Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 25.10.2010 > 17:02 Versiunea pentru printare
Luni, 25 octombrie 2010, ora 17:02

Subiect vot: PLx 492/2010 amr.2
PL 492/2010 pentru modificarea și completarea Legii nr.260/2008 privind asigurarea obligatorie a locuințelor împotriva cutremurelor, alunecărilor de teren sau inundațiilor
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Independenti Neafil.
- prezenți:132 58 32 24 13 - - 3
- voturi pentru (DA):130 58 31 23 13 - - 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - -
- nu au votat:1 - - 1 - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ana Gheorghe PSD DA
2. Andronache Gabriel PD-L DA
3. Antochi Gheorghe PSD DA
4. Ardeleanu Sanda-Maria PD-L DA
5. Arion Viorel PD-L DA
6. Balcan Viorel PD-L DA
7. Barbu Sulfina PD-L DA
8. Bădălan Eugen PD-L DA
9. Bădulescu Adrian PD-L DA
10. Berci Vasile PNL DA
11. Blaga Iosif Veniamin PD-L DA
12. Bode Lucian Nicolae PD-L DA
13. Boghicevici Claudia PD-L DA
14. Boiangiu Victor PD-L DA
15. Brătianu Matei Radu PSD DA
16. Buda Daniel PD-L DA
17. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
18. Buican Cristian PNL DA
19. Burcău Doina PSD DA
20. Canacheu Costică PD-L DA
21. Cărare Viorel PD-L DA
22. Chircu Doinița-Mariana PD-L DA
23. Chirilă Constantin PD-L DA
24. Chisăliță Ioan Narcis PSD DA
25. Cindrea Ioan PSD DA
26. Ciobanu Gheorghe PD-L DA
27. Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L DA
28. Coclici Radu Eugeniu PSD DA
29. Croitoru Cătălin PD-L DA
30. Damian Ioan PSD DA
31. Dascălu Constantin PD-L DA
32. Dobre Victor Paul PNL DA
33. Dolineaschi Andrei PSD DA
34. Dragomir Gheorghe PNL DA
35. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
36. Dugulescu Marius Cristinel PD-L DA
37. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
38. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD Abținere
39. Dumitrică George Ionuț PNL DA
40. Edler András György UDMR DA
41. Erdei Dolóczki István UDMR DA
42. Farago Petru UDMR DA
43. Farkas Anna-Lili UDMR DA
44. Florescu Adrian PD-L DA
45. Frunzulică Doru-Claudian PSD DA
46. Fuia Stelian PD-L DA
47. Gabor Gheorghe PNL DA
48. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
49. Geantă Florian Daniel PD-L DA
50. Gheorghe Tinel PD-L DA
51. Gherasim Vasile PD-L DA
52. Ghiță Cornel PD-L DA
53. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L DA
54. Giurgiu Mircia PD-L DA
55. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
56. Göndör Marius-Sorin PD-L DA
57. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
58. Grama Horia PSD DA
59. Gurzău Adrian PD-L DA
60. Hogea Gheorghe PD-L DA
61. Holban Titi PNL DA
62. Holdiș Ioan PD-L DA
63. Horj Pavel PNL DA
64. Iancu Iulian PSD DA
65. Iftime Dragoș-Adrian PD-L DA
66. Irimescu Mircea - DA
67. Itu Cornel PSD DA
68. Jipa Florina Ruxandra PSD DA
69. Kötő Iosif UDMR DA
70. Leșe Doru Brașoan PD-L DA
71. Liga Dănuț PD-L DA
72. Lup Silvestru Mircea PSD DA
73. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
74. Máté András-Levente UDMR DA
75. Militaru Constantin Severus PD-L DA
76. Mitrea Manuela PSD DA
77. Mocanu Vasile PSD DA
78. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
79. Munteanu Ioan - DA
80. Nassar Rodica PSD DA
81. Nechifor Cătălin-Ioan PSD DA
82. Neculai Marius PD-L DA
83. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
84. Nicolicea Eugen Prog. DA
85. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
86. Nistor Laurențiu PSD DA
87. Nițu Adrian Henorel PD-L DA
88. Olosz Gergely UDMR DA
89. Oltean Ioan PD-L DA
90. Oprișcan Mihai Doru PD-L DA
91. Pál Árpád UDMR DA
92. Palașcă Viorel PNL -
93. Palăr Ionel PNL DA
94. Pálfi Mózes Zoltán UDMR DA
95. Panțîru Tudor PSD DA
96. Pardău Dumitru PD-L DA
97. Păduraru Nicușor PD-L DA
98. Petö Csilla-Mária UDMR DA
99. Pieptea Cornel PNL DA
100. Popa Florian PSD DA
101. Popa Octavian-Marius PNL DA
102. Popescu Cosmin Mihai PD-L DA
103. Rățoi Neculai PSD DA
104. Rogin Marius PD-L DA
105. Rusu Valentin PD-L DA
106. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
107. Seres Dénes UDMR DA
108. Socaciu Victor PSD DA
109. Stan Ioan PSD DA
110. Stavrositu Maria PD-L DA
111. Stoica Mihaela PD-L DA
112. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
113. Stroian Toader PD-L DA
114. Surpățeanu Mihai PD-L DA
115. Șandru Mihaela Ioana PD-L DA
116. Știrbeț Cornel PD-L DA
117. Tabugan Ion Prog. DA
118. Toader Mircea-Nicu PD-L DA
119. Trandafir Teodora Virginia PD-L DA
120. Turcan Raluca PD-L DA
121. Tușa Adriana Diana PNL DA
122. Țaga Claudiu PNL DA
123. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
124. Țurcanu Florin PNL DA
125. Varga Attila UDMR DA
126. Vasile Aurelia PSD DA
127. Vasilică Radu Costin PSD DA
128. Vișan Gelu PD-L DA
129. Vladu Iulian PD-L DA
130. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
131. Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L DA
132. Zoicaș Gheorghe - DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 31 martie 2020, 1:13
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro