Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.12.2010 > 19:04 Versiunea pentru printare
Miercuri, 22 decembrie 2010, ora 19:04

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Independenti Neafil.
- prezenți:157 86 16 16 16 10 - 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adomniței Cristian Mihai PNL
2. Albu Gheorghe PD-L
3. Alecu Valeriu PD-L
4. Amet Aledin Mino.
5. Andronache Gabriel PD-L
6. Antochi Gheorghe PSD
7. Apostolache Mihai Cristian PD-L
8. Avram Marian PD-L
9. Axenie Carmen PD-L
10. Balan Ioan PD-L
11. Barbu Sulfina PD-L
12. Barna Maria Eugenia Prog.
13. Bădălan Eugen PD-L
14. Bădulescu Adrian PD-L
15. Bărbulescu Daniel-Ionuț PD-L
16. Béres Ștefan Vasile UDMR
17. Blaga Iosif Veniamin PD-L
18. Bobeș Marin PD-L
19. Bode Lucian Nicolae PD-L
20. Boghicevici Claudia PD-L
21. Boiangiu Victor PD-L
22. Bordeianu Dan Prog.
23. Bostan Emil Prog.
24. Bot Octavian PD-L
25. Botiș Ioan-Nelu PD-L
26. Boureanu Cristian Alexandru PD-L
27. Brînză William Gabriel PD-L
28. Buciuta Ștefan Mino.
29. Bud Nicolae PD-L
30. Buda Daniel PD-L
31. Buta Sorin Gheorghe PD-L
32. Călian Petru PD-L
33. Călin Ion PSD
34. Cărare Viorel PD-L
35. Chircu Doinița-Mariana PD-L
36. Chirilă Constantin PD-L
37. Chițoiu Daniel PNL
38. Ciobanu Gheorghe PD-L
39. Ciocan Gheorghe PSD
40. Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L
41. Coclici Radu Eugeniu PSD
42. Dascălu Constantin PD-L
43. Derzsi Ákos UDMR
44. Dobre Ciprian Minodor PNL
45. Dragomir Gheorghe PNL
46. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
47. Drăgulescu Iosif Ștefan PD-L
48. Dugulescu Marius Cristinel PD-L
49. Dumitrache Ileana Cristina PSD
50. Dumitrescu Liana Mino.
51. Dumitrică George Ionuț PNL
52. Edler András György UDMR
53. Erdei Dolóczki István UDMR
54. Farago Petru UDMR
55. Florescu Adrian PD-L
56. Fuia Stelian PD-L
57. Gabor Gheorghe PNL
58. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
59. Geantă Florian Daniel PD-L
60. Gherasim Vasile PD-L
61. Ghiță Cornel PD-L
62. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L
63. Ghiveciu Marian PSD
64. Giurgiu Mircia PD-L
65. Göndör Marius-Sorin PD-L
66. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
67. Grama Horia PSD
68. Grosaru Mircea Mino.
69. Gurzău Adrian PD-L
70. Hogea Gheorghe PD-L
71. Holdiș Ioan PD-L
72. Iacob Strugaru Stelică PD-L
73. Ialomițianu Gheorghe PD-L
74. Iftime Dragoș-Adrian PD-L
75. Ignat Miron Mino.
76. Iorguș Zanfir PD-L
77. Itu Cornel PSD
78. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
79. Kerekes Károly UDMR
80. Korodi Attila UDMR
81. Kötő Iosif UDMR
82. Lakatos Petru UDMR
83. Leșe Doru Brașoan PD-L
84. Liga Dănuț PD-L
85. Lubanovici Mircea PD-L
86. Macaleți Costică PSD
87. Manolescu Oana Mino.
88. Marian Dan Mihai PD-L
89. Márton Árpád-Francisc UDMR
90. Máté András-Levente UDMR
91. Merka Adrian-Miroslav Mino.
92. Mircovici Niculae Mino.
93. Mocanu Adrian PSD
94. Motreanu Dan-Ștefan PNL
95. Munteanu Ioan -
96. Mustea-Șerban Răzvan PD-L
97. Neculai Marius PD-L
98. Negruț Clement PD-L
99. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
100. Nicolicea Eugen Prog.
101. Nistor Laurențiu PSD
102. Nițu Adrian Henorel PD-L
103. Nosa Iuliu PSD
104. Novac Cornelia Brîndușa PD-L
105. Olar Corneliu PD-L
106. Oltean Ioan PD-L
107. Oprișcan Mihai Doru PD-L
108. Palașcă Viorel PNL
109. Palăr Ionel PNL
110. Pálfi Mózes Zoltán UDMR
111. Pandele Sorin Andi PD-L
112. Pardău Dumitru PD-L
113. Păsat Dan PD-L
114. Petö Csilla-Mária UDMR
115. Petrescu Cristian PD-L
116. Pirpiliu Ștefan Daniel PD-L
117. Pop Virgil PNL
118. Popescu Cosmin Mihai PD-L
119. Popov Dușan Mino.
120. Postolachi Florin PD-L
121. Preda Cezar-Florin PD-L
122. Prigoană Vasile-Silviu PD-L
123. Riviș-Tipei Lucian PD-L
124. Rogin Marius PD-L
125. Roman Gheorghe PD-L
126. Roman Ioan Sorin PSD
127. Rusu Valentin PD-L
128. Săpunaru Nini PNL
129. Sârbu Marian Prog.
130. Seremi Ștefan PD-L
131. Seres Dénes UDMR
132. Soporan Vasile Filip Prog.
133. Stan Nicolae Prog.
134. Stanciu Anghel PSD
135. Stavrositu Maria PD-L
136. Steriu Valeriu-Andrei Prog.
137. Stroe Ionuț-Marian PNL
138. Stroe Mihai PD-L
139. Surpățeanu Mihai PD-L
140. Surupăceanu Mugurel PSD
141. Șandru Mihaela Ioana PD-L
142. Știrbeț Cornel PD-L
143. Tabugan Ion Prog.
144. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
145. Tărâță Culiță Prog.
146. Tița-Nicolescu Gabriel Prog.
147. Toader Mircea-Nicu PD-L
148. Țurea Răzvan Prog.
149. Udrea Elena Gabriela PD-L
150. Uricec Eugen Constantin PD-L
151. Vainer Aurel Mino.
152. Varga Attila UDMR
153. Vișan Gelu PD-L
154. Vîlcu Samoil PD-L
155. Vladu Iulian PD-L
156. Zamfirescu Sorin Ștefan PD-L
157. Zătreanu Dan-Radu PD-L

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 29 martie 2020, 8:17
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro