Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.10.2010 > 16:39 Versiunea pentru printare
Luni, 25 octombrie 2010, ora 16:39

Subiect vot: Programul de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Independenti Neafil.
- prezenți:147 65 39 23 14 - - 3
- voturi pentru (DA):111 65 8 18 14 - - 3
- voturi împotrivă (NU):27 - 26 1 - - - -
- abțineri:3 - - 3 - - - -
- nu au votat:6 - 5 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ana Gheorghe PSD NU
2. Andon Sergiu PSD DA
3. Andronache Gabriel PD-L DA
4. Antochi Gheorghe PSD NU
5. Ardeleanu Sanda-Maria PD-L DA
6. Atanasiu Teodor PNL Abținere
7. Avram Marian PD-L DA
8. Balcan Viorel PD-L DA
9. Banu Mihai PD-L DA
10. Barbu Sulfina PD-L DA
11. Barna Maria Eugenia Prog. DA
12. Bădălan Eugen PD-L DA
13. Bădulescu Adrian PD-L DA
14. Bobeș Marin PD-L DA
15. Bode Lucian Nicolae PD-L DA
16. Boghicevici Claudia PD-L DA
17. Boiangiu Victor PD-L DA
18. Bot Octavian PD-L DA
19. Boureanu Cristian Alexandru PD-L DA
20. Brătianu Matei Radu PSD NU
21. Bud Nicolae PD-L DA
22. Buda Viorel-Vasile PNL DA
23. Budurescu Daniel-Stamate PNL NU
24. Burlacu Cristian-Ion PD-L DA
25. Burnei Ion PSD -
26. Cărare Viorel PD-L DA
27. Chircu Doinița-Mariana PD-L DA
28. Chisăliță Ioan Narcis PSD NU
29. Cindrea Ioan PSD NU
30. Ciobanu Gheorghe PD-L DA
31. Coclici Radu Eugeniu PSD NU
32. Croitoru Cătălin PD-L DA
33. Damian Ioan PSD DA
34. Dascălu Constantin PD-L DA
35. Dobre Ciprian Minodor PNL DA
36. Dobre Cristina Elena PD-L DA
37. Dobre Victor Paul PNL DA
38. Dragomir Gheorghe PNL DA
39. Drăghici Sonia-Maria PSD NU
40. Dugulescu Marius Cristinel PD-L DA
41. Dumitrache Ileana Cristina PSD NU
42. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD NU
43. Dumitru Ion PSD NU
44. Edler András György UDMR DA
45. Erdei Dolóczki István UDMR DA
46. Farago Petru UDMR DA
47. Farkas Anna-Lili UDMR DA
48. Florescu Adrian PD-L DA
49. Frunzulică Doru-Claudian PSD -
50. Fuia Stelian PD-L DA
51. Gabor Gheorghe PNL DA
52. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
53. Geantă Florian Daniel PD-L DA
54. Gheorghe Tinel PD-L DA
55. Gherasim Vasile PD-L DA
56. Ghiță Cornel PD-L DA
57. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L DA
58. Gliga Vasile Ghiorghe PSD NU
59. Göndör Marius-Sorin PD-L DA
60. Grama Horia PSD -
61. Gurzău Adrian PD-L DA
62. Hogea Gheorghe PD-L DA
63. Horj Pavel PNL DA
64. Iftime Dragoș-Adrian PD-L DA
65. Ionescu George PD-L DA
66. Iordache Florin PSD NU
67. Iorguș Zanfir PD-L DA
68. Irimescu Mircea - DA
69. Itu Cornel PSD NU
70. Korodi Attila UDMR DA
71. Kötő Iosif UDMR DA
72. Leșe Doru Brașoan PD-L DA
73. Lubanovici Mircea PD-L DA
74. Lup Silvestru Mircea PSD NU
75. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
76. Máté András-Levente UDMR DA
77. Militaru Constantin Severus PD-L DA
78. Mitrea Manuela PSD NU
79. Mocanu Vasile PSD NU
80. Mocioalcă Ion PSD NU
81. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
82. Munteanu Ioan - DA
83. Mustea-Șerban Răzvan PD-L DA
84. Nassar Rodica PSD NU
85. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
86. Neculai Marius PD-L DA
87. Nica Dan PSD NU
88. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
89. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD NU
90. Nistor Laurențiu PSD DA
91. Nițu Adrian Henorel PD-L DA
92. Olar Corneliu PD-L DA
93. Olosz Gergely UDMR DA
94. Oltean Ioan PD-L DA
95. Oprișcan Mihai Doru PD-L DA
96. Orban Ludovic PNL Abținere
97. Pál Árpád UDMR DA
98. Palașcă Viorel PNL DA
99. Palăr Ionel PNL DA
100. Pálfi Mózes Zoltán UDMR DA
101. Panțîru Tudor PSD -
102. Pardău Dumitru PD-L DA
103. Păduraru Nicușor PD-L DA
104. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
105. Petö Csilla-Mária UDMR DA
106. Petrescu Cristian PD-L DA
107. Pieptea Cornel PNL DA
108. Pirpiliu Ștefan Daniel PD-L DA
109. Popa Florian PSD NU
110. Popa Octavian-Marius PNL DA
111. Popeangă Vasile PSD NU
112. Popescu Adrian PD-L DA
113. Popescu Cosmin Mihai PD-L DA
114. Popescu Dan-Mircea PSD DA
115. Postolachi Florin PD-L DA
116. Rățoi Neculai PSD NU
117. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
118. Scutaru Adrian George PNL DA
119. Seres Dénes UDMR DA
120. Socaciu Victor PSD DA
121. Stan Ion PSD NU
122. Stan Nicolae Prog. DA
123. Stavrositu Maria PD-L DA
124. Stoica Mihaela PD-L DA
125. Stroe Mihai PD-L DA
126. Stroian Toader PD-L DA
127. Surpățeanu Mihai PD-L DA
128. Știrbeț Cornel PD-L DA
129. Știrbu Gigel-Sorinel PNL -
130. Tărâță Culiță Prog. DA
131. Teodorescu Horia PSD NU
132. Tîlvăr Angel PSD NU
133. Toader Mircea-Nicu PD-L DA
134. Trandafir Teodora Virginia PD-L DA
135. Turcan Raluca PD-L DA
136. Tușa Adriana Diana PNL Abținere
137. Țaga Claudiu PNL DA
138. Țintean Ioan PNL DA
139. Varga Attila UDMR DA
140. Vasile Aurelia PSD -
141. Vasilică Radu Costin PSD DA
142. Vîlcu Samoil PD-L DA
143. Vladu Iulian PD-L DA
144. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
145. Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L DA
146. Zătreanu Dan-Radu PD-L DA
147. Zoicaș Gheorghe - DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 10 aprilie 2020, 12:51
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro