Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.03.2006 > 10:27 Versiunea pentru printare
Joi, 2 martie 2006, ora 10:27

Poziție pe
ordinea de zi:
4
Subiect vot: Art. 34 alin. 1, în redactarea comisiei
PL 11/2006 Proiect de lege pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 152/2005 privind prevenirea și controlul integrat al poluării
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:127 28 36 15 27 5 8 5 3
- voturi pentru (DA):127 28 36 15 27 5 8 5 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Amet Aledin Minoritati DA
5. Anastase Roberta Alma PD-L DA
6. Andon Sergiu PC DA
7. Andreica Romică PNL DA
8. Andronescu Ecaterina PSD DA
9. Avram Dumitru PRM DA
10. Baban Ștefan PRM DA
11. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
12. Bentu Dumitru PSD DA
13. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
14. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
15. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
16. Brînză William Gabriel PD-L DA
17. Buciu Angela PRM DA
18. Buda Daniel PD-L DA
19. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
20. Calimente Mihăiță PNL DA
21. Canacheu Costică PD-L DA
22. Câmpanu Liviu PNL DA
23. Chiș Filonaș PSD DA
24. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
25. Ciontu Corneliu - DA
26. Ciopraga Mircea PNL DA
27. Constantinescu Viorel PSD DA
28. Crăciunescu Grigore PNL DA
29. Diaconescu Marin PSD DA
30. Dorneanu Valer PSD DA
31. Dumitrescu Zamfir PSD DA
32. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
33. Dușa Mircea PSD DA
34. Duțu Stelian PD-L DA
35. Erdei Dolóczki István UDMR DA
36. Faina Constantin PC DA
37. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
38. Fenechiu Relu PNL DA
39. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
40. Furo Iuliu Ioan PRM DA
41. Gabor Gheorghe PNL DA
42. Găleteanu Monalisa PSD DA
43. Gerea Andrei Dominic PNL DA
44. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
45. Ghișe Ioan PNL DA
46. Grosaru Mircea Minoritati DA
47. Hellvig Eduard Raul PC DA
48. Hoban Ioan PNL DA
49. Hoinaru Marian PNL DA
50. Iacob Ridzi Monica Maria PD-L DA
51. Igaș Traian Constantin PD-L DA
52. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
53. Iordache Florin PSD DA
54. Iriza Marius PRM DA
55. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
56. Lakatos Petru UDMR DA
57. Lambrino Radu PD-L DA
58. Manta Pantelimon PC DA
59. Matei Cătălin Lucian PSD DA
60. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
61. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
62. Merce Ilie PRM DA
63. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
64. Mihei Andrian-Sirojea PC DA
65. Mircea Costache PRM DA
66. Mironescu Laurențiu PD-L DA
67. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
68. Mînzînă Ion PRM DA
69. Mocanu Alexandru PD-L DA
70. Mocanu Vasile PSD DA
71. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
72. Moisoiu Adrian PRM DA
73. Momanu Corneliu PNL DA
74. Movilă Petru PD-L DA
75. Munteanu Ioan PSD DA
76. Nassar Rodica PSD DA
77. Nedelcu Gabriela PSD DA
78. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
79. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
80. Nosa Iuliu PSD DA
81. Olarean Aurel PD-L DA
82. Ovidenie Costel - DA
83. Palăr Ionel PNL DA
84. Pardău Dumitru PNL DA
85. Pascu Bogdan PC DA
86. Paveliu Marian Sorin PNL DA
87. Petrea Constantin PD-L DA
88. Plumb Rovana PSD DA
89. Ponta Victor-Viorel PSD DA
90. Popa Cornel PNL DA
91. Popa Daniela PC DA
92. Popescu Ionica Constanța PC DA
93. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
94. Preda Cezar-Florin PD-L DA
95. Preda Ion PNL DA
96. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
97. Pupeză Viorel PSD DA
98. Pușcă Mircea Valer PNL DA
99. Radan Mihai Minoritati DA
100. Rădulescu Cristian PD-L DA
101. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
102. Rus Ioan Aurel PRM DA
103. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
104. Sasu Ion PSD DA
105. Săpunaru Nini PNL DA
106. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
107. Seres Dénes UDMR DA
108. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
109. Sirețeanu Mihail PSD DA
110. Sóki Béla UDMR DA
111. Străchinaru Petre PD-L DA
112. Strungă Emil PNL DA
113. Știrbu Monica-Mihaela PNL DA
114. Tabără Valeriu PD-L DA
115. Timar Liviu PSD DA
116. Toma Horia-Victor PNL DA
117. Turcan Raluca PNL DA
118. Ungureanu Petre PNL DA
119. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
120. Vainer Aurel Minoritati DA
121. Vasile Aurelia PSD DA
122. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
123. Vlădoiu Aurel PSD DA
124. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
125. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
126. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
127. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 16 decembrie 2019, 7:05
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro