Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 15.10.2008 > 12:41 Versiunea pentru printare
Miercuri, 15 octombrie 2008, ora 12:41

Subiect vot: Vot final
PL 254/2008 pentru modificarea și completarea Ordonanței de Urgență a Guvernului nr.148 din 3 noiembrie 2005 privind susținerea familiei în vederea creșterii copilului
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:173 58 35 11 31 13 9 11 5
- voturi pentru (DA):171 58 35 11 30 12 9 11 5
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:2 - - - 1 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Ioan PSD DA
2. Albu Gheorghe PD-L DA
3. Alui-Gheorghe Adrian PNL DA
4. Amet Aledin Minoritati DA
5. Antal István UDMR Abținere
6. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
7. Ardelean Lia PC DA
8. Avram Dumitru PRM DA
9. Baban Ștefan PRM DA
10. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
11. Bărbulețiu Tiberiu PNL DA
12. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Bentu Dumitru PSD DA
15. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
16. Bleotu Vasile PSD DA
17. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
18. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
19. Bónis István UDMR DA
20. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
21. Boureanu Cristian Alexandru PD-L DA
22. Brînzan Ovidiu PSD DA
23. Buciu Angela PRM DA
24. Buda Daniel PD-L DA
25. Buda Ioan PSD DA
26. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
27. Calimente Mihăiță PNL DA
28. Canacheu Costică PD-L DA
29. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
30. Călian Petru PD-L DA
31. Călin Ion PSD DA
32. Chiper Gheorghe PSD DA
33. Chiș Filonaș PSD DA
34. Cindrea Ioan PSD DA
35. Ciocănea-Teodorescu Adrian PNL DA
36. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
37. Ciopraga Mircea PNL DA
38. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
39. Cliveti Minodora PSD DA
40. Coclici Radu Eugeniu PSD DA
41. Cocrea Olguța - DA
42. Constantinescu Anca PD-L DA
43. Coșea Dumitru Gheorghe Mircea PD-L DA
44. Cristea Ioan PNL DA
45. Cutean Vasile Emilian PSD DA
46. Diaconescu Renică PSD DA
47. Dobre Traian PNL DA
48. Dorneanu Valer PSD DA
49. Dragomir Dumitru - DA
50. Dragomir Gheorghe PNL DA
51. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
52. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
53. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
54. Dumitriu Mihai PSD DA
55. Ehling Elena PSD DA
56. Erdei Dolóczki István UDMR DA
57. Faina Constantin PNL DA
58. Fenechiu Relu PNL DA
59. Firczak Gheorghe Minoritati DA
60. Florea Damian PC DA
61. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
62. Fuia Stelian PD-L DA
63. Furo Iuliu Ioan PRM DA
64. Gabor Gheorghe PNL DA
65. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
66. Gerea Andrei Dominic PNL DA
67. Ghișe Ioan PNL DA
68. Glăvan Ștefan PC DA
69. Godja Petru PSD DA
70. Grosaru Mircea Minoritati DA
71. Gubandru Aurel PSD DA
72. Gușă Cozmin Horea - DA
73. Hellvig Eduard Raul PNL DA
74. Hogea Vlad Gabriel PC DA
75. Hoinaru Marian PD-L DA
76. Hrebenciuc Viorel PSD DA
77. Ibram Iusein Minoritati DA
78. Ifrim Mircea PRM DA
79. Iordache Florin PSD DA
80. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
81. Iriza Marius PRM DA
82. Kerekes Károly UDMR DA
83. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
84. Kónya-Hamar Sándor UDMR DA
85. Lefter Ioan-Silviu PNL DA
86. Liga Dănuț PD-L DA
87. Macaleți Costică PSD DA
88. Manolescu Oana Minoritati DA
89. Manta Pantelimon PNL DA
90. Marin Constantin PSD DA
91. Martin Eduard-Stelian PSD DA
92. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
93. Máté András-Levente UDMR DA
94. Mazăre Alexandru PSD DA
95. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
96. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
97. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
98. Mătușa Tudor PRM DA
99. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
100. Micle Ioan Radu PNL DA
101. Micula Cătălin PNL DA
102. Mihalache Sorin Dan PSD DA
103. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
104. Mircea Costache PC DA
105. Mitrea Miron Tudor PSD DA
106. Momanu Corneliu PD-L DA
107. Munteanu Ioan PSD DA
108. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
109. Nassar Rodica PSD DA
110. Năstase Adrian PSD DA
111. Nechita Aurel PSD DA
112. Nica Dan PSD DA
113. Nicolicea Eugen PSD DA
114. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
115. Nosa Iuliu PSD DA
116. Oprea Gabriel PSD DA
117. Ovidenie Costel - DA
118. Pambuccian Varujan Minoritati DA
119. Pascu Bogdan PC DA
120. Paveliu Marian Sorin PD-L DA
121. Păun Nicolae Minoritati DA
122. Plăiașu Gabriel PNL DA
123. Podgorean Radu PSD DA
124. Ponta Victor-Viorel PSD DA
125. Popa Cornel PNL DA
126. Popa Daniela PC DA
127. Popescu Corneliu PD-L DA
128. Pușcă Mircea Valer PNL DA
129. Rădulescu Cristian PD-L DA
130. Rogin Marius PD-L DA
131. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
132. Rus Ioan Aurel PRM DA
133. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
134. Rusu Valentin PD-L DA
135. Sanda Victor PSD DA
136. Sasu Ion PRM DA
137. Săpunaru Nini PNL DA
138. Sârbu Marian PSD DA
139. Scutaru Adrian George PNL DA
140. Seres Dénes UDMR DA
141. Sóki Béla UDMR DA
142. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
143. Stoica Ion PD-L DA
144. Străchinaru Petre PD-L DA
145. Szekely Levente Csaba UDMR DA
146. Șandru Marcela Lavinia - DA
147. Știrbeț Cornel PD-L DA
148. Taloș Gheorghe-Mirel PNL DA
149. Tănăsescu Tudor PSD DA
150. Tărniceru Petru PSD DA
151. Timiș Ioan PNL DA
152. Todoran Pavel PSD DA
153. Tudor Constantin PD-L DA
154. Tudose Mihai PSD DA
155. Turc Ioan PNL DA
156. Turcan Raluca PD-L DA
157. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
158. Ujeniuc Dragoș PNL DA
159. Ungureanu Petre PD-L DA
160. Ursărescu Dorinel PNL DA
161. Vainer Aurel Minoritati DA
162. Varga Attila UDMR DA
163. Vasil Mihaela Adriana PD-L Abținere
164. Vasile Aurelia PSD DA
165. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
166. Vladu Iulian PD-L DA
167. Vlădoiu Aurel PSD DA
168. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
169. Voinea Florea PSD DA
170. Zaharia Claudius Mihail PD-L DA
171. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA
172. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
173. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 11 decembrie 2019, 10:26
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro