Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.03.2006 > 11:37 Versiunea pentru printare
Joi, 9 martie 2006, ora 11:37

Poziție pe
ordinea de zi:
36
Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 228/2005 pentru modificarea Legii nr.309/2002 privind recunoașterea și acordarea unor drepturi persoanelor care au efectuat stagiul militar în cadrul Direcției Generale a Serviciului Muncii în perioada 1950-1961
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:106 20 28 7 27 9 8 4 3
- voturi pentru (DA):102 19 28 5 27 9 8 4 2
- voturi împotrivă (NU):3 1 - 2 - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - - - - - 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Almășan Liviu PC DA
3. Anastase Roberta Alma PD-L DA
4. Antal Árpád-András UDMR DA
5. Avram Dumitru PRM DA
6. Baban Ștefan PRM DA
7. Bara Nicolae PD-L DA
8. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
9. Bentu Dumitru PSD DA
10. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
11. Bónis István UDMR DA
12. Boureanu Cristian Alexandru PNL DA
13. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
14. Buciuta Ștefan Minoritati DA
15. Buda Daniel PD-L DA
16. Buda Ioan PSD DA
17. Bușoi Cristian Silviu PNL DA
18. Buzatu Dan Horațiu PNL DA
19. Buzea Cristian Valeriu PRM DA
20. Calimente Mihăiță PNL DA
21. Canacheu Costică PD-L DA
22. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
23. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
24. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
25. Ciopraga Mircea PNL DA
26. Crăciunescu Grigore PNL DA
27. Crețu Gabriela PSD DA
28. Diaconescu Renică PC DA
29. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
30. Dumitriu Dragoș Petre PRM DA
31. Dușa Mircea PSD DA
32. Duțu Stelian PD-L DA
33. Erdei Dolóczki István UDMR DA
34. Eserghep Gelil PRM DA
35. Fenechiu Relu PNL DA
36. Florea Damian PC DA
37. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
38. Furo Iuliu Ioan PRM NU
39. Gabor Gheorghe PNL DA
40. Gerea Andrei Dominic PNL DA
41. Ghișe Ioan PNL DA
42. Grigore Dan PD-L DA
43. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
44. Hanganu Romeo Octavian PC DA
45. Hoinaru Marian PNL DA
46. Iacob Ridzi Monica Maria PD-L DA
47. Igaș Traian Constantin PD-L DA
48. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
49. Iordache Florin PSD DA
50. Iordache Grațiela Denisa PC DA
51. Kelemen Hunor UDMR DA
52. Kovacs Attila UDMR DA
53. Lakatos Petru UDMR DA
54. Man Mircea PD-L DA
55. Manolescu Oana Minoritati DA
56. Manta Pantelimon PC DA
57. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
58. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
59. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
60. Mihei Andrian-Sirojea PC DA
61. Mircea Costache PRM NU
62. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
63. Mitrea Manuela PSD DA
64. Mitrea Miron Tudor PSD NU
65. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
66. Mocanu Alexandru PD-L DA
67. Momanu Corneliu PNL DA
68. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
69. Movilă Petru PD-L DA
70. Munteanu Ioan PSD DA
71. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
72. Oancea Viorel PNL DA
73. Ovidenie Costel - DA
74. Palăr Ionel PNL DA
75. Pambuccian Varujan Minoritati DA
76. Pavelescu Aurelian - DA
77. Paveliu Marian Sorin PNL DA
78. Popa Daniela PC DA
79. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
80. Preda Cezar-Florin PD-L DA
81. Pupeză Viorel PSD DA
82. Pușcă Mircea Valer PNL DA
83. Puzdrea Dumitru - -
84. Rădulescu Cristian PD-L DA
85. Rogin Marius PD-L DA
86. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
87. Sandu Gabriel PNL DA
88. Sandu-Capră Mihai PNL DA
89. Săpunaru Nini PNL DA
90. Sârb Gheorghe PSD DA
91. Sârbu Mugurel Liviu PSD DA
92. Sóki Béla UDMR DA
93. Soporan Vasile Filip PSD DA
94. Stan Ioan PSD DA
95. Stănișoară Mihai PD-L DA
96. Străchinaru Petre PD-L DA
97. Știrbeț Cornel PNL DA
98. Știucă Alecsandru PSD DA
99. Tabără Valeriu PD-L DA
100. Turcan Raluca PNL DA
101. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
102. Ungureanu Petre PNL DA
103. Vasile Aurelia PSD DA
104. Voinea Florea PSD DA
105. Zaharia Claudius Mihail PNL DA
106. Zegrean Augustin PD-L DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 12 decembrie 2019, 5:15
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro