Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.10.2006 > 17:37 Versiunea pentru printare
Luni, 9 octombrie 2006, ora 17:37

Poziție pe
ordinea de zi:
9
Subiect vot: Pct.63
PL 14/2006 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 158/2005 privind concediile și indemnizațiile de asigurări sociale de sănătate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:166 47 34 14 34 13 8 8 8
- voturi pentru (DA):164 46 34 14 34 12 8 8 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - 1 - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Amarie Constantin PSD DA
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Andea Petru PSD DA
5. Andreica Romică PNL DA
6. Andronescu Ecaterina PSD DA
7. Antal Árpád-András UDMR DA
8. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
9. Ardelean Lia PC DA
10. Baban Ștefan PRM DA
11. Bara Nicolae PD-L DA
12. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
13. Băeșu George PSD DA
14. Bentu Dumitru PSD DA
15. Bivolaru Ioan PSD DA
16. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
17. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
18. Bónis István UDMR DA
19. Brînză William Gabriel PD-L DA
20. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
21. Buciu Angela PRM DA
22. Buciuta Ștefan Minoritati DA
23. Buda Daniel PD-L DA
24. Calimente Mihăiță PNL DA
25. Canacheu Costică PD-L DA
26. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD -
27. Câmpanu Liviu PNL DA
28. Chiper Gheorghe PSD DA
29. Chiș Filonaș PSD DA
30. Cindrea Ioan PSD DA
31. Ciopraga Mircea PNL DA
32. Cliveti Minodora PSD DA
33. Cocrea Olguța - DA
34. Crăciunescu Grigore PNL DA
35. Cutean Vasile Emilian PSD DA
36. Dan Iosif PSD DA
37. Diaconescu Marin PRM DA
38. Dida Corneliu Ioan PSD DA
39. Dobre Traian PNL DA
40. Dragomir Gheorghe PNL DA
41. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
42. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
43. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
44. Dumitriu Mihai PSD DA
45. Dumitru Ion PSD DA
46. Dușa Mircea PSD DA
47. Duțu Stelian PD-L DA
48. Erdei Dolóczki István UDMR DA
49. Faina Constantin PC DA
50. Fenechiu Relu PNL DA
51. Florea Damian PC DA
52. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
53. Furo Iuliu Ioan PRM DA
54. Gabor Gheorghe PNL DA
55. Găleteanu Monalisa PSD DA
56. Gerea Andrei Dominic PNL DA
57. Gheorghe Valeriu PNL DA
58. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
59. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
60. Ghișe Ioan - DA
61. Giurgiu Mircia - DA
62. Glăvan Ștefan PC DA
63. Grigore Dan PD-L DA
64. Grosaru Mircea Minoritati DA
65. Gubandru Aurel PSD DA
66. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
67. Iancu Iulian PSD DA
68. Ibram Iusein Minoritati DA
69. Igaș Traian Constantin PD-L DA
70. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
71. Iordache Florin PSD DA
72. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
73. Iriza Marius PRM DA
74. Iustian Mircea Teodor PNL DA
75. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
76. Kerekes Károly UDMR DA
77. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
78. Kovacs Attila UDMR DA
79. Lakatos Petru UDMR DA
80. Lambrino Radu PD-L DA
81. Lificiu Petru - DA
82. Liga Dănuț PD-L DA
83. Luchian Ion PNL DA
84. Manolescu Oana Minoritati DA
85. Manta Pantelimon PC DA
86. Marin Constantin PSD DA
87. Márton Árpád-Francisc UDMR Abținere
88. Máté András-Levente UDMR DA
89. Matei Cătălin Lucian PSD DA
90. Mazăre Alexandru PSD DA
91. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
92. Mătușa Tudor PRM DA
93. Meir Nati - DA
94. Mihei Andrian-Sirojea - DA
95. Mircea Costache PRM DA
96. Mircovici Niculae Minoritati DA
97. Mironescu Laurențiu PD-L DA
98. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
99. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
100. Mocanu Alexandru PD-L DA
101. Mocanu Vasile PSD DA
102. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
103. Moisoiu Adrian PRM DA
104. Moldovan Emil Radu PSD DA
105. Momanu Corneliu PNL DA
106. Movilă Petru PD-L DA
107. Munteanu Ioan PSD DA
108. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
109. Nechita Aurel PSD DA
110. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
111. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
112. Nițulescu Teodor PRM DA
113. Nosa Iuliu PSD DA
114. Oancea Viorel PNL DA
115. Olarean Aurel PD-L DA
116. Ovidenie Costel - DA
117. Pardău Dumitru PNL DA
118. Paveliu Marian Sorin PNL DA
119. Petrea Constantin PD-L DA
120. Ponta Victor-Viorel PSD DA
121. Popa Nicolae PC DA
122. Popescu Ionica Constanța PC DA
123. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
124. Preda Ion PNL DA
125. Pruteanu Vasile PNL DA
126. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
127. Pușcă Mircea Valer PNL DA
128. Racoceanu Viorel PD-L DA
129. Radan Mihai Minoritati DA
130. Rădulescu Cristian PD-L DA
131. Rogin Marius PD-L DA
132. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
133. Rus Ioan Aurel PRM DA
134. Sanda Victor PSD DA
135. Sandu-Capră Mihai PNL DA
136. Săniuță Marian-Florian PSD DA
137. Sârb Gheorghe PD-L DA
138. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
139. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
140. Seres Dénes UDMR DA
141. Sóki Béla UDMR DA
142. Soporan Vasile Filip PSD DA
143. Stan Ioan PSD DA
144. Stan Ion PSD DA
145. Stativă Irinel Ioan PSD DA
146. Stănișoară Mihai PD-L DA
147. Străchinaru Petre PD-L DA
148. Strungă Emil PNL DA
149. Szekely Levente Csaba UDMR DA
150. Știrbeț Cornel PNL DA
151. Știucă Alecsandru PSD DA
152. Tărniceru Petru PSD DA
153. Timar Liviu PSD DA
154. Timiș Ioan PNL DA
155. Toma Florentina Marilena PSD DA
156. Toma Horia-Victor PNL DA
157. Toró Tiberiu UDMR DA
158. Țundrea Ioan PC DA
159. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
160. Ungureanu Petre PNL DA
161. Ursărescu Dorinel PNL DA
162. Vasile Aurelia PSD DA
163. Văsioiu Horia PD-L DA
164. Vlădoiu Aurel PSD DA
165. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
166. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 7 aprilie 2020, 20:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro