Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.03.2006 > 10:28 Versiunea pentru printare
Joi, 2 martie 2006, ora 10:28

Poziție pe
ordinea de zi:
4
Subiect vot: Art. 34 alin. 1, în redactarea comisiei
PL 11/2006 Proiect de lege pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 152/2005 privind prevenirea și controlul integrat al poluării
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:137 26 37 17 26 17 7 4 3
- voturi pentru (DA):135 24 37 17 26 17 7 4 3
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Almăjanu Marin PNL DA
4. Anastase Roberta Alma PD-L DA
5. Andon Sergiu PC DA
6. Andreica Romică PNL DA
7. Andronescu Ecaterina PSD DA
8. Antal Árpád-András UDMR DA
9. Asztalos Ferenc UDMR DA
10. Avram Dumitru PRM DA
11. Baban Ștefan PRM DA
12. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
13. Bentu Dumitru PSD DA
14. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
15. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
16. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
17. Bónis István UDMR DA
18. Brînză William Gabriel PD-L DA
19. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
20. Buciu Angela PRM DA
21. Buda Daniel PD-L DA
22. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
23. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
24. Calimente Mihăiță PNL DA
25. Călin Ion PSD DA
26. Câmpanu Liviu PNL DA
27. Chiș Filonaș PSD DA
28. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
29. Ciontu Corneliu - DA
30. Ciopraga Mircea PNL DA
31. Constantinescu Viorel PSD DA
32. Crăciunescu Grigore PNL DA
33. Crețu Gabriela PSD DA
34. Dumitrescu Zamfir PSD DA
35. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
36. Dușa Mircea PSD DA
37. Duțu Stelian PD-L DA
38. Erdei Dolóczki István UDMR DA
39. Faina Constantin PC DA
40. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
41. Fenechiu Relu PNL DA
42. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
43. Furo Iuliu Ioan PRM DA
44. Gabor Gheorghe PNL DA
45. Găleteanu Monalisa PSD DA
46. Gerea Andrei Dominic PNL DA
47. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
48. Ghișe Ioan PNL DA
49. Grosaru Mircea Minoritati DA
50. Gubandru Aurel PSD DA
51. Hellvig Eduard Raul PC DA
52. Hoban Ioan PNL DA
53. Hoinaru Marian PNL DA
54. Iacob Ridzi Monica Maria PD-L DA
55. Igaș Traian Constantin PD-L DA
56. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
57. Iriza Marius PRM DA
58. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
59. Kelemen Hunor UDMR DA
60. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
61. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
62. Kovacs Attila UDMR DA
63. Lakatos Petru UDMR DA
64. Lambrino Radu PD-L DA
65. Manta Pantelimon PC DA
66. Marin Constantin PSD DA
67. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
68. Máté András-Levente UDMR DA
69. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
70. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
71. Mărculeț Petrescu Mira Anca Victoria PRM DA
72. Merce Ilie PRM DA
73. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
74. Mihei Andrian-Sirojea PC DA
75. Mircea Costache PRM DA
76. Mironescu Laurențiu PD-L DA
77. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
78. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
79. Mînzînă Ion PRM DA
80. Mocanu Alexandru PD-L DA
81. Mocanu Vasile PSD DA
82. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
83. Moisoiu Adrian PRM DA
84. Momanu Corneliu PNL DA
85. Movilă Petru PD-L DA
86. Munteanu Ioan PSD DA
87. Nassar Rodica PSD DA
88. Nedelcu Gabriela PSD DA
89. Nicula Vasile Cosmin PSD NU
90. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
91. Nosa Iuliu PSD DA
92. Ovidenie Costel - DA
93. Pardău Dumitru PNL DA
94. Paveliu Marian Sorin PNL DA
95. Petrea Constantin PD-L DA
96. Plumb Rovana PSD DA
97. Popa Cornel PNL DA
98. Popa Daniela PC DA
99. Popescu Ionica Constanța PC DA
100. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
101. Preda Cezar-Florin PD-L DA
102. Preda Ion PNL DA
103. Pupeză Viorel PSD DA
104. Pușcă Mircea Valer PNL DA
105. Radan Mihai Minoritati DA
106. Rădulescu Cristian PD-L DA
107. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
108. Rus Ioan Aurel PRM DA
109. Rusu Mihaela Adriana PSD -
110. Rușanu Dan Radu PNL DA
111. Sandu Gabriel PNL DA
112. Sasu Ion PSD DA
113. Săpunaru Nini PNL DA
114. Scutaru Adrian George PNL DA
115. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
116. Seres Dénes UDMR DA
117. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
118. Sirețeanu Mihail PSD DA
119. Sóki Béla UDMR DA
120. Străchinaru Petre PD-L DA
121. Strungă Emil PNL DA
122. Szekely Levente Csaba UDMR DA
123. Știrbeț Cornel PNL DA
124. Tabără Valeriu PD-L DA
125. Tamás Sándor UDMR DA
126. Timar Liviu PSD DA
127. Toma Horia-Victor PNL DA
128. Toró Tiberiu UDMR DA
129. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
130. Ungureanu Petre PNL DA
131. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
132. Vainer Aurel Minoritati DA
133. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
134. Vlădoiu Aurel PSD DA
135. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
136. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
137. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 9 decembrie 2019, 15:10
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro