Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.09.2019 > 11:15 Versiunea pentru printare
Marți, 24 septembrie 2019, ora 11:15

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:129 54 31 13 13 - 2 7 7 2
- voturi pentru (DA):126 52 30 13 13 - 2 7 7 2
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:2 1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
8. Bejinariu Eugen PSD DA
9. Bende Sándor UDMR DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Benkő Erika UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Boboc Valentin Gabriel PSD -
16. Bode Lucian Nicolae PNL DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
19. Bontea Vlad PSD DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
22. Burciu Cristina PSD DA
23. Calista Mara-Daniela PNL DA
24. Călin Ion PSD DA
25. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
26. Cherecheș Florica PNL DA
27. Cherecheș Viorica PNL DA
28. Chiriac Viorel PSD DA
29. Cioabă Petre PSD DA
30. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
31. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
32. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
33. Csoma Botond UDMR DA
34. Cupșa Ioan PNL DA
35. Dehelean Silviu USR DA
36. Dinu Cristina-Elena PSD DA
37. Dobre Victor Paul PNL -
38. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
39. Dunava Costel Neculai PSD DA
40. Erdei Dolóczki István UDMR DA
41. Fădor Angelica PNL DA
42. Floroiu Ionel PSD DA
43. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
44. Georgescu Laura PSD DA
45. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
46. Gheorghe Tinel PNL DA
47. Gherman Dumitru PSD DA
48. Ghilea Găvrilă PNL DA
49. Gilia Claudia PSD DA
50. Giugea Nicolae PNL DA
51. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
52. Gudu Vasile PNL DA
53. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
54. Huncă Mihaela PRO Europa DA
55. Ibram Iusein Minoritati DA
56. Ion Stelian-Cristian USR DA
57. Itu Cornel PSD DA
58. Jivan Luminița-Maria PSD DA
59. Korodi Attila UDMR DA
60. Lazăr Sorin PSD DA
61. Lungu Tudorița PNL DA
62. Lupescu Dumitru USR DA
63. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
64. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
65. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
66. Mohaci Mihai PRO Europa DA
67. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
68. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
69. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
70. Neagu Nicolae PNL DA
71. Neață Eugen PSD DA
72. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa DA
73. Nicoară Romeo Florin PNL DA
74. Nistor Laurențiu PSD DA
75. Olteanu Daniel - DA
76. Oprea Dumitru PNL DA
77. Oprișcan Mihai Doru - DA
78. Oteșanu Daniela PSD DA
79. Pană Adriana-Doina PSD DA
80. Paraschiv Rodica PSD DA
81. Pașcan Emil-Marius PMP DA
82. Păle Dănuț PSD DA
83. Petric Octavian PRO Europa DA
84. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
85. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
86. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
87. Presură Alexandra PSD DA
88. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
89. Prună Cristina-Mădălina USR DA
90. Radu Anișoara PSD DA
91. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
92. Rădulescu Alexandru PSD DA
93. Răduț Violeta PSD DA
94. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
95. Roman Florin-Claudiu PNL DA
96. Roman Ioan Sorin PSD DA
97. Romanescu Cristinel PNL DA
98. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
99. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
100. Sefer Cristian-George PSD DA
101. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
102. Seres Dénes UDMR DA
103. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
104. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
105. Stancu Florinel PRO Europa DA
106. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
107. Surgent Marius-Gheorghe PRO Europa DA
108. Șarapatin Elvira PSD DA
109. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
110. Șișcu George PNL DA
111. Șovăială Constantin PNL DA
112. Ștefan Ion PNL DA
113. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
114. Teiș Alina PSD DA
115. Tîlvăr Angel PSD DA
116. Toma Ilie PSD DA
117. Tudor Beatrice PSD DA
118. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
119. Varga Glad-Aurel PNL DA
120. Varga Vasile PNL DA
121. Vasilescu Lia Olguța PSD NU
122. Vișan George-Gabriel PSD DA
123. Vîrză Mihăiță PSD DA
124. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
125. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa DA
126. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
127. Zainea Cornel USR DA
128. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
129. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 12 decembrie 2019, 5:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro