Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 01.07.2019 > 16:05 Versiunea pentru printare
Luni, 1 iulie 2019, ora 16:05

Subiect vot: Aprobare ordine de zi sesiune extraordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa
- prezenți:108 61 23 9 1 2 2 9 1
- voturi pentru (DA):107 61 23 9 1 2 1 9 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - 1 - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Axinte Vasile PSD DA
5. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
6. Bejinariu Eugen PSD DA
7. Bica Dănuț PNL DA
8. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
9. Borza Remus-Adrian PSD DA
10. Botez Mihai-Cătălin USR DA
11. Bran Ioana PSD DA
12. Calista Mara-Daniela PNL DA
13. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
14. Cherecheș Florica PNL DA
15. Chiriac Viorel PSD DA
16. Cioabă Petre PSD DA
17. Ciocan Dan PSD DA
18. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
19. Cîtea Vasile PSD DA
20. Cocoș Vasile PSD DA
21. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
22. Cupșa Ioan PNL DA
23. Dehelean Silviu USR DA
24. Dobre Victor Paul PNL DA
25. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
26. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
27. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
28. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
29. Dunava Costel Neculai PSD DA
30. Fădor Angelica PNL DA
31. Floroiu Ionel PSD DA
32. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
33. Furtună Mirela PSD DA
34. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
35. Georgescu Laura PSD DA
36. Gheorghe Tinel PNL DA
37. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
38. Gherman Dumitru PSD DA
39. Ghilea Găvrilă PNL DA
40. Gilia Claudia PSD DA
41. Giugea Nicolae PNL DA
42. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
43. Gudu Vasile PNL DA
44. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
45. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
46. Iancu Marius-Ionel PSD DA
47. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
48. Intotero Natalia-Elena PSD DA
49. Ioniță Antoneta PNL DA
50. Iordache Florin PSD DA
51. Jivan Luminița-Maria PSD DA
52. Lovin Dumitru ALDE DA
53. Lungu Tudorița PNL DA
54. Lupașcu Costel PSD DA
55. Macovei Silviu Nicu PSD DA
56. Mareș Mara PNL DA
57. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
58. Mircea Florin PSD DA
59. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
60. Neagu Nicolae PNL DA
61. Neață Eugen PSD DA
62. Nicolae Andrei PSD DA
63. Nistor Laurențiu PSD DA
64. Niță Mihai ALDE DA
65. Niță Nicu PSD DA
66. Oprea Dumitru PNL DA
67. Oros Nechita-Adrian PNL DA
68. Pambuccian Varujan Minoritati DA
69. Pană Adriana-Doina PSD DA
70. Paraschiv Rodica PSD DA
71. Pașcan Emil-Marius PMP Abținere
72. Păle Dănuț PSD DA
73. Petric Octavian PRO Europa DA
74. Popa Florin PSD DA
75. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
76. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
77. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
78. Prună Cristina-Mădălina USR DA
79. Radu Anișoara PSD DA
80. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
81. Rădulescu Alexandru PSD DA
82. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
83. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
84. Răduț Violeta PSD DA
85. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
86. Roman Ioan Sorin PSD DA
87. Simionca Ionuț PMP DA
88. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
89. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
90. Stănescu Alexandru PSD DA
91. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
92. Șișcu George PNL DA
93. Șotcan Theodora PSD DA
94. Șovăială Constantin PNL DA
95. Ștefan Ion PNL DA
96. Teiș Alina PSD DA
97. Tîlvăr Angel PSD DA
98. Toma Ilie PSD DA
99. Tudor Beatrice PSD DA
100. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
101. Vasile Daniel Minoritati DA
102. Vass Levente UDMR DA
103. Velcea Nicolae PSD DA
104. Vexler Silviu Minoritati DA
105. Vîrză Mihăiță PSD DA
106. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
107. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
108. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 28 februarie 2020, 14:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro