Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.05.2009 > 20:54 Versiunea pentru printare
Luni, 4 mai 2009, ora 20:54

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Independenti
- prezenți:183 69 53 51 6 4 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adomniței Cristian Mihai PNL
2. Alecu Valeriu PD-L
3. Almăjanu Marin PNL
4. Amet Aledin Mino.
5. Ana Gheorghe PSD
6. Andronache Gabriel PD-L
7. Antochi Gheorghe PSD
8. Apostolache Mihai Cristian PSD
9. Atanasiu Teodor PNL
10. Avram Marian PD-L
11. Axenie Carmen PD-L
12. Banu Mihai PNL
13. Bădălan Eugen PD-L
14. Bădulescu Adrian PD-L
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Berci Vasile PNL
17. Béres Ștefan Vasile UDMR
18. Blaga Iosif Veniamin PD-L
19. Boabeș Dumitru PSD
20. Bobeș Marin PSD
21. Bode Lucian Nicolae PD-L
22. Boghicevici Claudia PD-L
23. Bordeianu Dan PNL
24. Bostan Emil PNL
25. Botiș Ioan-Nelu PD-L
26. Boureanu Cristian Alexandru PD-L
27. Brătianu Matei Radu PSD
28. Buda Daniel PD-L
29. Buda Viorel-Vasile PNL
30. Budurescu Daniel-Stamate PNL
31. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L
32. Buican Cristian PNL
33. Burcău Doina PSD
34. Burlacu Cristian-Ion PNL
35. Buta Sorin Gheorghe PD-L
36. Calimente Mihăiță PNL
37. Cazan Mircea-Vasile PNL
38. Călin Ion PSD
39. Cherecheș Cătălin PSD
40. Chirilă Constantin PD-L
41. Chiriță Dumitru PSD
42. Chisăliță Ioan Narcis PSD
43. Cindrea Ioan PSD
44. Ciobanu Gheorghe PD-L
45. Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L
46. Ciucă Liviu-Bogdan PSD
47. Coclici Radu Eugeniu PSD
48. Coroamă Gheorghe PNL
49. Covaci Dorel PSD
50. Cristea Victor PSD
51. Damian Ioan PSD
52. Dascălu Constantin PD-L
53. Dobre Cristina Elena PNL
54. Dobre Victor Paul PNL
55. Dragomir Gheorghe PNL
56. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
57. Drăgulescu Iosif Ștefan PD-L
58. Dugulescu Marius Cristinel PD-L
59. Dumitrică George Ionuț PNL
60. Dumitru Georgică PD-L
61. Dușa Mircea PSD
62. Erdei Dolóczki István UDMR
63. Fenechiu Relu PNL
64. Florescu Adrian PD-L
65. Gabor Gheorghe PNL
66. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
67. Geantă Florian Daniel PD-L
68. Gerea Andrei Dominic PNL
69. Gheorghe Tinel PD-L
70. Gherasim Vasile PD-L
71. Ghiță Cornel PD-L
72. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L
73. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
74. Göndör Marius-Sorin PD-L
75. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
76. Gurzău Adrian PD-L
77. Gust Băloșin Florentin PSD
78. Hogea Gheorghe PD-L
79. Holban Titi PNL
80. Horj Pavel PNL
81. Iacob Strugaru Stelică PD-L
82. Ialomițianu Gheorghe PD-L
83. Ionescu George PD-L
84. Iordache Florin PSD
85. Iordache Luminița PSD
86. Iorguș Zanfir PD-L
87. Irimescu Mircea PNL
88. Jolța Nicolae PNL
89. Kerekes Károly UDMR
90. Kötő Iosif UDMR
91. Longher Ghervazen Mino.
92. Lubanovici Mircea PD-L
93. Luca Ciprian-Florin PSD
94. Lupu Mihai PNL
95. Macaleți Costică PSD
96. Marian Dan Mihai PNL
97. Marin Mircea PD-L
98. Mazilu Constantin PSD
99. Militaru Constantin Severus PD-L
100. Mocanu Vasile PSD
101. Moldovan Emil Radu PSD
102. Motreanu Dan-Ștefan PNL
103. Movilă Petru PD-L
104. Munteanu Ioan PSD
105. Mustea-Șerban Răzvan PD-L
106. Negruț Clement PD-L
107. Niculescu-Mizil Ștefănescu Oana PSD
108. Nistor Laurențiu PSD
109. Nițu Adrian Henorel PD-L
110. Nosa Iuliu PSD
111. Olar Corneliu PD-L
112. Oltean Ioan PD-L
113. Olteanu Bogdan PNL
114. Orban Ludovic PNL
115. Palașcă Viorel PNL
116. Palăr Ionel PNL
117. Panțîru Tudor PSD
118. Pardău Dumitru PD-L
119. Păduraru Nicușor PD-L
120. Petö Csilla-Mária UDMR
121. Petrescu Cristian PD-L
122. Pieptea Cornel PNL
123. Pirpiliu Ștefan Daniel PD-L
124. Plăiașu Gabriel PNL
125. Popa Florian PSD
126. Popa Octavian-Marius PNL
127. Popeangă Vasile PSD
128. Popescu Adrian PD-L
129. Popescu Cosmin Mihai PD-L
130. Popov Dușan Mino.
131. Popoviciu Alin Augustin Florin PD-L
132. Postolachi Florin PD-L
133. Radan Mihai Mino.
134. Rățoi Neculai PSD
135. Riviș-Tipei Lucian PD-L
136. Rizea Cristian PSD
137. Roman Gheorghe PD-L
138. Roman Ioan Sorin PSD
139. Roșca Lucreția PSD
140. Rusu Valentin PD-L
141. Săniuță Marian-Florian PSD
142. Săpunaru Nini PNL
143. Scutaru Adrian George PNL
144. Seremi Ștefan PD-L
145. Seres Dénes UDMR
146. Socaciu Victor PSD
147. Solomon Adrian PSD
148. Soporan Vasile Filip PSD
149. Spînu Teodor-Marius PD-L
150. Stan Ioan PSD
151. Stanciu Anghel PSD
152. Stavrositu Maria PD-L
153. Steriu Valeriu-Andrei PSD
154. Stragea Sorin Constantin PSD
155. Stroe Ionuț-Marian PNL
156. Stroe Mihai PD-L
157. Stroian Toader PD-L
158. Surdu-Soreanu Raul-Victor PSD
159. Surpățeanu Mihai PD-L
160. Șandru Mihaela Ioana PD-L
161. Știrbeț Cornel PD-L
162. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
163. Tabără Valeriu PD-L
164. Tabugan Ion PNL
165. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
166. Tărâță Culiță PSD
167. Timiș Ioan PNL
168. Țaga Claudiu PNL
169. Țintean Ioan PNL
170. Țîmpău Radu Bogdan PNL
171. Țurcanu Florin PNL
172. Țurea Răzvan PSD
173. Uioreanu Horea-Dorin PNL
174. Varga Lucia-Ana PNL
175. Vîlcu Samoil PD-L
176. Vladu Iulian PD-L
177. Vlădoiu Aurel PSD
178. Voicu Mihai Alexandru PNL
179. Voinescu-Cotoi Sever PD-L
180. Vreme Valerian PD-L
181. Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L
182. Zătreanu Dan-Radu PD-L
183. Zoicaș Gheorghe PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 26 mai 2020, 14:04
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro