Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.03.2006 > 10:25 Versiunea pentru printare
Joi, 2 martie 2006, ora 10:25

Poziție pe
ordinea de zi:
4
Subiect vot: Art. 29 alin. 1, amendamentul comisiei
PL 11/2006 Proiect de lege pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 152/2005 privind prevenirea și controlul integrat al poluării
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:145 33 41 13 26 14 11 5 2
- voturi pentru (DA):144 32 41 13 26 14 11 5 2
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Almășan Liviu PC DA
5. Amet Aledin Minoritati DA
6. Anastase Roberta Alma PD-L DA
7. Andon Sergiu PC DA
8. Andreica Romică PNL DA
9. Andronescu Ecaterina PSD DA
10. Antal Árpád-András UDMR DA
11. Avram Dumitru PRM DA
12. Baban Ștefan PRM DA
13. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
14. Bejinariu Eugen PSD DA
15. Bentu Dumitru PSD DA
16. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
17. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
18. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
19. Brînză William Gabriel PD-L DA
20. Buciu Angela PRM DA
21. Buda Daniel PD-L DA
22. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
23. Calimente Mihăiță PNL DA
24. Canacheu Costică PD-L DA
25. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
26. Călin Ion PSD DA
27. Câmpanu Liviu PNL DA
28. Chiș Filonaș PSD DA
29. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
30. Ciopraga Mircea PNL DA
31. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
32. Constantinescu Viorel PSD DA
33. Crăciunescu Grigore PNL DA
34. Crețu Gabriela PSD DA
35. Diaconescu Marin PSD DA
36. Dragomir Gheorghe PNL DA
37. Dumitrescu Zamfir PSD DA
38. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
39. Dușa Mircea PSD DA
40. Duțu Stelian PD-L DA
41. Erdei Dolóczki István UDMR DA
42. Faina Constantin PC DA
43. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
44. Fenechiu Relu PNL DA
45. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
46. Furo Iuliu Ioan PRM DA
47. Gabor Gheorghe PNL DA
48. Găleteanu Monalisa PSD DA
49. Gerea Andrei Dominic PNL DA
50. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
51. Ghișe Ioan PNL DA
52. Giurescu Ion PSD DA
53. Grosaru Mircea Minoritati DA
54. Hanganu Romeo Octavian PC DA
55. Hellvig Eduard Raul PC DA
56. Hoban Ioan PNL DA
57. Hoinaru Marian PNL DA
58. Iacob Ridzi Monica Maria PD-L DA
59. Iancu Iulian PSD DA
60. Igaș Traian Constantin PD-L DA
61. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
62. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
63. Kelemen Hunor UDMR DA
64. Kerekes Károly UDMR DA
65. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
66. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
67. Lakatos Petru UDMR DA
68. Lambrino Radu PD-L DA
69. Manta Pantelimon PC DA
70. Marin Constantin PSD NU
71. Máté András-Levente UDMR DA
72. Matei Cătălin Lucian PSD DA
73. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
74. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
75. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
76. Mihei Andrian-Sirojea PC DA
77. Mircea Costache PRM DA
78. Mironescu Laurențiu PD-L DA
79. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
80. Mînzînă Ion PRM DA
81. Mocanu Alexandru PD-L DA
82. Mocanu Vasile PSD DA
83. Moisoiu Adrian PRM DA
84. Momanu Corneliu PNL DA
85. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
86. Movilă Petru PD-L DA
87. Munteanu Ioan PSD DA
88. Nassar Rodica PSD DA
89. Nedelcu Gabriela PSD DA
90. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
91. Nosa Iuliu PSD DA
92. Olarean Aurel PD-L DA
93. Ovidenie Costel - DA
94. Pardău Dumitru PNL DA
95. Pascu Bogdan PC DA
96. Pavelescu Aurelian - DA
97. Paveliu Marian Sorin PNL DA
98. Petrea Constantin PD-L DA
99. Plumb Rovana PSD DA
100. Ponta Victor-Viorel PSD DA
101. Popa Cornel PNL DA
102. Popa Daniela PC DA
103. Popescu Ionica Constanța PC DA
104. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
105. Preda Cezar-Florin PD-L DA
106. Pruteanu Vasile PNL DA
107. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
108. Pupeză Viorel PSD DA
109. Pușcă Mircea Valer PNL DA
110. Radan Mihai Minoritati DA
111. Rădulescu Cristian PD-L DA
112. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
113. Rus Ioan Aurel PRM DA
114. Sandu Gabriel PNL DA
115. Sasu Ion PSD DA
116. Săpunaru Nini PNL DA
117. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
118. Seres Dénes UDMR DA
119. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
120. Sirețeanu Mihail PSD DA
121. Sóki Béla UDMR DA
122. Străchinaru Petre PD-L DA
123. Strungă Emil PNL DA
124. Szekely Levente Csaba UDMR DA
125. Știrbeț Cornel PNL DA
126. Știrbu Monica-Mihaela PNL DA
127. Tabără Valeriu PD-L DA
128. Tamás Sándor UDMR DA
129. Timar Liviu PSD DA
130. Toma Horia-Victor PNL DA
131. Toró Tiberiu UDMR DA
132. Turcan Raluca PNL DA
133. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
134. Ujeniuc Dragoș PNL DA
135. Ungureanu Petre PNL DA
136. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
137. Ursărescu Dorinel PNL DA
138. Vainer Aurel Minoritati DA
139. Vasile Aurelia PSD DA
140. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
141. Vlădoiu Aurel PSD DA
142. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
143. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
144. Zegrean Augustin PD-L DA
145. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 16 decembrie 2019, 7:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro