Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.06.2019 > 11:24 Versiunea pentru printare
Miercuri, 26 iunie 2019, ora 11:24

Subiect vot: PL-x 254/2019 - Amendament admis 211
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:153 69 35 17 11 7 5 9 -
- voturi pentru (DA):153 69 35 17 11 7 5 9 -
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Andrușcă Dănuț PSD DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Arsu Alin-Ionuț USR DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Barna Ilie Dan USR DA
10. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
11. Bende Sándor UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
16. Bodea Marius PNL DA
17. Bontea Vlad PSD DA
18. Botez Mihai-Cătălin USR DA
19. Budăi Marius-Constantin PSD DA
20. Buican Cristian PNL DA
21. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Căciulă Aurel PSD DA
24. Călin Ion PSD DA
25. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
26. Cherecheș Florica PNL DA
27. Cherecheș Viorica PNL DA
28. Chiriac Viorel PSD DA
29. Cioabă Petre PSD DA
30. Cîtea Vasile PSD DA
31. Cobuz Maricela PSD DA
32. Cocoș Vasile PSD DA
33. Codreanu Constantin PMP DA
34. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
35. Cosma Lavinia-Corina USR DA
36. Cristache Cătălin PMP DA
37. Csép Éva-Andrea UDMR DA
38. Csoma Botond UDMR DA
39. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
40. Cupșa Ioan PNL DA
41. Dehelean Silviu USR DA
42. Drulă Cătălin USR DA
43. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
44. Erdei Dolóczki István UDMR DA
45. Farago Petru UDMR DA
46. Fădor Angelica PNL DA
47. Floroiu Ionel PSD DA
48. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
49. Gavrilă Camelia PSD DA
50. Gheorghiu Bogdan PNL DA
51. Gherman Dumitru PSD DA
52. Ghilea Găvrilă PNL DA
53. Gilia Claudia PSD DA
54. Giugea Nicolae PNL DA
55. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
56. Gudu Vasile PNL DA
57. Halici Nicușor PSD DA
58. Hărătău Elena PSD DA
59. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
60. Intotero Natalia-Elena PSD DA
61. Ioniță Antoneta PNL DA
62. Iordache Florin PSD DA
63. Itu Cornel PSD DA
64. Jivan Luminița-Maria PSD DA
65. Lazăr Sorin PSD DA
66. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
67. Longher Victoria Minoritati DA
68. Lovin Dumitru ALDE DA
69. Lungu Tudorița PNL DA
70. Lupașcu Costel PSD DA
71. Lupescu Dumitru USR DA
72. Manole Petre-Florin PSD DA
73. Mihalescul Dumitru PNL DA
74. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
75. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
76. Mușoiu Ștefan PSD DA
77. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
78. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
79. Neagu Nicolae PNL DA
80. Neață Eugen PSD DA
81. Nicoară Romeo Florin PNL DA
82. Nicolicea Eugen PSD DA
83. Nistor Laurențiu PSD DA
84. Niță Nicu PSD DA
85. Nosa Iuliu PSD DA
86. Olar Corneliu PNL DA
87. Olteanu Daniel ALDE DA
88. Oprișcan Mihai Doru ALDE DA
89. Oteșanu Daniela PSD DA
90. Palăr Ionel PNL DA
91. Pană Adriana-Doina PSD DA
92. Paraschiv Rodica PSD DA
93. Pașcan Emil-Marius PMP DA
94. Păle Dănuț PSD DA
95. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
96. Popa Florin PSD DA
97. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
98. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
99. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
100. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
101. Presură Alexandra PSD DA
102. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
103. Radu Anișoara PSD DA
104. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
105. Rădulescu Alexandru PSD DA
106. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
107. Răduț Violeta PSD DA
108. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
109. Roman Florin-Claudiu PNL DA
110. Romanescu Cristinel PNL DA
111. Roșca Lucreția PSD DA
112. Rotaru Alexandru PSD DA
113. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
114. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
115. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
116. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
117. Seres Dénes UDMR DA
118. Simionca Ionuț PMP DA
119. Simonis Alfred - Robert PSD DA
120. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
121. Solomon Adrian PSD DA
122. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
123. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
124. Stancu Florinel PSD DA
125. Stativă Irinel Ioan PSD DA
126. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
127. Szabó Ödön UDMR DA
128. Șarapatin Elvira PSD DA
129. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
130. Șișcu George PNL DA
131. Șovăială Constantin PNL DA
132. Ștefan Corneliu PSD DA
133. Ștefan Ion PNL DA
134. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
135. Tabugan Ion ALDE DA
136. Teiș Alina PSD DA
137. Terea Ioan PSD DA
138. Tudor Beatrice PSD DA
139. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
140. Țachianu Marian PSD DA
141. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
142. Varga Vasile PNL DA
143. Vasile Daniel Minoritati DA
144. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
145. Vass Levente UDMR DA
146. Velcea Nicolae PSD DA
147. Vexler Silviu Minoritati DA
148. Vișan George-Gabriel PSD DA
149. Vîrză Mihăiță PSD DA
150. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
151. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
152. Zainea Cornel USR DA
153. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 28 februarie 2020, 14:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro