Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.07.2018 > 15:33 Versiunea pentru printare
Luni, 2 iulie 2018, ora 15:33

Poziție pe
ordinea de zi:
5
Subiect vot: PL-x 128/2018 - Timp dezbatere
PL 128/2018 pentru aprobarea Ordonanței de urgențã a Guvernului nr.110/2017 privind Programul de susținere a întreprinderilor mici și mijlocii - IMM INVEST ROMÂNIA
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:129 69 22 14 10 3 4 7
- voturi pentru (DA):114 69 22 - 10 3 4 6
- voturi împotrivă (NU):14 - - 14 - - - -
- abțineri:1 - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Barna Ilie Dan USR NU
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Benga Tudor - Vlad USR NU
9. Bica Dănuț PNL DA
10. Bichineț Corneliu PMP DA
11. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
12. Bodea Marius PNL DA
13. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Bontea Vlad PSD DA
16. Budăi Marius-Constantin PSD DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
19. Calista Mara-Daniela PNL DA
20. Calotă Florică Ică ALDE DA
21. Căciulă Aurel PSD DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
24. Cherecheș Florica PNL DA
25. Chichirău Cosette-Paula USR NU
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
28. Cobuz Maricela PSD DA
29. Csép Éva-Andrea UDMR DA
30. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
31. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
32. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
33. Drulă Cătălin USR NU
34. Erdei Dolóczki István UDMR DA
35. Farago Petru UDMR DA
36. Fădor Angelica PNL DA
37. Floroiu Ionel PSD DA
38. Ganț Ovidiu Victor Minoritati Abținere
39. Gavrilă Camelia PSD DA
40. Georgescu Nicolae PSD DA
41. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
42. Gherman Dumitru PSD DA
43. Ghilea Găvrilă PNL DA
44. Giugea Nicolae PNL DA
45. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
46. Gudu Vasile PNL DA
47. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
48. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
49. Huncă Mihaela PSD DA
50. Iancu Iulian PSD DA
51. Ioniță Antoneta PNL DA
52. Jivan Luminița-Maria PSD DA
53. Korodi Attila UDMR DA
54. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
55. Lovin Dumitru ALDE DA
56. Lupașcu Costel PSD DA
57. Lupescu Dumitru USR NU
58. Macovei Silviu Nicu PSD DA
59. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
60. Marica Petru-Sorin PSD DA
61. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
62. Mînzatu Roxana PSD DA
63. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
64. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
65. Mușoiu Ștefan PSD DA
66. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
67. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR NU
68. Nicolae Andrei PSD DA
69. Nistor Laurențiu PSD DA
70. Nosa Iuliu PSD DA
71. Olar Corneliu PNL DA
72. Oprea Dumitru PNL DA
73. Oteșanu Daniela PSD DA
74. Pambuccian Varujan Minoritati DA
75. Pană Adriana-Doina PSD DA
76. Paraschiv Rodica PSD DA
77. Păle Dănuț PSD DA
78. Petrea Gabriel PSD DA
79. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
80. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
81. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
82. Pop Tudor Rareș USR NU
83. Popa Mihai Valentin PSD DA
84. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
85. Presură Alexandra PSD DA
86. Prisnel Adrian-Claudiu USR NU
87. Prună Cristina-Mădălina USR NU
88. Radu Anișoara PSD DA
89. Rădulescu Dan-Răzvan USR NU
90. Răduț Violeta PSD DA
91. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
92. Roman Ioan Sorin PSD DA
93. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
94. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
95. Sefer Cristian-George PMP DA
96. Seidler Cristian-Gabriel USR NU
97. Seres Dénes UDMR DA
98. Simionca Ionuț PMP DA
99. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
100. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
101. Solomon Adrian PSD DA
102. Spânu Ion PSD DA
103. Stancu Florinel PSD DA
104. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
105. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
106. Șișcu George PNL DA
107. Șotcan Theodora PSD DA
108. Șovăială Constantin PNL DA
109. Ștefan Corneliu PSD DA
110. Tabugan Ion ALDE DA
111. Teiș Alina PSD DA
112. Terea Ioan PSD DA
113. Tîlvăr Angel PSD DA
114. Todor Adrian PSD DA
115. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
116. Toma Ilie PSD DA
117. Tripa Florin-Dan PSD DA
118. Tudor Beatrice PSD DA
119. Tușa Adriana Diana PSD DA
120. Varga Vasile PNL DA
121. Vasile Daniel Minoritati DA
122. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
123. Vass Levente UDMR DA
124. Vișan George-Gabriel PSD DA
125. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
126. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
127. Zainea Cornel USR NU
128. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
129. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 17 februarie 2020, 16:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro