Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.03.2006 > 10:17 Versiunea pentru printare
Joi, 9 martie 2006, ora 10:17

Poziție pe
ordinea de zi:
3
Subiect vot: Art.123 cu amendamentul comisiei
PL 23/2006 privind procedura insolvenței
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:111 26 32 7 26 8 8 2 2
- voturi pentru (DA):17 4 - 2 1 6 2 1 1
- voturi împotrivă (NU):85 22 32 5 21 2 3 - -
- abțineri:3 - - - 1 - - 1 1
- nu au votat:6 - - - 3 - 3 - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Albu Gheorghe PD-L NU
2. Almăjanu Marin PNL NU
3. Amet Aledin Minoritati Abținere
4. Ardelean Lia PC -
5. Avram Dumitru PRM DA
6. Baban Ștefan PRM NU
7. Bădălău Niculae PSD NU
8. Băeșu George PSD NU
9. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L NU
10. Bónis István UDMR DA
11. Bușoi Cristian Silviu PNL NU
12. Calimente Mihăiță PNL NU
13. Canacheu Costică PD-L NU
14. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD NU
15. Călian Petru PC NU
16. Câmpanu Liviu PNL NU
17. Chiș Filonaș PSD NU
18. Cindrea Ioan PSD NU
19. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
20. Ciopraga Mircea PNL NU
21. Ciucă Liviu-Bogdan PC NU
22. Crăciunescu Grigore PNL NU
23. Crețu Gabriela PSD NU
24. Cutean Vasile Emilian PSD NU
25. Dan Iosif PSD DA
26. Drăguș Radu-Cătălin PD-L -
27. Drețcanu Doina Micșunica PSD NU
28. Dumitriu Dragoș Petre PRM NU
29. Duțu Stelian PD-L NU
30. Florea Damian PC DA
31. Frâncu Emilian Valentin PNL NU
32. Gabor Gheorghe PNL NU
33. Găleteanu Monalisa PSD NU
34. Gerea Andrei Dominic PNL NU
35. Gheorghiof Titu Nicolae PNL NU
36. Ghișe Ioan PNL NU
37. Giurescu Ion PSD NU
38. Gonțea Ion PD-L NU
39. Grigore Dan PD-L -
40. Gușă Cozmin Horea - Abținere
41. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
42. Hanganu Romeo Octavian PC -
43. Hoinaru Marian PNL NU
44. Iacob Ridzi Monica Maria PD-L NU
45. Igaș Traian Constantin PD-L NU
46. Iliescu Valentin Adrian PD-L NU
47. Iordache Florin PSD NU
48. Király Andrei-Gheorghe UDMR NU
49. Lakatos Petru UDMR DA
50. Macaleți Costică PSD NU
51. Manta Pantelimon PC DA
52. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
53. Mănescu Rareș Șerban PNL NU
54. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L NU
55. Mitrea Miron Tudor PSD NU
56. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL NU
57. Moisoiu Adrian PRM DA
58. Momanu Corneliu PNL NU
59. Motreanu Dan-Ștefan PNL NU
60. Movilă Petru PD-L NU
61. Munteanu Ioan PSD NU
62. Nistoran Dorin-Liviu PD-L NU
63. Nosa Iuliu PSD NU
64. Oancea Viorel PNL NU
65. Olarean Aurel PD-L Abținere
66. Palăr Ionel PNL NU
67. Paveliu Marian Sorin PNL NU
68. Petrea Constantin PD-L -
69. Popa Daniela PC NU
70. Popescu Ionica Constanța PC -
71. Popp Cosmin Gabriel PD-L NU
72. Preda Cezar-Florin PD-L NU
73. Preda Ion PNL NU
74. Puchianu Ioan Dumitru PD-L NU
75. Pupeză Viorel PSD NU
76. Purceld Octavian-Mircea PRM NU
77. Pușcaș Vasile PSD NU
78. Pușcă Mircea Valer PNL NU
79. Rădulescu Cristian PD-L NU
80. Rogin Marius PD-L NU
81. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L NU
82. Rus Ioan Aurel PRM NU
83. Sanda Victor PSD DA
84. Sandu Gabriel PNL NU
85. Sandu-Capră Mihai PNL NU
86. Săniuță Marian-Florian PSD NU
87. Semcu Adrian Emanuil PNL NU
88. Seres Dénes UDMR DA
89. Sóki Béla UDMR DA
90. Soporan Vasile Filip PSD NU
91. Străchinaru Petre PD-L NU
92. Szekely Levente Csaba UDMR DA
93. Șandru Marcela Lavinia - DA
94. Știrbeț Cornel PNL NU
95. Tabără Valeriu PD-L NU
96. Toma Horia-Victor PNL NU
97. Toró Tiberiu UDMR NU
98. Tudose Mihai PSD NU
99. Turcan Raluca PNL NU
100. Uioreanu Horea-Dorin PNL NU
101. Ungureanu Petre PNL NU
102. Ursărescu Dorinel PNL NU
103. Văsioiu Horia PD-L NU
104. Vlase Petru Gabriel PSD NU
105. Vlădoiu Aurel PSD DA
106. Voicu Cătălin PSD DA
107. Voicu Mihai Alexandru PNL NU
108. Voinea Florea PSD NU
109. Zaharia Claudius Mihail PNL NU
110. Zamfirescu Dan Dumitru PRM NU
111. Zegrean Augustin PD-L NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 14 decembrie 2019, 4:43
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro