Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 27.11.2019 > 12:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 27 noiembrie 2019, ora 12:04

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:212 93 41 17 14 8 7 15 13 4

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Anton Anton ALDE
8. Apjok Norbert UDMR
9. Arsu Alin-Ionuț USR
10. Avram Constantin ALDE
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balan Ioan PNL
14. Balint Liviu-Ioan PRO Europa
15. Banias Mircea Marius PRO Europa
16. Barna Ilie Dan USR
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benga Tudor - Vlad USR
22. Bica Dănuț PNL
23. Biro Zsolt-Istvan UDMR
24. Boboc Tudorița-Rodica PSD
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bodea Marius PNL
27. Bogaciu Alexandra-Corina PRO Europa
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Boroianu Aurel-Robert PNL
30. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
31. Bran Ioana PSD
32. Bucura-Oprescu Simona PSD
33. Budăi Marius-Constantin PSD
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Bumb Sorin-Ioan PNL
37. Calista Mara-Daniela PNL
38. Calotă Florică Ică ALDE
39. Căciulă Aurel PSD
40. Călin Ion PSD
41. Căruceru Aida-Cristina PSD
42. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
43. Cherecheș Florica PNL
44. Cherecheș Viorica PNL
45. Chiriac Viorel PSD
46. Cioabă Petre PSD
47. Ciofu Tamara-Dorina PSD
48. Ciolacu Ion-Marcel PSD
49. Cocoș Vasile PSD
50. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
51. Constantin Daniel -
52. Cosma Lavinia-Corina USR
53. Cristache Cătălin PMP
54. Csép Éva-Andrea UDMR
55. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
56. Cucșa Marian-Gheorghe -
57. Culeafă Mihai PNL
58. Cupă Ion ALDE
59. Cupșa Ioan PNL
60. Dinu Cristina-Elena PSD
61. Dîrzu Ioan PSD
62. Dobre Mircea-Titus PRO Europa
63. Dobre Victor Paul PNL
64. Dobrică Ionela Viorela PSD
65. Dohotaru Adrian-Octavian -
66. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
67. Dumitrache Ileana Cristina PSD
68. Dunava Costel Neculai PSD
69. Duruș Vlad-Emanuel USR
70. Erdei Dolóczki István UDMR
71. Farago Petru UDMR
72. Fădor Angelica PNL
73. Firczak Iulius Marian Minoritati
74. Florea Oana-Consuela PSD
75. Floroiu Ionel PSD
76. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
77. Furic Iarco Minoritati
78. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
79. Gavrilă Camelia PSD
80. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
81. Găină Mihăiță -
82. Gheorghe Andrei Daniel PNL
83. Gheorghe Tinel PNL
84. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
85. Gherman Dumitru PSD
86. Gilia Claudia PSD
87. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
88. Halici Nicușor PSD
89. Havrici Emanuel-Iuliu PRO Europa
90. Hărătău Elena PSD
91. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
92. Holban Georgeta-Carmen PSD
93. Huncă Mihaela PRO Europa
94. Ibram Iusein Minoritati
95. Iftimie Neculai PSD
96. Intotero Natalia-Elena PSD
97. Ion Stelian-Cristian USR
98. Ionescu George PNL
99. Ioniță Antoneta PNL
100. Iordache Florin PSD
101. Itu Cornel PSD
102. Kelemen Hunor UDMR
103. Lazăr Sorin PSD
104. Longher Victoria Minoritati
105. Lovin Dumitru ALDE
106. Lungu Tudorița PNL
107. Lupașcu Costel PSD
108. Lupescu Dumitru USR
109. Macovei Silviu Nicu PSD
110. Magyar Loránd-Bálint UDMR
111. Manole Petre-Florin PSD
112. Mareș Mara PNL
113. Márton Árpád-Francisc UDMR
114. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
115. Mărgărit Mitică-Marius PSD
116. Mircea Florin PSD
117. Mînzatu Roxana PSD
118. Mohaci Mihai PRO Europa
119. Moldovan Sorin-Dan PNL
120. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
121. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
122. Neagu Nicolae PNL
123. Neață Eugen PSD
124. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa
125. Nicoară Romeo Florin PNL
126. Nicolae Andrei PSD
127. Nistor Laurențiu PSD
128. Niță Mihai PRO Europa
129. Niță Nicu PSD
130. Nosa Iuliu PSD
131. Olar Corneliu PNL
132. Oprea Dumitru PNL
133. Oros Nechita-Adrian PNL
134. Oteșanu Daniela PSD
135. Pambuccian Varujan Minoritati
136. Paraschiv Rodica PSD
137. Pașcan Emil-Marius PMP
138. Păle Dănuț PSD
139. Petcu Toma-Florin ALDE
140. Petrea Gabriel PRO Europa
141. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
142. Pop Andrei PSD
143. Popa Florin PSD
144. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
145. Popescu Mariana-Venera Minoritati
146. Popescu Nicolae-Daniel USR
147. Preda Cezar-Florin PNL
148. Prisnel Adrian-Claudiu USR
149. Prișcă Răzvan Sorin PNL
150. Prună Cristina-Mădălina USR
151. Radu Anișoara PSD
152. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
153. Rădulescu Alexandru PSD
154. Răduț Violeta PSD
155. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
156. Roman Florin-Claudiu PNL
157. Roman Ioan Sorin PSD
158. Romanescu Cristinel PNL
159. Roșca Lucreția PSD
160. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
161. Săftoiu Ana Adriana PNL
162. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
163. Sebestyén Csaba-István UDMR
164. Sefer Cristian-George PSD
165. Seidler Cristian-Gabriel USR
166. Seres Dénes UDMR
167. Simionca Ionuț PMP
168. Simonis Alfred - Robert PSD
169. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
170. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
171. Solomon Adrian PSD
172. Stamatian Vasile-Florin PNL
173. Stan Viorel PSD
174. Stancu Florinel PRO Europa
175. Stativă Irinel Ioan PSD
176. Stănescu Alexandru PSD
177. Steriu Valeriu-Andrei PSD
178. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
179. Suciu Vasile-Daniel PSD
180. Szabó Ödön UDMR
181. Șerban Ciprian-Constantin PSD
182. Șimon Gheorghe PSD
183. Șotcan Theodora PSD
184. Șova Lucian PSD
185. Șovăială Constantin PNL
186. Ștefan Corneliu PSD
187. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
188. Tabugan Ion ALDE
189. Teacă Alexandru PMP
190. Teiș Alina PSD
191. Terea Ioan PSD
192. Tîlvăr Angel PSD
193. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
194. Toma Ilie PSD
195. Trăilă Cristina PNL
196. Turcescu Robert-Nicolae PMP
197. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
198. Ursu Răzvan-Ion PSD
199. Varga Vasile PNL
200. Vasile Daniel Minoritati
201. Vasilescu Lia Olguța PSD
202. Vasilică Radu Costin PSD
203. Văcaru Alin Vasile PRO Europa
204. Vișan George-Gabriel PSD
205. Vîlceanu Dan PNL
206. Vîrză Mihăiță PSD
207. Vlad Sergiu Cosmin USR
208. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
209. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
210. Weber Mihai PSD
211. Zainea Cornel USR
212. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 17 februarie 2020, 16:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro