Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.10.2008 > 11:45 Versiunea pentru printare
Miercuri, 8 octombrie 2008, ora 11:45

Subiect vot: Vot final
PL 488/2008 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.63/2008 pentru completarea Ordonanței Guvernului nr.41/1994 privind autorizarea plății cotizațiilor la organizațiile internaționale interguvernamentale la care România este parte, precum și pentru aprobarea plății cotizației anuale de participare a Consiliului Superior al Magistraturii la Rețeaua Europeană a Consiliilor Judiciare (RECJ) și pentru îndeplinirea obligațiilor care decurg din calitatea de membru a Institutului Național al Magistraturii la Rețeaua Europeană de Formare Judiciară (EJTN)
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:219 77 31 13 45 18 14 13 8
- voturi pentru (DA):219 77 31 13 45 18 14 13 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Adomniței Cristian Mihai PNL DA
3. Albu Gheorghe PD-L DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Alui-Gheorghe Adrian PNL DA
6. Amarie Constantin PD-L DA
7. Amet Aledin Minoritati DA
8. Andea Petru PSD DA
9. Andon Sergiu PC DA
10. Andronescu Ecaterina PSD DA
11. Antal István UDMR DA
12. Antonescu George Crin Laurențiu PNL DA
13. Ardelean Lia PC DA
14. Asztalos Ferenc UDMR DA
15. Avram Dumitru PRM DA
16. Baban Ștefan PRM DA
17. Barbu Gheorghe PD-L DA
18. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
19. Bădălău Niculae PSD DA
20. Băluț Lucian PSD DA
21. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
22. Becșenescu Dumitru - DA
23. Bejinariu Eugen PSD DA
24. Bivolaru Ioan PSD DA
25. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
26. Bleotu Vasile PSD DA
27. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
28. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
29. Bónis István UDMR DA
30. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
31. Boureanu Cristian Alexandru PD-L DA
32. Brînzan Ovidiu PSD DA
33. Brînză William Gabriel PD-L DA
34. Buciu Angela PRM DA
35. Buda Daniel PD-L DA
36. Bușoi Diana Maria PD-L DA
37. Canacheu Costică PD-L DA
38. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
39. Călin Ion PSD DA
40. Câmpanu Liviu PNL DA
41. Chiper Gheorghe PSD DA
42. Chiș Filonaș PSD DA
43. Cindrea Ioan PSD DA
44. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL DA
45. Ciontu Corneliu PC DA
46. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
47. Cliveti Minodora PSD DA
48. Coclici Radu Eugeniu PSD DA
49. Cocrea Olguța - DA
50. Constantinescu Viorel PD-L DA
51. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PD-L DA
52. Cutean Vasile Emilian PSD DA
53. Diaconescu Marin PRM DA
54. Diaconescu Renică PSD DA
55. Dorneanu Valer PSD DA
56. Dragomir Gheorghe PNL DA
57. Drăguș Radu-Cătălin PD-L DA
58. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
59. Dumitrescu Zamfir - DA
60. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
61. Dumitriu Mihai PSD DA
62. Dumitru Ion PSD DA
63. Dușa Mircea PSD DA
64. Duțu Stelian PD-L DA
65. Erdei Dolóczki István UDMR DA
66. Eserghep Gelil PC DA
67. Faina Constantin PNL DA
68. Fenechiu Relu PNL DA
69. Firczak Gheorghe Minoritati DA
70. Florea Damian PC DA
71. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
72. Fuia Stelian PD-L DA
73. Furo Iuliu Ioan PRM DA
74. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
75. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
76. Georgescu Filip PSD DA
77. Gerea Andrei Dominic PNL DA
78. Ghișe Ioan PNL DA
79. Glăvan Ștefan PC DA
80. Gubandru Aurel PSD DA
81. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
82. Hanganu Romeo Octavian - DA
83. Hellvig Eduard Raul PNL DA
84. Hoinaru Marian PD-L DA
85. Hrebenciuc Viorel PSD DA
86. Iancu Iulian PSD DA
87. Ibram Iusein Minoritati DA
88. Ifrim Mircea PRM DA
89. Igaș Traian Constantin PD-L DA
90. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
91. Ionescu Daniel PD-L DA
92. Iordache Florin PSD DA
93. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
94. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
95. Kelemen Hunor UDMR DA
96. Kerekes Károly UDMR DA
97. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
98. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
99. Lakatos Petru UDMR DA
100. Lificiu Petru PD-L DA
101. Liga Dănuț PD-L DA
102. Longher Ghervazen Minoritati DA
103. Macaleți Costică PSD DA
104. Manda Iulian Claudiu PSD DA
105. Manolescu Oana Minoritati DA
106. Manta Pantelimon PNL DA
107. Marin Constantin PSD DA
108. Martin Eduard-Stelian PSD DA
109. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
110. Máté András-Levente UDMR DA
111. Matei Cătălin Lucian PSD DA
112. Mazăre Alexandru PSD DA
113. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
114. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
115. Mătușa Tudor PRM DA
116. Meir Nati - DA
117. Merce Ilie PRM DA
118. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
119. Micula Cătălin PNL DA
120. Mihalache Sorin Dan PSD DA
121. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
122. Mircea Costache PC DA
123. Mircovici Niculae Minoritati DA
124. Mitrea Manuela PSD DA
125. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
126. Mînzînă Ion PC DA
127. Mocanu Alexandru PD-L DA
128. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
129. Mohora Tudor PSD DA
130. Moisoiu Adrian PRM DA
131. Moldovan Emil Radu PSD DA
132. Momanu Corneliu PD-L DA
133. Munteanu Ioan PSD DA
134. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
135. Nassar Rodica PSD DA
136. Năstase Adrian PSD DA
137. Nechita Aurel PSD DA
138. Nedelcu Gabriela PSD DA
139. Nica Dan PSD DA
140. Nicolae Alexandri PNL DA
141. Nicolicea Eugen PSD DA
142. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
143. Nistoran Dorin-Liviu - DA
144. Niță Constantin PSD DA
145. Nosa Iuliu PSD DA
146. Oancea Viorel PD-L DA
147. Oltean Ioan PD-L DA
148. Oprea Gabriel PSD DA
149. Ovidenie Costel - DA
150. Paveliu Marian Sorin PD-L DA
151. Păun Nicolae Minoritati DA
152. Petrea Constantin PD-L DA
153. Piteiu Marcel Adrian PD-L DA
154. Plăiașu Gabriel PNL DA
155. Podgorean Radu PSD DA
156. Pop Claudiu Adrian PSD DA
157. Popa Daniela PC DA
158. Popa Nicolae PNL DA
159. Popescu Corneliu PD-L DA
160. Popescu Ionica Constanța PC DA
161. Preda Cezar-Florin PD-L DA
162. Puchianu Ioan Dumitru PNL DA
163. Pupeză Viorel PC DA
164. Pușcaș Vasile PSD DA
165. Pușcă Mircea Valer PNL DA
166. Radan Mihai Minoritati DA
167. Rogin Marius PD-L DA
168. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
169. Rus Ioan Aurel PRM DA
170. Rusu Liviu Alin PSD DA
171. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
172. Rusu Valentin PD-L DA
173. Sanda Victor PSD DA
174. Sandu Gabriel PD-L DA
175. Sasu Ion PRM DA
176. Săniuță Marian-Florian PSD DA
177. Sârbu Marian PSD DA
178. Seres Dénes UDMR DA
179. Sirețeanu Mihail PSD DA
180. Sóki Béla UDMR DA
181. Soporan Vasile Filip PSD DA
182. Stan Ioan PSD DA
183. Stanciu Anghel PSD DA
184. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
185. Stănescu Cristian PRM DA
186. Stoica Ion PD-L DA
187. Străchinaru Petre PD-L DA
188. Strungă Emil PNL DA
189. Szekely Levente Csaba UDMR DA
190. Știreanu Octavian PSD DA
191. Știucă Alecsandru PSD DA
192. Tabără Valeriu PD-L DA
193. Tănăsescu Tudor PSD DA
194. Timar Liviu PSD DA
195. Todoran Pavel PSD DA
196. Toma Florentina Marilena PSD DA
197. Toma Horia-Victor PNL DA
198. Toró Tiberiu UDMR DA
199. Tudor Constantin PD-L DA
200. Tudose Mihai PSD DA
201. Turc Ioan PNL DA
202. Țundrea Ioan PC DA
203. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
204. Ujeniuc Dragoș PNL DA
205. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
206. Uricec Eugen Constantin PD-L DA
207. Vainer Aurel Minoritati DA
208. Varga Attila UDMR DA
209. Vasil Mihaela Adriana PD-L DA
210. Vasile Aurelia PSD DA
211. Vladu Iulian PD-L DA
212. Vlase Petru Gabriel PSD DA
213. Voicu Cătălin PSD DA
214. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
215. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
216. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
217. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
218. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
219. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 31 mai 2020, 1:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro