Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.10.2018 > 17:01 Versiunea pentru printare
Marți, 2 octombrie 2018, ora 17:01

Subiect vot: Prelungire program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:112 45 26 17 8 6 6 3 1
- voturi pentru (DA):107 45 23 16 8 6 6 3 -
- voturi împotrivă (NU):3 - 3 - - - - - -
- abțineri:2 - - 1 - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balint Liviu-Ioan PSD DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Bodea Marius PNL DA
16. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
17. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
18. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
21. Buican Cristian PNL NU
22. Bulai Iulian USR DA
23. Burciu Cristina PSD DA
24. Calista Mara-Daniela PNL DA
25. Calotă Florică Ică ALDE DA
26. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
27. Cherecheș Florica PNL DA
28. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
29. Cîtea Vasile PSD DA
30. Cobuz Maricela PSD DA
31. Codreanu Constantin PMP DA
32. Csép Éva-Andrea UDMR DA
33. Csoma Botond UDMR DA
34. Culeafă Mihai PNL DA
35. Cupă Ion ALDE DA
36. Cupșa Ioan PNL NU
37. Dehelean Silviu USR DA
38. Dîrzu Ioan PSD DA
39. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
40. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
41. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
42. Drulă Cătălin USR DA
43. Dunava Costel Neculai PSD DA
44. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
45. Furtună Mirela PSD DA
46. Gavrilă Camelia PSD DA
47. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
48. Gheorghe Tinel PNL DA
49. Gherman Dumitru PSD DA
50. Ghilea Găvrilă PNL DA
51. Giugea Nicolae PNL DA
52. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
53. Gudu Vasile PNL DA
54. Hărătău Elena PSD DA
55. Ion Stelian-Cristian USR DA
56. Ioniță Antoneta PNL DA
57. Iordache Florin PSD DA
58. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
59. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
60. Longher Victoria Minoritati DA
61. Lovin Dumitru ALDE DA
62. Lungu Tudorița PNL DA
63. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
64. Manole Petre-Florin PSD DA
65. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
66. Meiroșu Marilena-Emilia - Abținere
67. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
68. Movilă Petru PMP DA
69. Neagu Nicolae PNL DA
70. Neață Eugen PSD DA
71. Niță Mihai ALDE DA
72. Niță Nicu PSD DA
73. Olar Corneliu PNL DA
74. Oprea Dumitru PNL DA
75. Oros Nechita-Adrian PNL DA
76. Pașcan Emil-Marius PMP DA
77. Păle Dănuț PSD DA
78. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
79. Pop Georgian PSD DA
80. Pop Tudor Rareș USR Abținere
81. Popa Florin PSD DA
82. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
83. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
84. Popescu Pavel PNL DA
85. Presură Alexandra PSD DA
86. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
87. Radu Anișoara PSD DA
88. Rădulescu Alexandru PSD DA
89. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
90. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
91. Răduț Violeta PSD DA
92. Romanescu Cristinel PNL DA
93. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
94. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
95. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
96. Simonis Alfred - Robert PSD DA
97. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
98. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
99. Șarapatin Elvira PSD DA
100. Șișcu George PNL DA
101. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
102. Terea Ioan PSD DA
103. Tîlvăr Angel PSD DA
104. Todor Adrian PSD DA
105. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
106. Tripa Florin-Dan PSD DA
107. Tudor Beatrice PSD DA
108. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
109. Vișan George-Gabriel PSD DA
110. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
111. Vosganian Varujan ALDE DA
112. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 17 februarie 2020, 23:49
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro