Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.09.2019 > 11:31 Versiunea pentru printare
Miercuri, 18 septembrie 2019, ora 11:31

Subiect vot: Prelungirea programului de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:160 77 33 20 12 - 7 6 3 2
- voturi pentru (DA):157 77 31 20 11 - 7 6 3 2
- voturi împotrivă (NU):3 - 2 - 1 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Barna Ilie Dan USR DA
9. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
10. Bende Sándor UDMR DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Biro Zsolt-Istvan UDMR NU
14. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Botez Mihai-Cătălin USR DA
19. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
20. Buican Cristian PNL NU
21. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
22. Bulai Iulian USR DA
23. Burciu Cristina PSD DA
24. Calista Mara-Daniela PNL DA
25. Căciulă Aurel PSD DA
26. Călin Ion PSD DA
27. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
28. Cherecheș Florica PNL DA
29. Cherecheș Viorica PNL DA
30. Cioabă Petre PSD DA
31. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
32. Cîtea Vasile PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Cocoș Vasile PSD DA
35. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
36. Cosma Lavinia-Corina USR DA
37. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
38. Cristache Cătălin PMP DA
39. Csép Éva-Andrea UDMR DA
40. Csoma Botond UDMR DA
41. Cupșa Ioan PNL DA
42. Dehelean Silviu USR DA
43. Dîrzu Ioan PSD DA
44. Dobre Victor Paul PNL DA
45. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
46. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
47. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
48. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
49. Erdei Dolóczki István UDMR DA
50. Farago Petru UDMR DA
51. Fădor Angelica PNL DA
52. Furtună Mirela PSD DA
53. Gavrilă Camelia PSD DA
54. Georgescu Laura PSD DA
55. Georgescu Nicolae PSD DA
56. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
57. Gheorghe Tinel PNL DA
58. Gherman Dumitru PSD DA
59. Ghilea Găvrilă PNL DA
60. Goga Octavian PSD DA
61. Halici Nicușor PSD DA
62. Hărătău Elena PSD DA
63. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
64. Iancu Iulian PSD DA
65. Iancu Marius-Ionel PSD DA
66. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
67. Ion Stelian-Cristian USR DA
68. Ioniță Antoneta PNL DA
69. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
70. Jivan Luminița-Maria PSD DA
71. Lazăr Sorin PSD DA
72. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
73. Longher Victoria Minoritati DA
74. Lungu Tudorița PNL DA
75. Lupescu Dumitru USR DA
76. Macovei Silviu Nicu PSD DA
77. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
78. Manole Petre-Florin PSD DA
79. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
80. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
81. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
82. Mircea Florin PSD DA
83. Moise Costin-Sebastian PMP DA
84. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
85. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
86. Movilă Petru PMP DA
87. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
88. Neagu Nicolae PNL DA
89. Neață Eugen PSD DA
90. Nicolae Andrei PSD DA
91. Nistor Laurențiu PSD DA
92. Niță Nicu PSD DA
93. Nosa Iuliu PSD DA
94. Oprea Dumitru PNL DA
95. Oros Nechita-Adrian PNL DA
96. Oteșanu Daniela PSD DA
97. Palăr Ionel PNL DA
98. Pambuccian Varujan Minoritati DA
99. Pană Adriana-Doina PSD DA
100. Pașcan Emil-Marius PMP DA
101. Pau Radu - Adrian PRO Europa DA
102. Păle Dănuț PSD DA
103. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
104. Petric Octavian PRO Europa DA
105. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
106. Pop Andrei PSD DA
107. Pop Tudor Rareș USR DA
108. Popa Florin PSD DA
109. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
110. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
111. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
112. Popescu Pavel PNL DA
113. Presură Alexandra PSD DA
114. Prună Cristina-Mădălina USR DA
115. Radu Anișoara PSD DA
116. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
117. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
118. Răduț Violeta PSD DA
119. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
120. Roman Florin-Claudiu PNL DA
121. Romanescu Cristinel PNL DA
122. Roșca Lucreția PSD DA
123. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
124. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
125. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
126. Sefer Cristian-George PSD DA
127. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
128. Simion Lucian-Eduard PSD DA
129. Simionca Ionuț PMP DA
130. Simonis Alfred - Robert PSD DA
131. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
132. Solomon Adrian PSD DA
133. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
134. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
135. Stancu Florinel PRO Europa DA
136. Stativă Irinel Ioan PSD DA
137. Suciu Matei PSD DA
138. Szabó Ödön UDMR DA
139. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
140. Șotcan Theodora PSD DA
141. Șovăială Constantin PNL DA
142. Ștefan Corneliu PSD DA
143. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
144. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
145. Teiș Alina PSD DA
146. Terea Ioan PSD DA
147. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
148. Toma Ilie PSD DA
149. Tudor Beatrice PSD DA
150. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
151. Tușa Adriana Diana PSD DA
152. Țachianu Marian PSD DA
153. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
154. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
155. Vass Levente UDMR DA
156. Velcea Nicolae PSD DA
157. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
158. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
159. Zainea Cornel USR DA
160. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 17 februarie 2020, 23:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro