Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.10.2019 > 11:26 Versiunea pentru printare
Marți, 22 octombrie 2019, ora 11:26

Subiect vot: Prelungire program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:166 88 32 19 11 - 1 8 5 2
- voturi pentru (DA):165 88 31 19 11 - 1 8 5 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PNL Abținere
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Arsu Alin-Ionuț USR DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Babuș Radu PSD DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Bende Sándor UDMR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
13. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
14. Bode Lucian Nicolae PNL DA
15. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
16. Bontea Vlad PSD DA
17. Botez Mihai-Cătălin USR DA
18. Bran Ioana PSD DA
19. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
20. Budăi Marius-Constantin PSD DA
21. Buican Cristian PNL DA
22. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
23. Bulai Iulian USR DA
24. Burciu Cristina PSD DA
25. Calista Mara-Daniela PNL DA
26. Căciulă Aurel PSD DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
29. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
30. Cherecheș Florica PNL DA
31. Chichirău Cosette-Paula USR DA
32. Chiriac Viorel PSD DA
33. Cioabă Petre PSD DA
34. Ciocan Dan PSD DA
35. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
36. Cîtea Vasile PSD DA
37. Cocoș Vasile PSD DA
38. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
39. Cosma Lavinia-Corina USR DA
40. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
41. Csép Éva-Andrea UDMR DA
42. Csoma Botond UDMR DA
43. Cucșa Marian-Gheorghe - DA
44. Cupă Ion - DA
45. Cupșa Ioan PNL DA
46. Dehelean Silviu USR DA
47. Dinu Cristina-Elena PSD DA
48. Dîrzu Ioan PSD DA
49. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
50. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
51. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
52. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
53. Dunava Costel Neculai PSD DA
54. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
55. Erdei Dolóczki István UDMR DA
56. Farago Petru UDMR DA
57. Fădor Angelica PNL DA
58. Florea Oana-Consuela PSD DA
59. Floroiu Ionel PSD DA
60. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
61. Furtună Mirela PSD DA
62. Gavrilă Camelia PSD DA
63. Georgescu Laura PSD DA
64. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
65. Gheorghe Tinel PNL DA
66. Gheorghiu Bogdan PNL DA
67. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
68. Gherman Dumitru PSD DA
69. Ghilea Găvrilă PNL DA
70. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
71. Gudu Vasile PNL DA
72. Hărătău Elena PSD DA
73. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
74. Iancu Iulian PSD DA
75. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
76. Intotero Natalia-Elena PSD DA
77. Ion Stelian-Cristian USR DA
78. Ioniță Antoneta PNL DA
79. Itu Cornel PSD DA
80. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
81. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
82. Lazăr Sorin PSD DA
83. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
84. Lovin Dumitru PRO Europa DA
85. Lungu Tudorița PNL DA
86. Lupescu Dumitru USR DA
87. Macovei Silviu Nicu PSD DA
88. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
89. Mihalescul Dumitru PNL DA
90. Mircea Florin PSD DA
91. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
92. Mușoiu Ștefan PSD DA
93. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
94. Neagu Nicolae PNL DA
95. Neață Eugen PSD DA
96. Nicolae Andrei PSD DA
97. Nistor Laurențiu PSD DA
98. Niță Nicu PSD DA
99. Nosa Iuliu PSD DA
100. Oprea Dumitru PNL DA
101. Oros Nechita-Adrian PNL DA
102. Oteșanu Daniela PSD DA
103. Pană Adriana-Doina PSD DA
104. Paraschiv Rodica PSD DA
105. Păle Dănuț PSD DA
106. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
107. Petric Octavian PRO Europa DA
108. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
109. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
110. Popa Florin PSD DA
111. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
112. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
113. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
114. Popescu Pavel PNL DA
115. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
116. Presură Alexandra PSD DA
117. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
118. Radu Anișoara PSD DA
119. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
120. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
121. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
122. Răduț Violeta PSD DA
123. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
124. Roman Florin-Claudiu PNL DA
125. Roșca Lucreția PSD DA
126. Rotaru Alexandru PSD DA
127. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
128. Sefer Cristian-George PSD DA
129. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
130. Simionca Ionuț PMP DA
131. Simonis Alfred - Robert PSD DA
132. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
133. Solomon Adrian PSD DA
134. Spânu Ion PRO Europa DA
135. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
136. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
137. Szabó Ödön UDMR DA
138. Șarapatin Elvira PSD DA
139. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
140. Șișcu George PNL DA
141. Șova Lucian PSD DA
142. Ștefan Corneliu PSD DA
143. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
144. Tabugan Ion PRO Europa DA
145. Teiș Alina PSD DA
146. Terea Ioan PSD DA
147. Tîlvăr Angel PSD DA
148. Toma Ilie PSD DA
149. Tripa Florin-Dan PSD DA
150. Tudor Beatrice PSD DA
151. Tușa Adriana Diana PSD DA
152. Țachianu Marian PSD DA
153. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
154. Vasile Daniel Minoritati DA
155. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
156. Vass Levente UDMR DA
157. Văcaru Alin Vasile PRO Europa DA
158. Vexler Silviu Minoritati DA
159. Vișan George-Gabriel PSD DA
160. Vîrză Mihăiță PSD DA
161. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
162. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
163. Weber Mihai PSD DA
164. Zainea Cornel USR DA
165. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
166. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 15 decembrie 2019, 23:46
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro