Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.02.2019 > 12:14 Versiunea pentru printare
Miercuri, 6 februarie 2019, ora 12:14

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:225 112 39 18 12 9 8 14 13

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Apjok Norbert UDMR
7. Axinte Vasile PSD
8. Babuș Radu PSD
9. Balan Ioan PNL
10. Balint Liviu-Ioan PSD
11. Banias Mircea Marius -
12. Bălănescu Alexandru PSD
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Benga Tudor - Vlad USR
16. Bica Dănuț PNL
17. Bichineț Corneliu PMP
18. Biro Zsolt-Istvan UDMR
19. Boboc Tudorița-Rodica PSD
20. Boboc Valentin Gabriel PSD
21. Bode Lucian Nicolae PNL
22. Bodea Marius PNL
23. Bogaciu Alexandra-Corina -
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
25. Bontea Vlad PSD
26. Boroianu Aurel-Robert PNL
27. Borza Remus-Adrian -
28. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
29. Botez Mihai-Cătălin USR
30. Bran Ioana PSD
31. Bucura-Oprescu Simona PSD
32. Buican Cristian PNL
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Bumb Sorin-Ioan PNL
35. Burciu Cristina PSD
36. Calotă Florică Ică ALDE
37. Căciulă Aurel PSD
38. Călin Ion PSD
39. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
40. Căruceru Aida-Cristina PSD
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
42. Cherecheș Florica PNL
43. Chichirău Cosette-Paula USR
44. Chiriac Viorel PSD
45. Ciocan Dan PSD
46. Ciofu Tamara-Dorina PSD
47. Ciolacu Ion-Marcel PSD
48. Ciuhodaru Tudor PSD
49. Cîtea Vasile PSD
50. Codreanu Constantin PMP
51. Coliu Doru-Petrișor PMP
52. Constantin Daniel -
53. Csép Éva-Andrea UDMR
54. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
55. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
56. Culeafă Mihai PNL
57. Dan Nicușor Daniel USR
58. Dehelean Silviu USR
59. Dinu Cristina-Elena PSD
60. Dîrzu Ioan PSD
61. Dobre Mircea-Titus -
62. Dobre Victor Paul PNL
63. Dobrică Ionela Viorela PSD
64. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
65. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
66. Drulă Cătălin USR
67. Dunava Costel Neculai PSD
68. Duruș Vlad-Emanuel USR
69. Erdei Dolóczki István UDMR
70. Farago Petru UDMR
71. Fădor Angelica PNL
72. Florea Damian PSD
73. Florea Oana-Consuela PSD
74. Floroiu Ionel PSD
75. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
76. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
77. Gavrilă Camelia PSD
78. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
79. Georgescu Nicolae PSD
80. Gerea Andrei Dominic ALDE
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL
82. Gheorghe Tinel PNL
83. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
84. Gherman Dumitru PSD
85. Gilia Claudia PSD
86. Giugea Nicolae PNL
87. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
88. Gudu Vasile PNL
89. Halici Nicușor PSD
90. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
91. Hărătău Elena PSD
92. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
93. Holban Georgeta-Carmen PSD
94. Huncă Mihaela -
95. Iancu Iulian PSD
96. Ibram Iusein Minoritati
97. Iftimie Neculai PSD
98. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
99. Intotero Natalia-Elena PSD
100. Ionescu George PNL
101. Iordache Florin PSD
102. Itu Cornel PSD
103. Iurișniți Cristina-Ionela USR
104. Jivan Luminița-Maria PSD
105. Kelemen Hunor UDMR
106. Lazăr Sorin PSD
107. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
108. Longher Victoria Minoritati
109. Lovin Dumitru ALDE
110. Lungu Tudorița PNL
111. Lupașcu Costel PSD
112. Macovei Silviu Nicu PSD
113. Magyar Loránd-Bálint UDMR
114. Manole Petre-Florin PSD
115. Marica Petru-Sorin PSD
116. Márton Árpád-Francisc UDMR
117. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
118. Mărgărit Mitică-Marius PSD
119. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
120. Mînzatu Roxana PSD
121. Mocanu Adrian ALDE
122. Mocioalcă Ion -
123. Moldovan Sorin-Dan PNL
124. Movilă Petru PMP
125. Mușoiu Ștefan PSD
126. Neagu Nicolae PNL
127. Neață Eugen PSD
128. Nechifor Cătălin-Ioan -
129. Nicolae Andrei PSD
130. Nicolicea Eugen PSD
131. Nistor Laurențiu PSD
132. Niță Mihai ALDE
133. Niță Nicu PSD
134. Nosa Iuliu PSD
135. Olar Corneliu PNL
136. Oprea Dumitru PNL
137. Oteșanu Daniela PSD
138. Pambuccian Varujan Minoritati
139. Pană Adriana-Doina PSD
140. Paraschiv Rodica PSD
141. Pașcan Emil-Marius PMP
142. Pau Radu - Adrian -
143. Păle Dănuț PSD
144. Petcu Toma-Florin ALDE
145. Petrea Gabriel PSD
146. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
147. Petric Octavian -
148. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
149. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
150. Pop Andrei PSD
151. Pop Tudor Rareș USR
152. Popa Mihai Valentin PSD
153. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
154. Popescu Nicolae-Daniel USR
155. Preda Cezar-Florin PNL
156. Predoiu Marian-Cătălin PNL
157. Presură Alexandra PSD
158. Prisnel Adrian-Claudiu USR
159. Prună Cristina-Mădălina USR
160. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
161. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
162. Rădulescu Dan-Răzvan USR
163. Răduț Violeta PSD
164. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
165. Roman Florin-Claudiu PNL
166. Roman Ioan Sorin PSD
167. Romanescu Cristinel PNL
168. Rotaru Alexandru PSD
169. Sebestyén Csaba-István UDMR
170. Sefer Cristian-George PSD
171. Seidler Cristian-Gabriel USR
172. Seres Dénes UDMR
173. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
174. Simion Lucian-Eduard PSD
175. Simionca Ionuț PMP
176. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
177. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
178. Solomon Adrian PSD
179. Spânu Ion -
180. Stan Viorel PSD
181. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
182. Stancu Florinel PSD
183. Stănescu Alexandru PSD
184. Steriu Valeriu-Andrei PSD
185. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
186. Suciu Matei PSD
187. Suciu Vasile-Daniel PSD
188. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
189. Szabó Ödön UDMR
190. Șerban Ciprian-Constantin PSD
191. Șimon Gheorghe PSD
192. Șișcu George PNL
193. Șotcan Theodora PSD
194. Șova Lucian PSD
195. Șovăială Constantin PNL
196. Ștefan Corneliu PSD
197. Ștefan Ion PNL
198. Ștefan Viorel PSD
199. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
200. Tănăsescu Alina-Elena PSD
201. Teiș Alina PSD
202. Terea Ioan PSD
203. Todor Adrian PSD
204. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
205. Tripa Florin-Dan PSD
206. Tudor Beatrice PSD
207. Tudose Mihai -
208. Turcan Raluca PNL
209. Turcescu Robert-Nicolae PMP
210. Ursu Răzvan-Ion PSD
211. Varga Vasile PNL
212. Vasile Daniel Minoritati
213. Vasilescu Lia Olguța PSD
214. Vasilică Radu Costin PSD
215. Vass Levente UDMR
216. Velcea Nicolae PSD
217. Vexler Silviu Minoritati
218. Vișan George-Gabriel PSD
219. Vîrză Mihăiță PSD
220. Vlad Sergiu Cosmin USR
221. Vlăducă Oana-Silvia -
222. Voicu Mihai Alexandru PNL
223. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
224. Zainea Cornel USR
225. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 februarie 2020, 21:55
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro