156. Știucă Alecsandru PSD
157. Timar Liviu PSD
158. Timiș Ioan PNL
159. Toma Horia-Victor PNL
160. Turcan Raluca PNL
161. Ujeniuc Dragoș PNL
162. Ungureanu Petre PNL
163. Vainer Aurel Minoritati
164. Vasilescu Lia Olguța PRM
165. Văsioiu Horia PD-L
166. Vlădoiu Aurel PSD
167. Zaharia Claudius Mihail PNL
168. Zamfirescu Dan Dumitru PRM
169. Zgonea Valeriu Ștefan PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 26 februarie 2021, 21:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro