Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.06.2022 > 11:31 Versiunea pentru printare
Miercuri, 8 iunie 2022, ora 11:31

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:185 72 31 31 13 13 11 14

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Aelenei Dănuț -
4. Albotă Emil-Florin PSD
5. Alda Adrian PSD
6. Alexandru Victoria-Violeta -
7. Amet Varol Minoritati
8. Andronache Gabriel PNL
9. Andrușceac Antonio AUR
10. Apostol Alin-Gabriel USR
11. Ardelean Ben-Oni PNL
12. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
13. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
14. Axinia Adrian-George AUR
15. Badea Iulian-Alexandru PSD
16. Badiu Georgel AUR
17. Balint Liviu-Ioan PNL
18. Banias Mircea Marius PNL
19. Barcari Rodica-Luminița PNL
20. Barna Ilie Dan USR
21. Bălășoiu Aurel PSD
22. Băltărețu Viorel USR
23. Bejinariu Eugen PSD
24. Benedek Zacharie UDMR
25. Bîrcă Constantin PSD
26. Blaga Daniel-Codruț USR
27. Bola Bogdan-Alexandru -
28. Botez Mihai-Cătălin USR
29. Buican Cristian PNL
30. Buicu Corneliu-Florin PSD
31. Bulai Oana-Gianina PSD
32. Burciu Cristina PNL
33. Buzoianu Diana-Anda USR
34. Calista Mara-Daniela PNL
35. Cambera Oana-Alexandra USR
36. Cătăuță Ana-Maria PSD
37. Căuș Vasile-Aurel PNL
38. Chelaru Mircia AUR
39. Chirilă Virgil Alin PSD
40. Ciofu Cătălina PNL
41. Ciolacu Ion-Marcel PSD
42. Ciubuc Ciprian -
43. Coarnă Dumitru -
44. Cristea Andi-Lucian PSD
45. Cristescu Radu-Mihai PSD
46. Cristian Brian USR
47. Crîstici Ognean Minoritati
48. Csép Éva-Andrea UDMR
49. Cupșa Ioan PNL
50. Dancă Ionel -
51. Dehelean Silviu USR
52. Dinu Cristina-Elena PSD
53. Drancă Andrei-Iulian USR
54. Dumitru Florian-Emil PNL
55. Enachi Raisa AUR
56. Fădor Angelica PNL
57. Fălcoi Nicu USR
58. Feodor Silviu Minoritati
59. Fifor Mihai-Viorel PSD
60. Florea Oana-Consuela PSD
61. Floroiu Ionel PSD
62. Folescu Cornel-Vasile PSD
63. Gál Károly UDMR
64. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
65. Gavrilă Anamaria -
66. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
67. Gheorghe Andrei Daniel PNL
68. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
69. Ghiță Daniel-Florin PSD
70. Giugea Nicolae -
71. Gliga Dumitrița PSD
72. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
73. Grecu Ion-Cătălin PSD
74. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
75. Holban Georgeta-Carmen PSD
76. Ichim Cristian-Paul USR
77. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
78. Ilie Victor USR
79. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
80. Ion Stelian-Cristian USR
81. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
82. Kelemen Attila UDMR
83. Kiss János PNL
84. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
85. Könczei Csaba UDMR
86. Ladányi László-Zsolt UDMR
87. Lasca Mihai Ioan -
88. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
89. Lungu Romeo-Daniel PSD
90. Macovei Silviu Nicu PSD
91. Magyar Loránd-Bálint UDMR
92. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
93. Mang Ioan PSD
94. Manta Claudiu PSD
95. Marin Laurențiu-Daniel PSD
96. Mărculescu Dumitru PNL
97. Mărgărit Mitică-Marius PSD
98. Miftode Marius-Andrei USR
99. Miklós Zoltán UDMR
100. Mina Marian PSD
101. Mircea Florin PSD
102. Mitrea Dumitrina AUR
103. Miuțescu Gheorghe Adrian -
104. Moisin Radu-Marin PNL
105. Molnar Ervin PNL
106. Molnar Radu-Iulian USR
107. Morar Olivia-Diana PNL
108. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
109. Munteanu Remus PSD
110. Murariu Oana USR
111. Nacov Gheorghe Minoritati
112. Nagy Szabolcs UDMR
113. Nassar Rodica PSD
114. Năcuță Sorin PNL
115. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
116. Neaga Florian-Claudiu PSD
117. Neagu Denisa-Elena USR
118. Neață Eugen PSD
119. Nechita Aurel PSD
120. Orban Ludovic -
121. Oteșanu Daniela PSD
122. Paladi George-Adrian PSD
123. Paraschiv Rodica PSD
124. Pavelescu Nicolae PSD
125. Păunescu Silviu-Titus AUR
126. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
127. Piper-Savu Florin PSD
128. Plăiașu Gabriel -
129. Polak Tudor PNL
130. Pop Rareș Tudor USR
131. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
132. Popescu Dan-Cristian PSD
133. Predescu Ana-Loredana PSD
134. Presură Alexandra PSD
135. Prună Cristina-Mădălina USR
136. Prunean Alin-Costel USR
137. Pușcașu Lucian-Florin AUR
138. Rasaliu Marian-Iulian PSD
139. Rizea Cristina Camelia USR
140. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
141. Roman Florin-Claudiu PNL
142. Rujan Dumitru PNL
143. Salan Viorel PSD
144. Sandu Viorica PSD
145. Scripnic Lilian AUR
146. Seres Dénes UDMR
147. Solomon Adrian PSD
148. Stancu Paul PSD
149. Stănescu Vetuța PNL
150. Stoian Maria PNL
151. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
152. Stoica Elena PSD
153. Stroe Ionuț-Marian PNL
154. Suciu Vasile-Daniel PSD
155. Szabó Ödön UDMR
156. Șerban Ciprian-Constantin PSD
157. Șerban Gianina AUR
158. Șimon Gheorghe PSD
159. Șlincu Dan-Constantin PSD
160. Șoldan Gheorghe PSD
161. Tanasă Dan AUR
162. Tănase Antonel -
163. Tănăsescu Alina-Elena PSD
164. Tătaru Nelu PNL
165. Teniță Dragoș-Cătălin USR
166. Terente Eugen USR
167. Thellmann Christine PNL
168. Toader Bogdan-Andrei PSD
169. Tobă Francisc -
170. Toda Daniel-Liviu USR
171. Todosiu Beniamin USR
172. Toma Ilie PSD
173. Toma Vasilică PSD
174. Tudorache Daniel PSD
175. Tuhuț Radu-Marcel PSD
176. Tulbure Simina-Geanina-Daniela USR
177. Tușa Adriana Diana PSD
178. Țachianu Marian PSD
179. Țuțuianu Marius-Horia PSD
180. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
181. Vexler Silviu Minoritati
182. Vulpescu Ioan PSD
183. Zakarias Zoltán UDMR
184. Zetea Gabriel-Valer PSD
185. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 15 august 2022, 1:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro