Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.04.2019 > 10:17 Versiunea pentru printare
Miercuri, 10 aprilie 2019, ora 10:17

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:103 54 17 9 6 7 1 8 1
- voturi pentru (DA):93 54 17 - 6 7 1 8 -
- voturi împotrivă (NU):9 - - 9 - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balint Liviu-Ioan PSD DA
9. Bende Sándor UDMR DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Buican Cristian PNL DA
16. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
17. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
18. Burciu Cristina PSD DA
19. Calotă Florică Ică ALDE DA
20. Căciulă Aurel PSD DA
21. Călin Ion PSD DA
22. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
23. Cherecheș Florica PNL DA
24. Chiriac Viorel PSD DA
25. Cîtea Vasile PSD DA
26. Cobuz Maricela PSD DA
27. Cocoș Vasile PSD DA
28. Cosma Lavinia-Corina USR NU
29. Cupă Ion ALDE DA
30. Cupșa Ioan PNL DA
31. Dan Nicușor Daniel USR NU
32. Dehelean Silviu USR NU
33. Dinu Cristina-Elena PSD DA
34. Dîrzu Ioan PSD DA
35. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
36. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
37. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
38. Dunava Costel Neculai PSD DA
39. Floroiu Ionel PSD DA
40. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
41. Georgescu Nicolae PSD DA
42. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
43. Gherman Dumitru PSD DA
44. Gilia Claudia PSD DA
45. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
46. Halici Nicușor PSD DA
47. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
48. Ibram Iusein Minoritati DA
49. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
50. Ion Stelian-Cristian USR NU
51. Ioniță Antoneta PNL DA
52. Lazăr Sorin PSD DA
53. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
54. Lovin Dumitru ALDE DA
55. Lungu Tudorița PNL DA
56. Lupașcu Costel PSD DA
57. Macovei Silviu Nicu PSD DA
58. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
59. Mohaci Mihai PSD DA
60. Moșteanu Liviu-Ionuț USR NU
61. Neagu Nicolae PNL DA
62. Neață Eugen PSD DA
63. Nicolicea Eugen PSD DA
64. Nistor Laurențiu PSD DA
65. Niță Nicu PSD DA
66. Nosa Iuliu PSD DA
67. Olteanu Daniel ALDE DA
68. Oprea Dumitru PNL DA
69. Oteșanu Daniela PSD DA
70. Paraschiv Rodica PSD DA
71. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
72. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
73. Pop Andrei PSD DA
74. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
75. Popescu Nicolae-Daniel USR NU
76. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
77. Prună Cristina-Mădălina USR NU
78. Rădulescu Alexandru PSD DA
79. Răduț Violeta PSD DA
80. Rodeanu Bogdan-Ionel USR NU
81. Roman Florin-Claudiu PNL DA
82. Romanescu Cristinel PNL DA
83. Roșca Lucreția PSD DA
84. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
85. Seres Dénes UDMR DA
86. Simonis Alfred - Robert PSD DA
87. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
88. Solomon Adrian PSD DA
89. Spânu Ion - Abținere
90. Stancu Florinel PSD DA
91. Stativă Irinel Ioan PSD DA
92. Stănescu Alexandru PSD DA
93. Suciu Matei PSD DA
94. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
95. Șarapatin Elvira PSD DA
96. Tabugan Ion ALDE DA
97. Teiș Alina PSD DA
98. Toma Ilie PSD DA
99. Tudor Beatrice PSD DA
100. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
101. Velcea Nicolae PSD DA
102. Zainea Cornel USR NU
103. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 7 aprilie 2020, 21:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro