Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 10.03.2020 > 10:22 Versiunea pentru printare
Marți, 10 martie 2020, ora 10:22

Subiect vot: PL-x 337/2019 - Retrimitere la comisie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:134 63 32 16 12 3 6 1 1
- voturi pentru (DA):133 63 32 16 12 3 6 - 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - 1 -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Apjok Norbert UDMR DA
7. Arsu Alin-Ionuț USR DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Barna Ilie Dan USR DA
11. Bejinariu Eugen PSD DA
12. Bende Sándor UDMR DA
13. Benedek Zacharie UDMR DA
14. Bica Dănuț PNL DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
18. Bontea Vlad PSD DA
19. Borza Remus-Adrian PNL DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Buican Cristian PNL DA
22. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
23. Bulai Iulian USR DA
24. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
25. Burciu Cristina PNL DA
26. Calista Mara-Daniela PNL DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Chiriac Viorel PSD DA
31. Cioabă Petre PSD DA
32. Ciocan Dan PSD DA
33. Cocoș Vasile PSD DA
34. Codreanu Constantin PMP DA
35. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
36. Csép Éva-Andrea UDMR DA
37. Cucșa Marian-Gheorghe PSD DA
38. Dehelean Silviu USR DA
39. Dîrzu Ioan PSD DA
40. Dobre Victor Paul PNL DA
41. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
42. Drulă Cătălin USR DA
43. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
44. Dunava Costel Neculai PSD DA
45. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
46. Erdei Dolóczki István UDMR DA
47. Fădor Angelica PNL DA
48. Florea Oana-Consuela PSD DA
49. Floroiu Ionel PSD DA
50. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
51. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
52. Gavrilă Camelia PSD DA
53. Georgescu Laura PSD DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
55. Gherman Dumitru PSD DA
56. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
57. Halici Nicușor PSD DA
58. Hărătău Elena PNL DA
59. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
60. Huncă Mihaela PRO Europa Abținere
61. Intotero Natalia-Elena PSD DA
62. Ion Stelian-Cristian USR DA
63. Ionescu George PNL DA
64. Iordache Florin PSD DA
65. Itu Cornel PSD DA
66. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
67. Jivan Luminița-Maria PSD DA
68. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
69. Lazăr Sorin PSD DA
70. Longher Victoria Minoritati DA
71. Lovin Dumitru - DA
72. Lungu Tudorița PNL DA
73. Lupașcu Costel PSD DA
74. Lupescu Dumitru USR DA
75. Macovei Silviu Nicu PSD DA
76. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
77. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
78. Mircea Florin PSD DA
79. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
80. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
81. Mușoiu Ștefan PSD DA
82. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
83. Neață Eugen PSD DA
84. Nistor Laurențiu PSD DA
85. Nosa Iuliu PSD DA
86. Oprea Dumitru PNL DA
87. Oteșanu Daniela PSD DA
88. Pană Adriana-Doina PSD DA
89. Paraschiv Rodica PSD DA
90. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
91. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
92. Pop Andrei PSD DA
93. Popa Florin PSD DA
94. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
95. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
96. Preda Cezar-Florin PNL DA
97. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
98. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
99. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
100. Rădulescu Alexandru PSD DA
101. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
102. Răduț Violeta PSD DA
103. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
104. Roman Florin-Claudiu PNL DA
105. Roman Ioan Sorin PSD DA
106. Romanescu Cristinel PNL DA
107. Roșca Lucreția PSD DA
108. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
109. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
110. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
111. Sefer Cristian-George PSD DA
112. Seres Dénes UDMR DA
113. Simionca Ionuț PMP DA
114. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
115. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
116. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
117. Stănescu Alexandru PSD DA
118. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
119. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
120. Șarapatin Elvira PSD DA
121. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
122. Șișcu George PNL DA
123. Șovăială Constantin PNL DA
124. Tabugan Ion PNL DA
125. Teacă Alexandru PMP DA
126. Teiș Alina PSD DA
127. Terea Ioan PSD DA
128. Toma Ilie PSD DA
129. Tudor Beatrice PSD DA
130. Varga Vasile PNL DA
131. Vîlceanu Dan PNL DA
132. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
133. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
134. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 4 iunie 2020, 15:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro