Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.10.2019 > 11:19 Versiunea pentru printare
Miercuri, 2 octombrie 2019, ora 11:19

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:159 79 36 15 11 - 3 4 10 1
- voturi pentru (DA):156 79 36 13 11 - 3 3 10 1
- voturi împotrivă (NU):3 - - 2 - - - 1 - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Anton Anton PRO Europa DA
6. Arsu Alin-Ionuț USR DA
7. Avram Constantin PRO Europa DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Balan Ioan PNL DA
11. Balint Liviu-Ioan PRO Europa DA
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
13. Bende Sándor UDMR DA
14. Benedek Zacharie UDMR DA
15. Benga Tudor - Vlad USR DA
16. Bica Dănuț PNL DA
17. Bichineț Corneliu PMP DA
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
19. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
20. Bogaciu Alexandra-Corina PRO Europa DA
21. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
22. Bran Ioana PSD DA
23. Budăi Marius-Constantin PSD DA
24. Buican Cristian PNL DA
25. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
26. Bulai Iulian USR NU
27. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
28. Calista Mara-Daniela PNL DA
29. Calotă Florică Ică PRO Europa DA
30. Căciulă Aurel PSD DA
31. Călin Ion PSD DA
32. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
33. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
34. Cherecheș Florica PNL DA
35. Chiriac Viorel PSD DA
36. Ciocan Dan PSD DA
37. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
38. Cîtea Vasile PSD DA
39. Cobuz Maricela PSD DA
40. Codreanu Constantin PMP DA
41. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
42. Cosma Lavinia-Corina USR DA
43. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
44. Csép Éva-Andrea UDMR DA
45. Csoma Botond UDMR DA
46. Cupșa Ioan PNL DA
47. Dinu Cristina-Elena PSD DA
48. Dîrzu Ioan PSD DA
49. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
50. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
51. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
52. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
53. Dunava Costel Neculai PSD DA
54. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
55. Farago Petru UDMR DA
56. Fădor Angelica PNL DA
57. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
58. Ganț Ovidiu Victor Minoritati NU
59. Gavrilă Camelia PSD DA
60. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
61. Georgescu Laura PSD DA
62. Georgescu Nicolae PSD DA
63. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
64. Gheorghe Tinel PNL DA
65. Gherman Dumitru PSD DA
66. Ghilea Găvrilă PNL DA
67. Gilia Claudia PSD DA
68. Giugea Nicolae PNL DA
69. Goga Octavian PSD DA
70. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
71. Gudu Vasile PNL DA
72. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
73. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
74. Huncă Mihaela PRO Europa DA
75. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
76. Ioniță Antoneta PNL DA
77. Iordache Florin PSD DA
78. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
79. Lazăr Sorin PSD DA
80. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
81. Lungu Tudorița PNL DA
82. Lupașcu Costel PSD DA
83. Macovei Silviu Nicu PSD DA
84. Manole Petre-Florin PSD DA
85. Marica Petru-Sorin PRO Europa DA
86. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
87. Mircea Florin PSD DA
88. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
89. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
90. Neagu Nicolae PNL DA
91. Neață Eugen PSD DA
92. Nicoară Romeo Florin PNL DA
93. Nicolae Andrei PSD DA
94. Nistor Laurențiu PSD DA
95. Niță Nicu PSD DA
96. Nosa Iuliu PSD DA
97. Palăr Ionel PNL DA
98. Paraschiv Rodica PSD DA
99. Păle Dănuț PSD DA
100. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
101. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
102. Pop Andrei PSD DA
103. Pop Georgian PRO Europa DA
104. Popa Florin PSD DA
105. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
106. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
107. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
108. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
109. Prună Cristina-Mădălina USR NU
110. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
111. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
112. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
113. Răduț Violeta PSD DA
114. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
115. Roman Florin-Claudiu PNL DA
116. Romanescu Cristinel PNL DA
117. Roșca Lucreția PSD DA
118. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
119. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
120. Sefer Cristian-George PSD DA
121. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
122. Seres Dénes UDMR DA
123. Simion Lucian-Eduard PSD DA
124. Simionca Ionuț PMP DA
125. Simonis Alfred - Robert PSD DA
126. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
127. Solomon Adrian PSD DA
128. Spânu Ion PRO Europa DA
129. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
130. Stancu Florinel PRO Europa DA
131. Stativă Irinel Ioan PSD DA
132. Stănescu Alexandru PSD DA
133. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
134. Suciu Matei PSD DA
135. Szabó Ödön UDMR DA
136. Șișcu George PNL DA
137. Șotcan Theodora PSD DA
138. Ștefan Ion PNL DA
139. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
140. Teiș Alina PSD DA
141. Terea Ioan PSD DA
142. Todor Adrian PSD DA
143. Toma Ilie PSD DA
144. Trăilă Cristina PNL DA
145. Tripa Florin-Dan PSD DA
146. Tudor Beatrice PSD DA
147. Tușa Adriana Diana PSD DA
148. Țachianu Marian PSD DA
149. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
150. Varga Glad-Aurel PNL DA
151. Varga Vasile PNL DA
152. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
153. Velcea Nicolae PSD DA
154. Vișan George-Gabriel PSD DA
155. Vîrză Mihăiță PSD DA
156. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
157. Weber Mihai PSD DA
158. Zainea Cornel USR DA
159. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 9 decembrie 2019, 20:14
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro