Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.10.2010 > 16:40 Versiunea pentru printare
Luni, 25 octombrie 2010, ora 16:40

Subiect vot: Programul de lucru - 1-6 noiembrie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Independenti Neafil.
- prezenți:150 67 41 23 14 - - 3
- voturi pentru (DA):89 67 2 1 14 - - 3
- voturi împotrivă (NU):59 - 37 22 - - - -
- abțineri:2 - 2 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ana Gheorghe PSD NU
2. Andon Sergiu PSD NU
3. Andronache Gabriel PD-L DA
4. Antochi Gheorghe PSD NU
5. Ardeleanu Sanda-Maria PD-L DA
6. Arion Viorel PD-L DA
7. Atanasiu Teodor PNL NU
8. Balcan Viorel PD-L DA
9. Banu Mihai PD-L DA
10. Barbu Sulfina PD-L DA
11. Barna Maria Eugenia Prog. DA
12. Bădălan Eugen PD-L DA
13. Bădulescu Adrian PD-L DA
14. Bobeș Marin PD-L DA
15. Bode Lucian Nicolae PD-L DA
16. Boghicevici Claudia PD-L DA
17. Boiangiu Victor PD-L DA
18. Bot Octavian PD-L DA
19. Boureanu Cristian Alexandru PD-L DA
20. Brătianu Matei Radu PSD NU
21. Bud Nicolae PD-L DA
22. Buda Viorel-Vasile PNL NU
23. Budurescu Daniel-Stamate PNL NU
24. Burlacu Cristian-Ion PD-L DA
25. Cărare Viorel PD-L DA
26. Chircu Doinița-Mariana PD-L DA
27. Chirilă Constantin PD-L DA
28. Chisăliță Ioan Narcis PSD NU
29. Cindrea Ioan PSD NU
30. Ciobanu Gheorghe PD-L DA
31. Coclici Radu Eugeniu PSD NU
32. Cristea Victor PSD DA
33. Croitoru Cătălin PD-L DA
34. Dascălu Constantin PD-L DA
35. Dobre Ciprian Minodor PNL NU
36. Dobre Cristina Elena PD-L DA
37. Dobre Victor Paul PNL NU
38. Dragomir Gheorghe PNL NU
39. Drăghici Sonia-Maria PSD NU
40. Dugulescu Marius Cristinel PD-L DA
41. Dumitrache Ileana Cristina PSD NU
42. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD NU
43. Dumitru Ion PSD NU
44. Edler András György UDMR DA
45. Erdei Dolóczki István UDMR DA
46. Farago Petru UDMR DA
47. Farkas Anna-Lili UDMR DA
48. Florescu Adrian PD-L DA
49. Frunzulică Doru-Claudian PSD NU
50. Gabor Gheorghe PNL NU
51. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL NU
52. Geantă Florian Daniel PD-L DA
53. Gheorghe Tinel PD-L DA
54. Gherasim Vasile PD-L DA
55. Ghiță Cornel PD-L DA
56. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L DA
57. Gliga Vasile Ghiorghe PSD NU
58. Göndör Marius-Sorin PD-L DA
59. Grama Horia PSD NU
60. Gurzău Adrian PD-L DA
61. Gust Băloșin Florentin PSD NU
62. Hogea Gheorghe PD-L DA
63. Holban Titi PNL DA
64. Holdiș Ioan PD-L DA
65. Horj Pavel PNL NU
66. Iftime Dragoș-Adrian PD-L DA
67. Ionescu George PD-L DA
68. Iordache Florin PSD NU
69. Iorguș Zanfir PD-L DA
70. Irimescu Mircea - DA
71. Itu Cornel PSD NU
72. Jipa Florina Ruxandra PSD NU
73. Korodi Attila UDMR DA
74. Kötő Iosif UDMR DA
75. Leșe Doru Brașoan PD-L DA
76. Lubanovici Mircea PD-L DA
77. Lup Silvestru Mircea PSD NU
78. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
79. Máté András-Levente UDMR DA
80. Militaru Constantin Severus PD-L DA
81. Mitrea Manuela PSD NU
82. Mocanu Vasile PSD NU
83. Mocioalcă Ion PSD NU
84. Motreanu Dan-Ștefan PNL NU
85. Movilă Petru PD-L DA
86. Munteanu Ioan - DA
87. Mustea-Șerban Răzvan PD-L DA
88. Nassar Rodica PSD NU
89. Nechifor Cătălin-Ioan PSD NU
90. Neculai Marius PD-L DA
91. Nica Dan PSD NU
92. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL NU
93. Nicolicea Eugen Prog. DA
94. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD NU
95. Nistor Laurențiu PSD NU
96. Nițu Adrian Henorel PD-L DA
97. Olar Corneliu PD-L DA
98. Olosz Gergely UDMR DA
99. Oltean Ioan PD-L DA
100. Oprișcan Mihai Doru PD-L DA
101. Orban Ludovic PNL NU
102. Pál Árpád UDMR DA
103. Palașcă Viorel PNL NU
104. Palăr Ionel PNL NU
105. Pálfi Mózes Zoltán UDMR DA
106. Panțîru Tudor PSD Abținere
107. Pardău Dumitru PD-L DA
108. Păduraru Nicușor PD-L DA
109. Pâslaru Florin-Costin PSD NU
110. Petö Csilla-Mária UDMR DA
111. Petrescu Cristian PD-L DA
112. Pieptea Cornel PNL NU
113. Pirpiliu Ștefan Daniel PD-L DA
114. Popa Florian PSD NU
115. Popa Octavian-Marius PNL NU
116. Popeangă Vasile PSD NU
117. Popescu Adrian PD-L DA
118. Popescu Cosmin Mihai PD-L DA
119. Popescu Dan-Mircea PSD NU
120. Postolachi Florin PD-L DA
121. Rățoi Neculai PSD DA
122. Săftoiu Ana Adriana PNL NU
123. Seres Dénes UDMR DA
124. Socaciu Victor PSD NU
125. Stan Ioan PSD NU
126. Stan Ion PSD NU
127. Stavrositu Maria PD-L DA
128. Stoica Mihaela PD-L DA
129. Stroe Mihai PD-L DA
130. Stroian Toader PD-L DA
131. Surpățeanu Mihai PD-L DA
132. Știrbeț Cornel PD-L DA
133. Teodorescu Horia PSD NU
134. Tîlvăr Angel PSD NU
135. Toader Mircea-Nicu PD-L DA
136. Trandafir Teodora Virginia PD-L DA
137. Turcan Raluca PD-L DA
138. Tușa Adriana Diana PNL NU
139. Țaga Claudiu PNL NU
140. Țintean Ioan PNL NU
141. Țurcanu Florin PNL NU
142. Varga Attila UDMR DA
143. Vasile Aurelia PSD NU
144. Vasilică Radu Costin PSD Abținere
145. Vîlcu Samoil PD-L DA
146. Vladu Iulian PD-L DA
147. Voicu Mihai Alexandru PNL NU
148. Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L DA
149. Zătreanu Dan-Radu PD-L DA
150. Zoicaș Gheorghe - DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 31 martie 2020, 2:52
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro