Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.06.2019 > 10:39 Versiunea pentru printare
Miercuri, 26 iunie 2019, ora 10:39

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:126 58 33 13 6 4 3 9 -
- voturi pentru (DA):126 58 33 13 6 4 3 9 -
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Antal István-János UDMR DA
4. Apjok Norbert UDMR DA
5. Arsu Alin-Ionuț USR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
9. Bejinariu Eugen PSD DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
12. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
13. Bodea Marius PNL DA
14. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
15. Bontea Vlad PSD DA
16. Botez Mihai-Cătălin USR DA
17. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
18. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
19. Burciu Cristina PSD DA
20. Căciulă Aurel PSD DA
21. Călin Ion PSD DA
22. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
23. Cherecheș Florica PNL DA
24. Cherecheș Viorica PNL DA
25. Chiriac Viorel PSD DA
26. Cioabă Petre PSD DA
27. Ciocan Dan PSD DA
28. Cîtea Vasile PSD DA
29. Cobuz Maricela PSD DA
30. Cocoș Vasile PSD DA
31. Codreanu Constantin PMP DA
32. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
33. Cristache Cătălin PMP DA
34. Csoma Botond UDMR DA
35. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
36. Cupă Ion ALDE DA
37. Cupșa Ioan PNL DA
38. Dehelean Silviu USR DA
39. Dobre Victor Paul PNL DA
40. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
41. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
42. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
43. Fădor Angelica PNL DA
44. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
45. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
46. Gavrilă Camelia PSD DA
47. Georgescu Laura PSD DA
48. Georgescu Nicolae PSD DA
49. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
50. Gheorghe Tinel PNL DA
51. Gherman Dumitru PSD DA
52. Ghilea Găvrilă PNL DA
53. Giugea Nicolae PNL DA
54. Goga Octavian PSD DA
55. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
56. Gudu Vasile PNL DA
57. Halici Nicușor PSD DA
58. Hărătău Elena PSD DA
59. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
60. Ibram Iusein Minoritati DA
61. Ionescu George PNL DA
62. Ioniță Antoneta PNL DA
63. Iordache Florin PSD DA
64. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
65. Jivan Luminița-Maria PSD DA
66. Lazăr Sorin PSD DA
67. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
68. Lungu Tudorița PNL DA
69. Lupescu Dumitru USR DA
70. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
71. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
72. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
73. Mircea Florin PSD DA
74. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
75. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
76. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
77. Neagu Nicolae PNL DA
78. Nicolicea Eugen PSD DA
79. Niță Nicu PSD DA
80. Pambuccian Varujan Minoritati DA
81. Paraschiv Rodica PSD DA
82. Păle Dănuț PSD DA
83. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
84. Popa Florin PSD DA
85. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
86. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
87. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
88. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
89. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
90. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
91. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
92. Roman Florin-Claudiu PNL DA
93. Roman Ioan Sorin PSD DA
94. Romanescu Cristinel PNL DA
95. Roșca Lucreția PSD DA
96. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
97. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
98. Seres Dénes UDMR DA
99. Simonis Alfred - Robert PSD DA
100. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
101. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
102. Stancu Florinel PSD DA
103. Stănescu Alexandru PSD DA
104. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
105. Szabó Ödön UDMR DA
106. Șarapatin Elvira PSD DA
107. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
108. Șișcu George PNL DA
109. Șovăială Constantin PNL DA
110. Tabugan Ion ALDE DA
111. Teiș Alina PSD DA
112. Terea Ioan PSD DA
113. Tîlvăr Angel PSD DA
114. Toma Ilie PSD DA
115. Trăilă Cristina PNL DA
116. Tudor Beatrice PSD DA
117. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
118. Țachianu Marian PSD DA
119. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
120. Vasile Daniel Minoritati DA
121. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
122. Velcea Nicolae PSD DA
123. Vîlceanu Dan PNL DA
124. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
125. Zainea Cornel USR DA
126. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 16 februarie 2020, 21:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro