Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.12.2019 > 10:24 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 decembrie 2019, ora 10:24

Subiect vot: Retrimitere la comisie PL 144/2019
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:166 75 42 15 11 1 6 7 7 2
- voturi pentru (DA):166 75 42 15 11 1 6 7 7 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Apjok Norbert UDMR DA
7. Ardelean Ben-Oni PNL DA
8. Arsu Alin-Ionuț USR DA
9. Axinte Vasile PSD DA
10. Balan Ioan PNL DA
11. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Bica Dănuț PNL DA
14. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Bodea Marius PNL DA
17. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
18. Bontea Vlad PSD DA
19. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Bran Ioana PSD DA
22. Buican Cristian PNL DA
23. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
24. Călin Ion PSD DA
25. Cherecheș Florica PNL DA
26. Chiriac Viorel PSD DA
27. Cioabă Petre PSD DA
28. Cîtea Vasile PSD DA
29. Cobuz Maricela PSD DA
30. Cocoș Vasile PSD DA
31. Codreanu Constantin PMP DA
32. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
33. Cosma Lavinia-Corina USR DA
34. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
35. Cristache Cătălin PMP DA
36. Csoma Botond UDMR DA
37. Cucșa Marian-Gheorghe - DA
38. Cupșa Ioan PNL DA
39. Dehelean Silviu USR DA
40. Dinu Cristina-Elena PSD DA
41. Dîrzu Ioan PSD DA
42. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
43. Erdei Dolóczki István UDMR DA
44. Fădor Angelica PNL DA
45. Floroiu Ionel PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Gavrilă Camelia PSD DA
48. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
49. Găină Mihăiță - DA
50. Georgescu Laura PSD DA
51. Georgescu Nicolae PSD DA
52. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
53. Gheorghe Tinel PNL DA
54. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
55. Gherman Dumitru PSD DA
56. Gilia Claudia PSD DA
57. Giugea Nicolae PNL DA
58. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
59. Gudu Vasile PNL DA
60. Halici Nicușor PSD DA
61. Hărătău Elena PSD DA
62. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
63. Huncă Mihaela PRO Europa DA
64. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
65. Ibram Iusein Minoritati DA
66. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
67. Intotero Natalia-Elena PSD DA
68. Ion Stelian-Cristian USR DA
69. Ionescu George PNL DA
70. Ioniță Antoneta PNL DA
71. Itu Cornel PSD DA
72. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
73. Korodi Attila UDMR DA
74. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
75. Longher Victoria Minoritati DA
76. Lungu Tudorița PNL DA
77. Lupașcu Costel PSD DA
78. Lupescu Dumitru USR DA
79. Macovei Silviu Nicu PSD DA
80. Mareș Mara PNL DA
81. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
82. Mihalescul Dumitru PNL DA
83. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
84. Mircea Florin PSD DA
85. Mohaci Mihai PRO Europa DA
86. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
87. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
88. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
89. Neagu Nicolae PNL DA
90. Neață Eugen PSD DA
91. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa DA
92. Nicoară Romeo Florin PNL DA
93. Nicolae Andrei PSD DA
94. Nistor Laurențiu PSD DA
95. Niță Mihai PRO Europa DA
96. Niță Nicu PSD DA
97. Nosa Iuliu PSD DA
98. Olar Corneliu PNL DA
99. Oprea Dumitru PNL DA
100. Oteșanu Daniela PSD DA
101. Pană Adriana-Doina PSD DA
102. Paraschiv Rodica PSD DA
103. Pașcan Emil-Marius PMP DA
104. Păle Dănuț PSD DA
105. Petrea Gabriel PRO Europa DA
106. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
107. Pop Andrei PSD DA
108. Popa Florin PSD DA
109. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
110. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
111. Presură Alexandra PSD DA
112. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
113. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
114. Prună Cristina-Mădălina USR DA
115. Radu Anișoara PSD DA
116. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
117. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
118. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
119. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
120. Răduț Violeta PSD DA
121. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
122. Roman Florin-Claudiu PNL DA
123. Romanescu Cristinel PNL DA
124. Roșca Lucreția PSD DA
125. Rotaru Alexandru PSD DA
126. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
127. Sefer Cristian-George PSD DA
128. Seres Dénes UDMR DA
129. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
130. Simion Lucian-Eduard PSD DA
131. Simionca Ionuț PMP DA
132. Simonis Alfred - Robert PSD DA
133. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
134. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
135. Spânu Ion PRO Europa DA
136. Stancu Florinel PRO Europa DA
137. Stănescu Alexandru PSD DA
138. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
139. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
140. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
141. Szabó Ödön UDMR DA
142. Șarapatin Elvira PSD DA
143. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
144. Șișcu George PNL DA
145. Șova Lucian PSD DA
146. Șovăială Constantin PNL DA
147. Ștefan Corneliu PSD DA
148. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
149. Teacă Alexandru PMP DA
150. Teiș Alina PSD DA
151. Terea Ioan PSD DA
152. Toma Ilie PSD DA
153. Tudor Beatrice PSD DA
154. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
155. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
156. Varga Glad-Aurel PNL DA
157. Varga Vasile PNL DA
158. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
159. Vass Levente UDMR DA
160. Velcea Nicolae PSD DA
161. Vișan George-Gabriel PSD DA
162. Vîlceanu Dan PNL DA
163. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
164. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
165. Zainea Cornel USR DA
166. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 februarie 2020, 6:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro