Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.10.2019 > 16:24 Versiunea pentru printare
Luni, 7 octombrie 2019, ora 16:24

Subiect vot: Comisia de administrație sa lucreze în paralel cu plenul
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:161 72 30 20 11 - 7 7 12 2
- voturi pentru (DA):160 72 29 20 11 - 7 7 12 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Arsu Alin-Ionuț USR DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Banias Mircea Marius PRO Europa DA
9. Bălănescu Alexandru PRO Europa DA
10. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Bende Sándor UDMR DA
13. Benedek Zacharie UDMR DA
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Benkő Erika UDMR DA
16. Bica Dănuț PNL DA
17. Bichineț Corneliu PMP DA
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
19. Bontea Vlad PSD DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
22. Bran Ioana PSD DA
23. Budăi Marius-Constantin PSD DA
24. Calista Mara-Daniela PNL DA
25. Căciulă Aurel PSD DA
26. Călin Ion PSD DA
27. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
28. Cherecheș Florica PNL DA
29. Cherecheș Viorica PNL DA
30. Chichirău Cosette-Paula USR DA
31. Chiriac Viorel PSD DA
32. Cioabă Petre PSD DA
33. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
34. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
35. Cîtea Vasile PSD DA
36. Cobuz Maricela PSD DA
37. Codreanu Constantin PMP DA
38. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
39. Constantin Daniel PRO Europa DA
40. Csép Éva-Andrea UDMR DA
41. Dan Nicușor Daniel USR DA
42. Dehelean Silviu USR DA
43. Dobre Victor Paul PNL DA
44. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
45. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
46. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
47. Erdei Dolóczki István UDMR DA
48. Floroiu Ionel PSD DA
49. Furtună Mirela PSD DA
50. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
51. Gavrilă Camelia PSD DA
52. Georgescu Laura PSD DA
53. Georgescu Nicolae PSD DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL Abținere
55. Gheorghe Tinel PNL DA
56. Gilia Claudia PSD DA
57. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
58. Gudu Vasile PNL DA
59. Halici Nicușor PSD DA
60. Hărătău Elena PSD DA
61. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
62. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
63. Iancu Iulian PSD DA
64. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
65. Ion Stelian-Cristian USR DA
66. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
67. Lazăr Sorin PSD DA
68. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
69. Lungu Tudorița PNL DA
70. Lupescu Dumitru USR DA
71. Macovei Silviu Nicu PSD DA
72. Manole Petre-Florin PSD DA
73. Marica Petru-Sorin PRO Europa DA
74. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
75. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
76. Meiroșu Marilena-Emilia PRO Europa DA
77. Mohaci Mihai PRO Europa DA
78. Moise Costin-Sebastian PMP DA
79. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
80. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
81. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
82. Neagu Nicolae PNL DA
83. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa DA
84. Nicoară Romeo Florin PNL DA
85. Nicolae Andrei PSD DA
86. Nistor Laurențiu PSD DA
87. Niță Mihai - DA
88. Niță Nicu PSD DA
89. Nosa Iuliu PSD DA
90. Oprea Dumitru PNL DA
91. Oros Nechita-Adrian PNL DA
92. Oteșanu Daniela PSD DA
93. Pambuccian Varujan Minoritati DA
94. Pană Adriana-Doina PSD DA
95. Paraschiv Rodica PSD DA
96. Pașcan Emil-Marius PMP DA
97. Pau Radu - Adrian PRO Europa DA
98. Păle Dănuț PSD DA
99. Petrea Gabriel PSD DA
100. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
101. Pirtea Marilen - Gabriel PNL DA
102. Podașcă Gabriela-Maria PRO Europa DA
103. Pop Andrei PSD DA
104. Pop Tudor Rareș USR DA
105. Popa Florin PSD DA
106. Popa Mihai Valentin PRO Europa DA
107. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
108. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
109. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
110. Presură Alexandra PSD DA
111. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
112. Prună Cristina-Mădălina USR DA
113. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
114. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
115. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
116. Rădulescu Alexandru PSD DA
117. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
118. Răduț Violeta PSD DA
119. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
120. Roman Florin-Claudiu PNL DA
121. Romanescu Cristinel PNL DA
122. Rotaru Alexandru PSD DA
123. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
124. Sefer Cristian-George PSD DA
125. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
126. Seres Dénes UDMR DA
127. Simion Lucian-Eduard PSD DA
128. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
129. Solomon Adrian PSD DA
130. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
131. Stancu Florinel PRO Europa DA
132. Stativă Irinel Ioan PSD DA
133. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
134. Szabó Ödön UDMR DA
135. Șarapatin Elvira PSD DA
136. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
137. Șimon Gheorghe PSD DA
138. Șișcu George PNL DA
139. Șotcan Theodora PSD DA
140. Ștefan Ion PNL DA
141. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
142. Teiș Alina PSD DA
143. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
144. Toma Ilie PSD DA
145. Tripa Florin-Dan PSD DA
146. Tudor Beatrice PSD DA
147. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
148. Țachianu Marian PSD DA
149. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
150. Varga Glad-Aurel PNL DA
151. Varga Vasile PNL DA
152. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
153. Vass Levente UDMR DA
154. Văcaru Alin Vasile PRO Europa DA
155. Vișan George-Gabriel PSD DA
156. Vîlceanu Dan PNL DA
157. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
158. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
159. Zainea Cornel USR DA
160. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
161. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 8 decembrie 2019, 15:20
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro