Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.09.2019 > 11:12 Versiunea pentru printare
Marți, 24 septembrie 2019, ora 11:12

Subiect vot: PHCD 45/2019 - ama 3
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:130 51 32 13 14 - 2 7 9 2
- voturi pentru (DA):112 51 31 13 - - - 6 9 2
- voturi împotrivă (NU):18 - 1 - 14 - 2 1 - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR NU
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR NU
5. Apjok Norbert UDMR NU
6. Balan Ioan PNL DA
7. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
8. Bende Sándor UDMR NU
9. Benedek Zacharie UDMR NU
10. Benkő Erika UDMR NU
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP NU
13. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
14. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
15. Bode Lucian Nicolae PNL DA
16. Bodea Marius PNL DA
17. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
18. Bontea Vlad PSD DA
19. Botez Mihai-Cătălin USR DA
20. Bulai Iulian USR DA
21. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Calista Mara-Daniela PNL DA
24. Călin Ion PSD DA
25. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
26. Cherecheș Florica PNL DA
27. Cherecheș Viorica PNL DA
28. Chiriac Viorel PSD DA
29. Cioabă Petre PSD DA
30. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
31. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
32. Constantin Daniel PRO Europa DA
33. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
34. Csoma Botond UDMR NU
35. Cupșa Ioan PNL DA
36. Dehelean Silviu USR DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
39. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
40. Erdei Dolóczki István UDMR NU
41. Farago Petru UDMR NU
42. Floroiu Ionel PSD DA
43. Ganț Ovidiu Victor Minoritati NU
44. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
45. Georgescu Laura PSD DA
46. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
47. Gheorghe Tinel PNL DA
48. Gherman Dumitru PSD DA
49. Ghilea Găvrilă PNL DA
50. Gilia Claudia PSD DA
51. Giugea Nicolae PNL DA
52. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
53. Gudu Vasile PNL DA
54. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
55. Huncă Mihaela PRO Europa DA
56. Ibram Iusein Minoritati DA
57. Ion Stelian-Cristian USR DA
58. Itu Cornel PSD DA
59. Jivan Luminița-Maria PSD DA
60. Korodi Attila UDMR NU
61. Lazăr Sorin PSD DA
62. Lovin Dumitru - DA
63. Lungu Tudorița PNL DA
64. Magyar Loránd-Bálint UDMR NU
65. Manole Petre-Florin PSD DA
66. Márton Árpád-Francisc UDMR NU
67. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
68. Mohaci Mihai PRO Europa DA
69. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
70. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
71. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
72. Neagu Nicolae PNL DA
73. Neață Eugen PSD DA
74. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa DA
75. Nicoară Romeo Florin PNL DA
76. Nicolicea Eugen PSD DA
77. Nistor Laurențiu PSD DA
78. Olteanu Daniel - DA
79. Oprea Dumitru PNL DA
80. Oteșanu Daniela PSD DA
81. Pană Adriana-Doina PSD DA
82. Paraschiv Rodica PSD DA
83. Pașcan Emil-Marius PMP NU
84. Păle Dănuț PSD DA
85. Petric Octavian PRO Europa DA
86. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
87. Pop Georgian PRO Europa DA
88. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
89. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
90. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
91. Prună Cristina-Mădălina USR DA
92. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
93. Răduț Violeta PSD DA
94. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
95. Roman Florin-Claudiu PNL DA
96. Roman Ioan Sorin PSD DA
97. Romanescu Cristinel PNL DA
98. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
99. Sebestyén Csaba-István UDMR NU
100. Sefer Cristian-George PSD DA
101. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
102. Seres Dénes UDMR NU
103. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
104. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
105. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
106. Stancu Florinel PRO Europa DA
107. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
108. Surgent Marius-Gheorghe PRO Europa DA
109. Șarapatin Elvira PSD DA
110. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
111. Șișcu George PNL DA
112. Șovăială Constantin PNL DA
113. Ștefan Ion PNL DA
114. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
115. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
116. Teiș Alina PSD DA
117. Toma Ilie PSD DA
118. Tudor Beatrice PSD DA
119. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
120. Varga Glad-Aurel PNL DA
121. Varga Vasile PNL DA
122. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
123. Vișan George-Gabriel PSD DA
124. Vîrză Mihăiță PSD DA
125. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
126. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa DA
127. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
128. Zainea Cornel USR DA
129. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
130. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 11 decembrie 2019, 8:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro