Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.02.2006 > 11:45 Versiunea pentru printare
Marți, 28 februarie 2006, ora 11:45

Poziție pe
ordinea de zi:
3
Subiect vot: Vot final
PL 665/2005 privind protecția drepturilor salariaților în cazul transferului întreprinderii, al unității sau al unor părți ale acestora
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:238 80 56 17 36 18 13 11 7
- voturi pentru (DA):232 76 55 17 36 18 13 11 6
- voturi împotrivă (NU):4 3 1 - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - - 1
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Amarie Constantin PSD DA
6. Amet Aledin Minoritati DA
7. Andea Petru PSD DA
8. Andreica Romică PNL DA
9. Andronescu Ecaterina PSD DA
10. Antal Árpád-András UDMR DA
11. Antal István UDMR DA
12. Antonescu George Crin Laurențiu PNL DA
13. Ardelean Lia PC DA
14. Asztalos Ferenc UDMR DA
15. Avram Dumitru PRM DA
16. Baban Ștefan PRM DA
17. Bara Nicolae PD-L DA
18. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
19. Bădălău Niculae PSD DA
20. Băeșu George PSD DA
21. Bănicioiu Nicolae PSD DA
22. Bărbulețiu Tiberiu PNL DA
23. Bentu Dumitru PSD DA
24. Bivolaru Ioan PSD DA
25. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
26. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
27. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
28. Bónis István UDMR DA
29. Boureanu Cristian Alexandru PNL DA
30. Brînzan Ovidiu PSD DA
31. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
32. Buciuta Ștefan Minoritati DA
33. Buda Daniel PD-L DA
34. Buda Ioan PSD DA
35. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PSD DA
36. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
37. Buzatu Dan Horațiu PNL DA
38. Calimente Mihăiță PNL DA
39. Canacheu Costică PD-L DA
40. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
41. Călian Petru PC DA
42. Călin Ion PSD DA
43. Câmpanu Liviu PNL DA
44. Chiper Gheorghe PSD DA
45. Chiș Filonaș PSD DA
46. Cindrea Ioan PSD DA
47. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
48. Ciontu Corneliu - DA
49. Ciopraga Mircea PNL DA
50. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
51. Cliveti Minodora PSD DA
52. Cocrea Olguța - DA
53. Constantinescu Anca PD-L DA
54. Corlățean Titus PSD DA
55. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PNL DA
56. Crăciunescu Grigore PNL DA
57. Cutean Vasile Emilian PSD NU
58. Dan Iosif PSD DA
59. Diaconescu Marin PSD DA
60. Dida Corneliu Ioan PSD DA
61. Dobre Traian PNL DA
62. Dorneanu Valer PSD DA
63. Dragomir Gheorghe PNL DA
64. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
65. Dumitrescu Zamfir PSD DA
66. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
67. Dumitriu Mihai PSD DA
68. Dumitru Ion PSD DA
69. Dușa Mircea PSD DA
70. Duțu Stelian PD-L DA
71. Erdei Dolóczki István UDMR DA
72. Faina Constantin PC DA
73. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
74. Fenechiu Relu PNL DA
75. Florea Damian PC DA
76. Fotopolos Sotiris Minoritati DA
77. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
78. Furo Iuliu Ioan PRM DA
79. Gabor Gheorghe PNL DA
80. Găleteanu Monalisa PSD DA
81. Gerea Andrei Dominic PNL DA
82. Gheorghe Valeriu PNL DA
83. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
84. Ghiorghioni Ionesie PD-L DA
85. Ghișe Ioan PNL DA
86. Godja Petru PSD DA
87. Gonțea Ion PD-L DA
88. Grigore Dan PD-L DA
89. Grosaru Mircea Minoritati DA
90. Gubandru Aurel PSD DA
91. Hanganu Romeo Octavian PC DA
92. Hellvig Eduard Raul PC DA
93. Hogea Vlad Gabriel PRM DA
94. Hoinaru Marian PNL DA
95. Iacob Ridzi Monica Maria PD-L DA
96. Ibram Iusein Minoritati DA
97. Igaș Traian Constantin PD-L DA
98. Ignat Miron Minoritati DA
99. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
100. Ionescu Daniel - Abținere
101. Iordache Florin PSD DA
102. Iordache Grațiela Denisa PC DA
103. Iriza Marius PRM DA
104. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
105. Kelemen Hunor UDMR DA
106. Kerekes Károly UDMR DA
107. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
108. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
109. Lakatos Petru UDMR DA
110. Lambrino Radu PD-L DA
111. Luchian Ion PNL DA
112. Macaleți Costică PSD DA
113. Manolescu Oana Minoritati DA
114. Marian Dan Mihai PNL DA
115. Marin Constantin PSD DA
116. Marinescu Marian-Jean PD-L DA
117. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
118. Máté András-Levente UDMR DA
119. Matei Cătălin Lucian PSD DA
120. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
121. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
122. Mătușa Tudor PRM DA
123. Merce Ilie PRM DA
124. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
125. Micula Cătălin PNL DA
126. Mihalache Sorin Dan PSD DA
127. Mihei Andrian-Sirojea PC DA
128. Mircea Costache PRM DA
129. Mironescu Laurențiu PD-L DA
130. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
131. Mitrea Manuela PSD DA
132. Mînzînă Ion PRM DA
133. Mocanu Alexandru PD-L DA
134. Mocanu Vasile PSD DA
135. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
136. Mocioalcă Ion PSD DA
137. Mohora Tudor PSD DA
138. Moisoiu Adrian PRM DA
139. Moldovan Emil Radu PSD DA
140. Momanu Corneliu PNL DA
141. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
142. Movilă Petru PD-L DA
143. Munteanu Ioan PSD DA
144. Nassar Rodica PSD DA
145. Nechita Aurel PSD DA
146. Nedelcu Gabriela PSD DA
147. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
148. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
149. Niță Constantin PSD DA
150. Nosa Iuliu PSD DA
151. Oancea Viorel PNL DA
152. Olarean Aurel PD-L DA
153. Oltean Ioan PD-L DA
154. Olteanu Bogdan PNL DA
155. Oprea Gabriel PSD DA
156. Ovidenie Costel - DA
157. Pambuccian Varujan Minoritati DA
158. Pardău Dumitru PNL DA
159. Paveliu Marian Sorin PNL DA
160. Petrea Constantin PD-L DA
161. Plumb Rovana PSD DA
162. Podgorean Radu PSD DA
163. Ponta Victor-Viorel PSD DA
164. Pop Claudiu Adrian PSD DA
165. Popa Cornel PNL DA
166. Popa Daniela PC DA
167. Popa Nicolae PC DA
168. Popescu Florin Aurelian PNL DA
169. Popescu Ionica Constanța PC DA
170. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
171. Preda Ion PNL DA
172. Pruteanu Vasile PNL DA
173. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
174. Pupeză Viorel PSD DA
175. Pușcaș Vasile PSD DA
176. Pușcă Mircea Valer PNL DA
177. Puzdrea Dumitru - DA
178. Racoceanu Viorel PD-L DA
179. Radan Mihai Minoritati DA
180. Rogin Marius PD-L DA
181. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
182. Rus Ioan Aurel PRM DA
183. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
184. Rușanu Dan Radu PNL DA
185. Sanda Victor PSD -
186. Sandu Gabriel PNL DA
187. Sandu-Capră Mihai PNL DA
188. Sasu Ion PSD DA
189. Săniuță Marian-Florian PSD NU
190. Săpunaru Nini PNL DA
191. Sârbu Daciana Octavia PSD DA
192. Sârbu Marian PSD DA
193. Sârbu Mugurel Liviu PSD DA
194. Scutaru Adrian George PNL DA
195. Seres Dénes UDMR DA
196. Severin Adrian PSD DA
197. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
198. Sóki Béla UDMR DA
199. Soporan Vasile Filip PSD DA
200. Stan Ioan PSD DA
201. Stan Ion PSD DA
202. Stanciu Anghel PSD NU
203. Stănescu Cristian PRM DA
204. Stănescu Mircea PD-L DA
205. Stoica Ion - DA
206. Străchinaru Petre PD-L DA
207. Strungă Emil PNL DA
208. Szekely Levente Csaba UDMR DA
209. Știrbeț Cornel PNL DA
210. Știrbu Monica-Mihaela PNL DA
211. Știucă Alecsandru PSD DA
212. Tamás Sándor UDMR DA
213. Tămagă Constantin PSD DA
214. Tănăsescu Mihai Nicolae PSD DA
215. Timar Liviu PSD DA
216. Todoran Pavel PSD DA
217. Toma Florentina Marilena PSD DA
218. Toma Horia-Victor PNL DA
219. Tudor Constantin PC DA
220. Tudor Marcu PRM DA
221. Tudose Mihai PSD DA
222. Turcan Raluca PNL DA
223. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
224. Ujeniuc Dragoș PNL DA
225. Ungureanu Petre PNL DA
226. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
227. Ursărescu Dorinel PNL NU
228. Vainer Aurel Minoritati DA
229. Varga Attila UDMR DA
230. Vasile Aurelia PSD DA
231. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
232. Vălean Adina Ioana PNL DA
233. Văsioiu Horia PD-L DA
234. Vlase Petru Gabriel PSD DA
235. Vlădoiu Aurel PSD DA
236. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
237. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
238. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 7 decembrie 2019, 7:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro