Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.03.2006 > 10:27 Versiunea pentru printare
Joi, 2 martie 2006, ora 10:27

Poziție pe
ordinea de zi:
4
Subiect vot: Art. 32 alin. 4, amendament admis de comisie
PL 11/2006 Proiect de lege pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 152/2005 privind prevenirea și controlul integrat al poluării
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:133 28 39 10 29 11 9 5 2
- voturi pentru (DA):133 28 39 10 29 11 9 5 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Amet Aledin Minoritati DA
5. Anastase Roberta Alma PD-L DA
6. Andon Sergiu PC DA
7. Andreica Romică PNL DA
8. Avram Dumitru PRM DA
9. Baban Ștefan PRM DA
10. Bara Nicolae PD-L DA
11. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
12. Bentu Dumitru PSD DA
13. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
14. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
15. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
16. Bónis István UDMR DA
17. Brînză William Gabriel PD-L DA
18. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
19. Buciu Angela PRM DA
20. Buda Daniel PD-L DA
21. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
22. Canacheu Costică PD-L DA
23. Câmpanu Liviu PNL DA
24. Chiș Filonaș PSD DA
25. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
26. Ciopraga Mircea PNL DA
27. Constantinescu Viorel PSD DA
28. Crăciunescu Grigore PNL DA
29. Crețu Gabriela PSD DA
30. Diaconescu Marin PSD DA
31. Dumitrescu Zamfir PSD DA
32. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
33. Dușa Mircea PSD DA
34. Duțu Stelian PD-L DA
35. Erdei Dolóczki István UDMR DA
36. Faina Constantin PC DA
37. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
38. Fenechiu Relu PNL DA
39. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
40. Furo Iuliu Ioan PRM DA
41. Gabor Gheorghe PNL DA
42. Găleteanu Monalisa PSD DA
43. Gerea Andrei Dominic PNL DA
44. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
45. Ghișe Ioan PNL DA
46. Giurescu Ion PSD DA
47. Grosaru Mircea Minoritati DA
48. Hanganu Romeo Octavian PC DA
49. Hellvig Eduard Raul PC DA
50. Hoban Ioan PNL DA
51. Hoinaru Marian PNL DA
52. Iacob Ridzi Monica Maria PD-L DA
53. Igaș Traian Constantin PD-L DA
54. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
55. Iordache Florin PSD DA
56. Iustian Mircea Teodor PNL DA
57. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
58. Kerekes Károly UDMR DA
59. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
60. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
61. Kovacs Attila UDMR DA
62. Lakatos Petru UDMR DA
63. Lambrino Radu PD-L DA
64. Manta Pantelimon PC DA
65. Matei Cătălin Lucian PSD DA
66. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
67. Merce Ilie PRM DA
68. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
69. Mihei Andrian-Sirojea PC DA
70. Mircea Costache PRM DA
71. Mironescu Laurențiu PD-L DA
72. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
73. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
74. Mocanu Vasile PSD DA
75. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
76. Moisoiu Adrian PRM DA
77. Momanu Corneliu PNL DA
78. Movilă Petru PD-L DA
79. Munteanu Ioan PSD DA
80. Nassar Rodica PSD DA
81. Nedelcu Gabriela PSD DA
82. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
83. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
84. Nosa Iuliu PSD DA
85. Olarean Aurel PD-L DA
86. Ovidenie Costel - DA
87. Pascu Bogdan PC DA
88. Paveliu Marian Sorin PNL DA
89. Petrea Constantin PD-L DA
90. Plumb Rovana PSD DA
91. Ponta Victor-Viorel PSD DA
92. Popa Cornel PNL DA
93. Popa Daniela PC DA
94. Popescu Ionica Constanța PC DA
95. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
96. Preda Cezar-Florin PD-L DA
97. Preda Ion PNL DA
98. Pruteanu Vasile PNL DA
99. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
100. Pupeză Viorel PSD DA
101. Pușcă Mircea Valer PNL DA
102. Radan Mihai Minoritati DA
103. Rădulescu Cristian PD-L DA
104. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
105. Sandu Gabriel PNL DA
106. Sasu Ion PSD DA
107. Săpunaru Nini PNL DA
108. Scutaru Adrian George PNL DA
109. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
110. Sirețeanu Mihail PSD DA
111. Sóki Béla UDMR DA
112. Străchinaru Petre PD-L DA
113. Strungă Emil PNL DA
114. Szekely Levente Csaba UDMR DA
115. Știrbeț Cornel PNL DA
116. Știrbu Monica-Mihaela PNL DA
117. Tabără Valeriu PD-L DA
118. Tamás Sándor UDMR DA
119. Timar Liviu PSD DA
120. Toma Horia-Victor PNL DA
121. Turcan Raluca PNL DA
122. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
123. Ujeniuc Dragoș PNL DA
124. Ungureanu Petre PNL DA
125. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
126. Ursărescu Dorinel PNL DA
127. Vainer Aurel Minoritati DA
128. Vasile Aurelia PSD DA
129. Vlădoiu Aurel PSD DA
130. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
131. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
132. Zegrean Augustin PD-L DA
133. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 10 decembrie 2019, 20:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro