Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.03.2007 > 18:07 Versiunea pentru printare
Luni, 19 martie 2007, ora 18:07

Poziție pe
ordinea de zi:
13
Subiect vot: Prelungire termen
PL 60/2007 privind organizarea și funcționarea Serviciului de Informații Externe
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:116 32 21 9 25 12 5 4 8
- voturi pentru (DA):109 29 21 9 25 12 5 4 4
- voturi împotrivă (NU):2 1 - - - - - - 1
- abțineri:3 - - - - - - - 3
- nu au votat:2 2 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
2. Amarie Constantin PSD DA
3. Amet Aledin Minoritati DA
4. Ardelean Lia PC DA
5. Baban Ștefan PRM DA
6. Becșenescu Dumitru - DA
7. Bentu Dumitru PSD DA
8. Bivolaru Ioan PSD DA
9. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
10. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
11. Bónis István UDMR DA
12. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
13. Buda Daniel PD-L DA
14. Buda Ioan PSD DA
15. Buzatu Dan Horațiu - Abținere
16. Calimente Mihăiță PNL DA
17. Canacheu Costică PD-L DA
18. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD -
19. Călin Ion PSD DA
20. Chiper Gheorghe PSD DA
21. Chiș Filonaș PSD DA
22. Ciopraga Mircea PNL DA
23. Crăciunescu Grigore PNL DA
24. Cutean Vasile Emilian PSD DA
25. Dorneanu Valer PSD DA
26. Dragomir Gheorghe PNL DA
27. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
28. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
29. Dumitriu Mihai PSD DA
30. Dușa Mircea PSD DA
31. Duțu Stelian PD-L DA
32. Erdei Dolóczki István UDMR DA
33. Faina Constantin PC DA
34. Florea Damian PC DA
35. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
36. Gabor Gheorghe PNL DA
37. Gerea Andrei Dominic PNL DA
38. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
39. Giurgiu Mircia - DA
40. Gonțea Ion PD-L DA
41. Grigore Dan PD-L DA
42. Gubandru Aurel PSD DA
43. Igaș Traian Constantin PD-L DA
44. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
45. Iordache Florin PSD DA
46. Iriza Marius PRM DA
47. Kelemen Hunor UDMR DA
48. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
49. Lakatos Petru UDMR DA
50. Liga Dănuț PD-L DA
51. Luchian Ion PNL DA
52. Magheru Paul PRM DA
53. Man Mircea PD-L DA
54. Manta Pantelimon PC DA
55. Marin Constantin PSD DA
56. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
57. Máté András-Levente UDMR DA
58. Mazăre Alexandru PSD NU
59. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
60. Merce Ilie PRM DA
61. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
62. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
63. Mircea Costache PRM DA
64. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
65. Mocanu Alexandru PD-L DA
66. Mocanu Vasile PSD DA
67. Mocănescu Coloros Dan Constantin - NU
68. Mohora Tudor PSD -
69. Moisoiu Adrian PRM DA
70. Momanu Corneliu - DA
71. Movilă Petru PD-L DA
72. Munteanu Ioan PSD DA
73. Nechita Aurel PSD DA
74. Nedelcu Gabriela PSD DA
75. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
76. Oancea Viorel - Abținere
77. Olarean Aurel PD-L DA
78. Palăr Ionel PNL DA
79. Petrea Constantin PD-L DA
80. Popa Nicolae PC DA
81. Preda Ion PNL DA
82. Pruteanu Vasile - DA
83. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
84. Pupeză Viorel PSD DA
85. Pușcă Mircea Valer PNL DA
86. Radan Mihai Minoritati DA
87. Rădulescu Cristian PD-L DA
88. Rogin Marius PD-L DA
89. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
90. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
91. Sasu Ion PSD DA
92. Săniuță Marian-Florian PSD DA
93. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
94. Seres Dénes UDMR DA
95. Sóki Béla UDMR DA
96. Stanciu Anghel PSD DA
97. Stativă Irinel Ioan PSD DA
98. Străchinaru Petre PD-L DA
99. Strungă Emil PNL DA
100. Szekely Levente Csaba UDMR DA
101. Tabără Valeriu PD-L DA
102. Timar Liviu PSD DA
103. Timiș Ioan PNL DA
104. Toma Horia-Victor PNL DA
105. Toró Tiberiu UDMR DA
106. Tudor Marcu PRM DA
107. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
108. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
109. Vainer Aurel Minoritati DA
110. Varga Attila UDMR DA
111. Vasile Aurelia PSD DA
112. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
113. Văsioiu Horia PD-L DA
114. Voinea Florea PSD DA
115. Zaharia Claudius Mihail - Abținere
116. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 20 noiembrie 2019, 17:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro