Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.05.2009 > 12:36 Versiunea pentru printare
Marți, 26 mai 2009, ora 12:36

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Independenti Neafil.
- prezenți:181 74 55 26 13 12 - 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Albu Gheorghe PD-L
2. Alecu Valeriu PD-L
3. Amet Aledin Mino.
4. Andronache Gabriel PD-L
5. Antochi Gheorghe PSD
6. Apostolache Mihai Cristian PSD
7. Ardeleanu Sanda-Maria PD-L
8. Avram Marian PD-L
9. Balan Ioan PD-L
10. Balcan Viorel PSD
11. Barbu Sulfina PD-L
12. Bădălan Eugen PD-L
13. Bădulescu Adrian PD-L
14. Bărbulescu Daniel-Ionuț PD-L
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Berci Vasile PNL
17. Bleotu Vasile PSD
18. Boabeș Dumitru PSD
19. Boghicevici Claudia PD-L
20. Boiangiu Victor PD-L
21. Boldea Mihail PD-L
22. Bordeianu Dan PNL
23. Bostan Emil PNL
24. Botiș Ioan-Nelu PD-L
25. Boureanu Cristian Alexandru PD-L
26. Buciuta Ștefan Mino.
27. Bud Nicolae PD-L
28. Buda Daniel PD-L
29. Buda Viorel-Vasile PNL
30. Budurescu Daniel-Stamate PNL
31. Burcău Doina PSD
32. Burnei Ion PSD
33. Canacheu Costică PD-L
34. Cantaragiu Bogdan PD-L
35. Cazan Mircea-Vasile PNL
36. Călian Petru PD-L
37. Călin Ion PSD
38. Cărare Viorel PD-L
39. Cherecheș Cătălin PSD
40. Chirilă Constantin PD-L
41. Chiriță Dumitru PSD
42. Ciobanu Gheorghe PD-L
43. Ciocan Gheorghe PSD
44. Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L
45. Ciuhodaru Tudor PSD
46. Coclici Radu Eugeniu PSD
47. Covaci Dorel PSD
48. Cristea Victor PSD
49. Cristian Horia PNL
50. Damian Ioan PSD
51. Dascălu Constantin PD-L
52. Derzsi Ákos UDMR
53. Dolineaschi Andrei PSD
54. Dragomir Gheorghe PNL
55. Drăghici Sonia-Maria PSD
56. Drăgulescu Iosif Ștefan PD-L
57. Dugulescu Marius Cristinel PD-L
58. Dumitrică George Ionuț PNL
59. Dumitru Georgică PD-L
60. Edler András György UDMR
61. Erdei Dolóczki István UDMR
62. Farago Petru UDMR
63. Farkas Anna-Lili UDMR
64. Firczak Gheorghe Mino.
65. Florea Damian PSD
66. Florescu Adrian PD-L
67. Fuia Stelian PD-L
68. Gabor Gheorghe PNL
69. Ganț Ovidiu Victor Mino.
70. Geantă Florian Daniel PD-L
71. Georgescu Filip PSD
72. Gerea Andrei Dominic PNL
73. Gheorghe Tinel PD-L
74. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L
75. Ghiveciu Marian PSD
76. Göndör Marius-Sorin PD-L
77. Gospodaru Gabriel-Dan PD-L
78. Gurzău Adrian PD-L
79. Gust Băloșin Florentin PSD
80. Hogea Gheorghe PD-L
81. Horj Pavel PNL
82. Ialomițianu Gheorghe PD-L
83. Ibram Iusein Mino.
84. Iordache Luminița PSD
85. Irimescu Mircea PNL
86. Jipa Florina Ruxandra PSD
87. Jolța Nicolae PNL
88. Kerekes Károly UDMR
89. Kötő Iosif UDMR
90. Leșe Doru Brașoan PD-L
91. Liga Dănuț PD-L
92. Longher Ghervazen Mino.
93. Lubanovici Mircea PD-L
94. Luca Ciprian-Florin PSD
95. Macaleți Costică PSD
96. Manda Iulian Claudiu PSD
97. Manolescu Oana Mino.
98. Marin Mircea PD-L
99. Márton Árpád-Francisc UDMR
100. Máté András-Levente UDMR
101. Mazilu Constantin PSD
102. Merka Adrian-Miroslav Mino.
103. Militaru Constantin Severus PD-L
104. Mocanu Vasile PSD
105. Munteanu Ioan PSD
106. Mustea-Șerban Răzvan PD-L
107. Năstase Adrian PSD
108. Neacșu Marian PSD
109. Neculai Marius PD-L
110. Negruț Clement PD-L
111. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
112. Nițu Adrian Henorel PD-L
113. Nosa Iuliu PSD
114. Novac Cornelia Brîndușa PD-L
115. Olar Corneliu PD-L
116. Oprea Gabriel -
117. Oprișcan Mihai Doru PD-L
118. Pál Árpád UDMR
119. Palașcă Viorel PNL
120. Pálfi Mózes Zoltán UDMR
121. Pambuccian Varujan Mino.
122. Pandele Sorin Andi PD-L
123. Panțîru Tudor PSD
124. Pardău Dumitru PD-L
125. Pâslaru Florin-Costin PSD
126. Petö Csilla-Mária UDMR
127. Pieptea Cornel PNL
128. Pop Virgil PNL
129. Popa Daniela PSD
130. Popa Florian PSD
131. Popeangă Vasile PSD
132. Popescu Adrian PD-L
133. Popescu Cosmin Mihai PD-L
134. Popescu Dan-Mircea PSD
135. Popov Dușan Mino.
136. Popoviciu Alin Augustin Florin PD-L
137. Postolachi Florin PD-L
138. Potor Călin PD-L
139. Preda Cezar-Florin PD-L
140. Rebenciuc Neculai PNL
141. Roman Gheorghe PD-L
142. Roman Ioan Sorin PSD
143. Roșca Lucreția PSD
144. Rusu Valentin PD-L
145. Săftoiu Ana Adriana PNL
146. Săniuță Marian-Florian PSD
147. Seremi Ștefan PD-L
148. Seres Dénes UDMR
149. Socaciu Victor PSD
150. Solomon Adrian PSD
151. Soporan Vasile Filip PSD
152. Stanciu Anghel PSD
153. Stavrositu Maria PD-L
154. Stragea Sorin Constantin PSD
155. Stroe Mihai PD-L
156. Stroian Toader PD-L
157. Surdu-Soreanu Raul-Victor PSD
158. Surpățeanu Mihai PD-L
159. Șandru Mihaela Ioana PD-L
160. Știrbeț Cornel PD-L
161. Tabără Valeriu PD-L
162. Tabugan Ion PNL
163. Timiș Ioan PNL
164. Tîlvăr Angel PSD
165. Turcan Raluca PD-L
166. Țaga Claudiu PNL
167. Țintean Ioan PNL
168. Țîmpău Radu Bogdan PNL
169. Țurea Răzvan PSD
170. Uioreanu Horea-Dorin PNL
171. Uricec Eugen Constantin PD-L
172. Vainer Aurel Mino.
173. Vasile Aurelia PSD
174. Vasilică Radu Costin PSD
175. Vișan Gelu PD-L
176. Vîlcu Samoil PD-L
177. Vladu Iulian PD-L
178. Vlădoiu Aurel PSD
179. Vreme Valerian PD-L
180. Zisopol Dragoș Gabriel Mino.
181. Zoicaș Gheorghe PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 6 decembrie 2019, 15:22
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro