Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.01.2013 > 16:16 Versiunea pentru printare
Marți, 22 ianuarie 2013, ora 16:16

Subiect vot: Programul de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:259 107 63 26 29 10 14 10
- voturi pentru (DA):258 107 63 26 29 10 13 10
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - 1 -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel ND DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Amet Varol Minoritati DA
6. Andea Petru PSD DA
7. Andronache Gabriel PDL DA
8. Anton Marin PNL DA
9. Ardeleanu Sanda-Maria PDL DA
10. Arsene Ionel PSD DA
11. Avram Constantin ALDE DA
12. Axente Ioan PSD DA
13. Babuș Radu PSD DA
14. Balan Ioan PDL DA
15. Baltă Mihai PSD DA
16. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL DA
17. Bălan Ion PSD DA
18. Becali George PNL DA
19. Bejinariu Eugen PSD DA
20. Benga Ioan PSD DA
21. Birchall Ana PSD DA
22. Blănariu Valentin ND DA
23. Bode Lucian Nicolae PDL DA
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
25. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
26. Bónis István UDMR DA
27. Bucur Constantin-Alin ND DA
28. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
29. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
30. Buican Cristian PNL DA
31. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
32. Calimente Mihăiță PNL DA
33. Caloianu Mario-Ernest ND DA
34. Calotă Florică Ică PNL DA
35. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
36. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
37. Cernea Remus-Florinel PSD DA
38. Chebac Eugen ND DA
39. Chiriță Dumitru PSD DA
40. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
41. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
42. Ciobanu Gheorghe PSD DA
43. Ciobanu Liliana ND DA
44. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
45. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
46. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
47. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE DA
48. Ciuhodaru Tudor ND DA
49. Ciurariu Florin PNL DA
50. Cocei Erland PNL DA
51. Coman Gheorghe ND DA
52. Covaci Dorel PSD DA
53. Crăciunescu Grigore PNL DA
54. Cristea Victor PSD DA
55. Cristian Horia PNL DA
56. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
57. Culețu Dănuț PDL DA
58. Cupă Ion PDL DA
59. Dalca Ștefan-Petru ND DA
60. Dascălu Constantin PDL DA
61. Deaconu Mihai ND DA
62. Delureanu Virgil PSD DA
63. Diaconu Mihai-Bogdan PSD DA
64. Dima Toader PSD DA
65. Diniță Ion ALDE DA
66. Dîrzu Ioan PSD DA
67. Dobre Mircea-Titus PSD DA
68. Dobre Victor Paul PNL DA
69. Dolineaschi Andrei PSD DA
70. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
71. Dragomir Gheorghe PNL DA
72. Dragomir Viorel Marian PSD DA
73. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
74. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
75. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
76. Dumbrăvanu Paul PNL DA
77. Dumitru Georgică ALDE DA
78. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
79. Dumitru Ovidiu-Ioan ND DA
80. Emacu Gheorghe PSD DA
81. Enea Constantin-Cosmin PNL DA
82. Eparu Ion PSD DA
83. Erdei Dolóczki István UDMR DA
84. Fejér László-Ődőn UDMR DA
85. Fenechiu Cătălin-Daniel ND DA
86. Firczak Gheorghe Minoritati DA
87. Florea Daniel PSD DA
88. Frăticiu Gheorghe PSD DA
89. Galan Constantin PNL DA
90. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
91. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL DA
92. Găină Mihăiță PSD DA
93. Gerea Andrei Dominic PNL DA
94. Gheorghe Tinel PDL DA
95. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
96. Ghiveciu Marian PSD DA
97. Giurescu Dinu ALDE DA
98. Gorghiu Alina-Ștefania PNL DA
99. Grecea Maria ND DA
100. Gudu Vasile PDL DA
101. Gunia Dragoș-Ionel PDL DA
102. Guran Virgil PNL DA
103. Gust Băloșin Florentin PSD DA
104. Gvozdenovici Slavomir Minoritati NU
105. Harbuz Liviu PSD DA
106. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
107. Hellvig Eduard Raul PNL DA
108. Holban Titi PNL DA
109. Horga Vasile PNL DA
110. Hrebenciuc Viorel PSD DA
111. Iacob Ridzi Monica Maria ND DA
112. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
113. Iancu Iulian PSD DA
114. Iane Daniel PNL DA
115. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
116. Ibram Iusein Minoritati DA
117. Intotero Natalia-Elena PSD DA
118. Ionescu Aurelian ALDE DA
119. Iriza Scarlat PSD DA
120. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
121. Kerekes Károly UDMR DA
122. Khraibani Camelia PSD DA
123. Korodi Attila UDMR DA
124. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
125. Longher Ghervazen Minoritati DA
126. Lupu Mihai PNL DA
127. Man Mircea PDL DA
128. Manda Iulian Claudiu PSD DA
129. Manolache Marius PSD DA
130. Manolescu Oana Minoritati DA
131. Marcoci Vlad PSD DA
132. Marcu Nicu PNL DA
133. Marian Ion Cristinel ND DA
134. Marin Gheorghe PSD DA
135. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
136. Máté András-Levente UDMR DA
137. Mazilu Constantin PSD DA
138. Melinte Ion ND DA
139. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
140. Mihai Aurelian ND DA
141. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD DA
142. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
143. Mincă Liliana ND DA
144. Mircovici Niculae Minoritati DA
145. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
146. Mitrea Miron Tudor PSD DA
147. Mîrza Gavril PSD DA
148. Mocanu Vasile PSD DA
149. Mocioalcă Ion PSD DA
150. Mocioi Niculina ND DA
151. Moisii Constantin ND DA
152. Moldovan Iosif UDMR DA
153. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
154. Munteanu Ioan PSD DA
155. Murgu Neagu ND DA
156. Nassar Rodica PSD DA
157. Neacșu Marian PSD DA
158. Nechita Aurel PSD DA
159. Necula Cosmin PSD DA
160. Negruț Clement PDL DA
161. Negruț Cornelia ALDE DA
162. Nica Nicolae-Ciprian PSD DA
163. Nichita Cristina PSD DA
164. Nicolae Alexandri PNL DA
165. Nicolae Florian PSD DA
166. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL DA
167. Niculae Aurel PNL DA
168. Niculescu Dumitru ND DA
169. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
170. Nistor Laurențiu PSD DA
171. Nistor Marioara ND DA
172. Niță Emil PSD DA
173. Ochi Ion PSD DA
174. Oltean Ioan PDL DA
175. Oros Nechita-Adrian PNL DA
176. Palașcă Viorel PNL DA
177. Palăr Ionel PNL DA
178. Pambuccian Varujan Minoritati DA
179. Paul Maria-Andreea PDL DA
180. Pârgaru Ion PNL DA
181. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
182. Peia Ninel PSD DA
183. Petrea Dorin Silviu PSD DA
184. Petrescu Petre PSD DA
185. Petric Octavian PSD DA
186. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
187. Pop Georgian PSD DA
188. Popa Octavian-Marius PNL DA
189. Popescu Dumitru-Iulian PSD DA
190. Popescu Florin Aurelian PDL DA
191. Pușcaș Iacob ND DA
192. Raețchi Ovidiu Alexandru ALDE DA
193. Răducanu Ion PSD DA
194. Rădulescu Romeo PDL DA
195. Rățoi Neculai PSD DA
196. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
197. Reuer Elena-Ramona PNL DA
198. Rizea Cristian PSD DA
199. Roman Gheorghe PSD DA
200. Roman Ioan Sorin PSD DA
201. Roman Victor PSD DA
202. Roșca Lucreția PSD DA
203. Rușanu Dan Radu PNL DA
204. Săpunaru Nini PNL DA
205. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
206. Scarlat George PNL DA
207. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL DA
208. Sefer Cristian-George ND DA
209. Seres Dénes UDMR DA
210. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
211. Smarandache Miron Alexandru ND DA
212. Solomon Adrian PSD DA
213. Stan Ioan PSD DA
214. Stan Ion PSD DA
215. Stanciu Anghel PSD DA
216. Stanciu Zisu PSD DA
217. Stancu Ionel Minoritati DA
218. Stănescu Alexandru PSD DA
219. Stănișoară Mihai PDL DA
220. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
221. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
222. Stragea Sorin Constantin PSD DA
223. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
224. Surdu Raluca PNL DA
225. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
226. Șimon Gheorghe PSD DA
227. Șova Lucian PSD DA
228. Ștefan Viorel PSD DA
229. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
230. Tabugan Ion PSD DA
231. Tararache Mihai ND DA
232. Tămâian Ioan PNL DA
233. Tănase Răzvan-Ionuț ND DA
234. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
235. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
236. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL DA
237. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
238. Traicu Rodin PSD DA
239. Tudorache Daniel PSD DA
240. Tudorie Violeta PSD DA
241. Tudose Mihai PSD DA
242. Turcan Raluca PDL DA
243. Tușa Adriana Diana PNL DA
244. Țigăeru Roșca Laurențiu PNL DA
245. Țîmpău Radu Bogdan PNL DA
246. Udriște Gheorghe PDL DA
247. Urcan Ionaș-Florin PDL DA
248. Ursărescu Dorinel PNL DA
249. Vainer Aurel Minoritati DA
250. Varga Vasile PNL DA
251. Vladu Iulian PDL DA
252. Vlase Petru Gabriel PSD DA
253. Vlădoiu Aurel PSD DA
254. Voicu Mădălin-Ștefan PSD DA
255. Weber Mihai PSD DA
256. Zaharcu Neviser PSD DA
257. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
258. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
259. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 1 aprilie 2020, 12:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro