Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 16.10.2006 > 17:17 Versiunea pentru printare
Luni, 16 octombrie 2006, ora 17:17

Poziție pe
ordinea de zi:
2
Subiect vot: Art.15 alin.4
PL 27/2006 vânătorii și a protecției fondului cinegetic
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:156 58 35 6 31 11 6 4 5
- voturi pentru (DA):138 55 35 5 30 - 6 3 4
- voturi împotrivă (NU):14 - - 1 1 11 - - 1
- abțineri:2 1 - - - - - 1 -
- nu au votat:2 2 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Andea Petru PSD DA
4. Andronescu Ecaterina PSD DA
5. Antal Árpád-András UDMR NU
6. Baban Ștefan PRM NU
7. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
8. Băeșu George PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Bentu Dumitru PSD DA
11. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
12. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
13. Brînză William Gabriel PD-L DA
14. Buciu Angela PRM DA
15. Buciuta Ștefan Minoritati DA
16. Buda Ioan PSD DA
17. Calimente Mihăiță PNL DA
18. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
19. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
20. Călin Ion PSD DA
21. Câmpanu Liviu PNL DA
22. Chiper Gheorghe PSD DA
23. Chiș Filonaș PSD DA
24. Cindrea Ioan PSD DA
25. Ciopraga Mircea PNL DA
26. Constantinescu Anca PD-L DA
27. Crăciunescu Grigore PNL DA
28. Crețu Gabriela PSD -
29. Dobre Traian PNL DA
30. Dorneanu Valer PSD DA
31. Dragomir Gheorghe PNL DA
32. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
33. Dumitrescu Liana Minoritati Abținere
34. Dumitriu Mihai PSD DA
35. Dumitru Ion PSD DA
36. Dușa Mircea PSD DA
37. Duțu Stelian PD-L DA
38. Erdei Dolóczki István UDMR NU
39. Faina Constantin PC DA
40. Fenechiu Relu PNL DA
41. Florea Damian PC DA
42. Fotopolos Sotiris Minoritati DA
43. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
44. Furo Iuliu Ioan PRM DA
45. Gabor Gheorghe PNL DA
46. Găleteanu Monalisa PSD DA
47. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
48. Ghișe Ioan - DA
49. Glăvan Ștefan PC DA
50. Grigore Dan PD-L DA
51. Gubandru Aurel PSD DA
52. Hanganu Romeo Octavian PC DA
53. Hoinaru Marian PNL DA
54. Iacob Ridzi Monica Maria PD-L DA
55. Iancu Iulian PSD DA
56. Igaș Traian Constantin PD-L DA
57. Iordache Florin PSD DA
58. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
59. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
60. Király Andrei-Gheorghe UDMR NU
61. Kovacs Attila UDMR NU
62. Lakatos Petru UDMR NU
63. Lificiu Petru - DA
64. Luchian Ion PNL DA
65. Man Mircea PD-L DA
66. Manda Iulian Claudiu PSD DA
67. Manta Pantelimon PC DA
68. Marin Constantin PSD DA
69. Marinescu Marian-Jean PD-L DA
70. Martin Eduard-Stelian PSD DA
71. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
72. Máté András-Levente UDMR NU
73. Mazăre Alexandru PSD DA
74. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
75. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
76. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
77. Meir Nati - DA
78. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
79. Mircea Costache PRM DA
80. Mironescu Laurențiu PD-L NU
81. Mitrea Manuela PSD DA
82. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
83. Mocanu Alexandru PD-L DA
84. Mocanu Vasile PSD DA
85. Mocănescu Coloros Dan Constantin - NU
86. Mohora Tudor PSD DA
87. Moisoiu Adrian PRM DA
88. Moldovan Emil Radu PSD DA
89. Momanu Corneliu PNL DA
90. Movilă Petru PD-L DA
91. Munteanu Ioan PSD DA
92. Nassar Rodica PSD DA
93. Nechita Aurel PSD DA
94. Nica Dan PSD DA
95. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
96. Nosa Iuliu PSD DA
97. Oancea Viorel PNL DA
98. Olarean Aurel PD-L DA
99. Oltean Ioan PD-L DA
100. Ovidenie Costel - DA
101. Palăr Ionel PNL DA
102. Paveliu Marian Sorin PNL DA
103. Petrea Constantin PD-L DA
104. Plumb Rovana PSD DA
105. Ponta Victor-Viorel PSD DA
106. Pop Claudiu Adrian PSD DA
107. Popa Nicolae PC DA
108. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
109. Preda Cezar-Florin PD-L DA
110. Preda Ion PNL DA
111. Pruteanu Vasile PNL DA
112. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
113. Pupeză Viorel PSD DA
114. Pușcă Mircea Valer PNL DA
115. Racoceanu Viorel PD-L DA
116. Radan Mihai Minoritati DA
117. Raicu Romeo Marius PD-L DA
118. Rogin Marius PD-L DA
119. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
120. Sanda Victor PSD DA
121. Sandu Gabriel PNL DA
122. Sasu Ion PSD DA
123. Săniuță Marian-Florian PSD Abținere
124. Săpunaru Nini PNL DA
125. Sârb Gheorghe PD-L DA
126. Sârbu Marian PSD DA
127. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
128. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
129. Sóki Béla UDMR NU
130. Soporan Vasile Filip PSD DA
131. Stan Ioan PSD DA
132. Stativă Irinel Ioan PSD -
133. Străchinaru Petre PD-L DA
134. Strungă Emil PNL DA
135. Szekely Levente Csaba UDMR NU
136. Știrbu Monica-Mihaela PNL DA
137. Știucă Alecsandru PSD DA
138. Tabără Valeriu PD-L DA
139. Tamás Sándor UDMR NU
140. Tănăsescu Mihai Nicolae PSD DA
141. Tărniceru Petru PSD DA
142. Timar Liviu PSD DA
143. Timiș Ioan PNL DA
144. Toma Horia-Victor PNL DA
145. Toró Tiberiu UDMR NU
146. Tudose Mihai PSD DA
147. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
148. Ungureanu Petre PNL DA
149. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
150. Ursărescu Dorinel PNL DA
151. Vasile Aurelia PSD DA
152. Văsioiu Horia PD-L DA
153. Vlase Petru Gabriel PSD DA
154. Vlădoiu Aurel PSD DA
155. Voinea Florea PSD DA
156. Zaharia Claudius Mihail PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 5 aprilie 2020, 14:11
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro