Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.05.2009 > 12:37 Versiunea pentru printare
Marți, 26 mai 2009, ora 12:37

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Independenti
- prezenți:179 74 55 25 12 13 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Albu Gheorghe PD-L
2. Alecu Valeriu PD-L
3. Amet Aledin Mino.
4. Andronache Gabriel PD-L
5. Antochi Gheorghe PSD
6. Apostolache Mihai Cristian PSD
7. Ardeleanu Sanda-Maria PD-L
8. Arion Viorel PD-L
9. Avram Marian PD-L
10. Axenie Carmen PD-L
11. Balan Ioan PD-L
12. Balcan Viorel PSD
13. Barbu Sulfina PD-L
14. Bădălan Eugen PD-L
15. Bădulescu Adrian PD-L
16. Bărbulescu Daniel-Ionuț PD-L
17. Bejinariu Eugen PSD
18. Berci Vasile PNL
19. Bleotu Vasile PSD
20. Boabeș Dumitru PSD
21. Boghicevici Claudia PD-L
22. Boiangiu Victor PD-L
23. Boldea Mihail PD-L
24. Bordeianu Dan PNL
25. Bostan Emil PNL
26. Botiș Ioan-Nelu PD-L
27. Boureanu Cristian Alexandru PD-L
28. Buciuta Ștefan Mino.
29. Bud Nicolae PD-L
30. Burnei Ion PSD
31. Canacheu Costică PD-L
32. Cantaragiu Bogdan PD-L
33. Cazan Mircea-Vasile PNL
34. Călin Ion PSD
35. Cărare Viorel PD-L
36. Cherecheș Cătălin PSD
37. Chirilă Constantin PD-L
38. Chiriță Dumitru PSD
39. Ciobanu Gheorghe PD-L
40. Ciocan Gheorghe PSD
41. Coclici Radu Eugeniu PSD
42. Covaci Dorel PSD
43. Cristea Victor PSD
44. Cristian Horia PNL
45. Damian Ioan PSD
46. Dascălu Constantin PD-L
47. Derzsi Ákos UDMR
48. Dobre Cristina Elena PNL
49. Dolineaschi Andrei PSD
50. Drăghici Sonia-Maria PSD
51. Drăgulescu Iosif Ștefan PD-L
52. Dugulescu Marius Cristinel PD-L
53. Dumitrică George Ionuț PNL
54. Dumitru Georgică PD-L
55. Dumitru Ion PSD
56. Edler András György UDMR
57. Erdei Dolóczki István UDMR
58. Farago Petru UDMR
59. Farkas Anna-Lili UDMR
60. Firczak Gheorghe Mino.
61. Florea Damian PSD
62. Florescu Adrian PD-L
63. Fuia Stelian PD-L
64. Gabor Gheorghe PNL
65. Ganț Ovidiu Victor Mino.
66. Geantă Florian Daniel PD-L
67. Georgescu Filip PSD
68. Gerea Andrei Dominic PNL
69. Gheorghe Tinel PD-L
70. Ghiveciu Marian PSD
71. Giurgiu Mircia PD-L
72. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
73. Göndör Marius-Sorin PD-L
74. Gospodaru Gabriel-Dan PD-L
75. Grosaru Mircea Mino.
76. Gurzău Adrian PD-L
77. Gust Băloșin Florentin PSD
78. Hogea Gheorghe PD-L
79. Horj Pavel PNL
80. Ialomițianu Gheorghe PD-L
81. Ibram Iusein Mino.
82. Irimescu Mircea PNL
83. Jipa Florina Ruxandra PSD
84. Kötő Iosif UDMR
85. Leșe Doru Brașoan PD-L
86. Liga Dănuț PD-L
87. Lubanovici Mircea PD-L
88. Luca Ciprian-Florin PSD
89. Macaleți Costică PSD
90. Manda Iulian Claudiu PSD
91. Manolescu Oana Mino.
92. Márton Árpád-Francisc UDMR
93. Máté András-Levente UDMR
94. Mazilu Constantin PSD
95. Merka Adrian-Miroslav Mino.
96. Militaru Constantin Severus PD-L
97. Mocanu Vasile PSD
98. Motreanu Dan-Ștefan PNL
99. Munteanu Ioan PSD
100. Mustea-Șerban Răzvan PD-L
101. Năstase Adrian PSD
102. Neacșu Marian PSD
103. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
104. Neculai Marius PD-L
105. Negruț Clement PD-L
106. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
107. Nițu Adrian Henorel PD-L
108. Nosa Iuliu PSD
109. Novac Cornelia Brîndușa PD-L
110. Olar Corneliu PD-L
111. Oprișcan Mihai Doru PD-L
112. Pál Árpád UDMR
113. Palașcă Viorel PNL
114. Pálfi Mózes Zoltán UDMR
115. Pambuccian Varujan Mino.
116. Pandele Sorin Andi PD-L
117. Panțîru Tudor PSD
118. Pardău Dumitru PD-L
119. Păduraru Nicușor PD-L
120. Petö Csilla-Mária UDMR
121. Popa Florian PSD
122. Popa Octavian-Marius PNL
123. Popescu Adrian PD-L
124. Popescu Cosmin Mihai PD-L
125. Popescu Dan-Mircea PSD
126. Popov Dușan Mino.
127. Popoviciu Alin Augustin Florin PD-L
128. Postolachi Florin PD-L
129. Potor Călin PD-L
130. Preda Cezar-Florin PD-L
131. Prigoană Vasile-Silviu PD-L
132. Radan Mihai Mino.
133. Rebenciuc Neculai PNL
134. Roman Gheorghe PD-L
135. Roman Ioan Sorin PSD
136. Roșca Lucreția PSD
137. Rusu Valentin PD-L
138. Săftoiu Ana Adriana PNL
139. Săniuță Marian-Florian PSD
140. Seres Dénes UDMR
141. Socaciu Victor PSD
142. Solomon Adrian PSD
143. Soporan Vasile Filip PSD
144. Spînu Teodor-Marius PD-L
145. Stan Ioan PSD
146. Stanciu Anghel PSD
147. Stavrositu Maria PD-L
148. Stroe Ionuț-Marian PNL
149. Stroe Mihai PD-L
150. Stroian Toader PD-L
151. Surpățeanu Mihai PD-L
152. Șandru Mihaela Ioana PD-L
153. Ștefan Viorel PSD
154. Știrbeț Cornel PD-L
155. Tabără Valeriu PD-L
156. Tabugan Ion PNL
157. Tărâță Culiță PSD
158. Timiș Ioan PNL
159. Tița-Nicolescu Gabriel PSD
160. Tîlvăr Angel PSD
161. Trășculescu Alin Silviu PD-L
162. Țaga Claudiu PNL
163. Țintean Ioan PNL
164. Țîmpău Radu Bogdan PNL
165. Țurcanu Florin PNL
166. Țurea Răzvan PSD
167. Uioreanu Horea-Dorin PNL
168. Uricec Eugen Constantin PD-L
169. Vainer Aurel Mino.
170. Vasile Aurelia PSD
171. Vasilică Radu Costin PSD
172. Vîlcu Samoil PD-L
173. Vladu Iulian PD-L
174. Vlase Petru Gabriel PSD
175. Vlădoiu Aurel PSD
176. Vreme Valerian PD-L
177. Zătreanu Dan-Radu PD-L
178. Zisopol Dragoș Gabriel Mino.
179. Zoicaș Gheorghe PSD

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 31 martie 2020, 3:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro