Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.03.2007 > 18:06 Versiunea pentru printare
Luni, 19 martie 2007, ora 18:06

Poziție pe
ordinea de zi:
11
Subiect vot: Prelungire termen
PL 57/2007 privind activitatea de informații, contrainformații și de protecție
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:116 34 21 9 24 12 4 4 8
- voturi pentru (DA):112 34 21 9 24 12 4 4 4
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - - - 1
- abțineri:3 - - - - - - - 3
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
2. Amarie Constantin PSD DA
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Andon Sergiu PC DA
5. Ardelean Lia PC DA
6. Baban Ștefan PRM DA
7. Becșenescu Dumitru - DA
8. Bentu Dumitru PSD DA
9. Bivolaru Ioan PSD DA
10. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
11. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
14. Buda Ioan PSD DA
15. Buzatu Dan Horațiu - Abținere
16. Calimente Mihăiță PNL DA
17. Canacheu Costică PD-L DA
18. Călin Ion PSD DA
19. Chiper Gheorghe PSD DA
20. Chiș Filonaș PSD DA
21. Ciopraga Mircea PNL DA
22. Crăciunescu Grigore PNL DA
23. Cutean Vasile Emilian PSD DA
24. Dorneanu Valer PSD DA
25. Dragomir Gheorghe PNL DA
26. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
27. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
28. Dumitriu Mihai PSD DA
29. Dușa Mircea PSD DA
30. Duțu Stelian PD-L DA
31. Erdei Dolóczki István UDMR DA
32. Faina Constantin PC DA
33. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
34. Gabor Gheorghe PNL DA
35. Gerea Andrei Dominic PNL DA
36. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
37. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
38. Giurgiu Mircia - DA
39. Gonțea Ion PD-L DA
40. Grigore Dan PD-L DA
41. Gubandru Aurel PSD DA
42. Igaș Traian Constantin PD-L DA
43. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
44. Iordache Florin PSD DA
45. Iriza Marius PRM DA
46. Kelemen Hunor UDMR DA
47. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
48. Lakatos Petru UDMR DA
49. Liga Dănuț PD-L DA
50. Luchian Ion PNL DA
51. Magheru Paul PRM DA
52. Man Mircea PD-L DA
53. Marin Constantin PSD DA
54. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
55. Máté András-Levente UDMR DA
56. Mazăre Alexandru PSD DA
57. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
58. Merce Ilie PRM DA
59. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
60. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
61. Mircea Costache PRM DA
62. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
63. Mocanu Alexandru PD-L DA
64. Mocanu Vasile PSD DA
65. Mocănescu Coloros Dan Constantin - NU
66. Mohora Tudor PSD DA
67. Moisoiu Adrian PRM DA
68. Momanu Corneliu - DA
69. Movilă Petru PD-L DA
70. Munteanu Ioan PSD DA
71. Nechita Aurel PSD DA
72. Nedelcu Gabriela PSD DA
73. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
74. Nosa Iuliu PSD DA
75. Oancea Viorel - Abținere
76. Olarean Aurel PD-L DA
77. Palăr Ionel PNL DA
78. Petrea Constantin PD-L DA
79. Popa Nicolae PC DA
80. Preda Ion PNL DA
81. Pruteanu Vasile - DA
82. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
83. Pupeză Viorel PSD DA
84. Pușcă Mircea Valer PNL DA
85. Radan Mihai Minoritati DA
86. Rădulescu Cristian PD-L DA
87. Rogin Marius PD-L DA
88. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
89. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
90. Sasu Ion PSD DA
91. Săniuță Marian-Florian PSD DA
92. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
93. Seres Dénes UDMR DA
94. Sóki Béla UDMR DA
95. Soporan Vasile Filip PSD DA
96. Stan Ioan PSD DA
97. Stanciu Anghel PSD DA
98. Stativă Irinel Ioan PSD DA
99. Străchinaru Petre PD-L DA
100. Strungă Emil PNL DA
101. Szekely Levente Csaba UDMR DA
102. Tabără Valeriu PD-L DA
103. Timar Liviu PSD DA
104. Toma Horia-Victor PNL DA
105. Toró Tiberiu UDMR DA
106. Tudor Marcu PRM DA
107. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
108. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
109. Vainer Aurel Minoritati DA
110. Varga Attila UDMR DA
111. Vasile Aurelia PSD DA
112. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
113. Văsioiu Horia PD-L DA
114. Voinea Florea PSD DA
115. Zaharia Claudius Mihail - Abținere
116. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 14 noiembrie 2019, 3:21
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro