Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 29.01.2013 > 12:14 Versiunea pentru printare
Marți, 29 ianuarie 2013, ora 12:14

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:265 101 63 35 28 13 14 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adam Luminița-Pachel ND
2. Adăscăliței Constantin PSD
3. Alexe Costel PNL
4. Almăjanu Marin PNL
5. Amet Varol Minoritati
6. Anastase Roberta Alma PDL
7. Andea Petru PSD
8. Andronache Gabriel PDL
9. Anghel Gabriela-Lola ND
10. Anușca Roxana-Florentina PNL
11. Ardeleanu Sanda-Maria PDL
12. Arsene Ionel PSD
13. Avram Constantin ALDE
14. Avram Marian PSD
15. Axente Ioan PSD
16. Babuș Radu PSD
17. Băișanu Ștefan-Alexandru PNL
18. Bălan Ion PSD
19. Bejinariu Eugen PSD
20. Berci Vasile PNL
21. Blăjuț Viorel-Ionel ND
22. Boboc Valentin Gabriel PSD
23. Bode Lucian Nicolae PDL
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
25. Bogdănici Camelia-Margareta PDL
26. Bónis István UDMR
27. Bucur Constantin-Alin ND
28. Budurescu Daniel-Stamate PNL
29. Buican Cristian PNL
30. Buicu Corneliu-Florin PSD
31. Burlacu Ștefan ND
32. Caloianu Mario-Ernest ND
33. Calotă Florică Ică PNL
34. Cazan Mircea-Vasile PNL
35. Călin Ion PSD
36. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
37. Cernea Remus-Florinel PSD
38. Chebac Eugen ND
39. Cherecheș Florica PNL
40. Chiriță Dumitru PSD
41. Chirvăsuță Laurențiu PSD
42. Ciobanu Gheorghe PSD
43. Ciobanu Liliana ND
44. Ciolacu Ion-Marcel PSD
45. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL
46. Ciucă Liviu-Bogdan ALDE
47. Ciurariu Florin PNL
48. Cocei Erland PNL
49. Comșa Cornel-George ND
50. Condurățeanu Andrei-Răzvan ND
51. Constantin Daniel ALDE
52. Cosma Vlad-Alexandru PSD
53. Covaci Dorel PSD
54. Cristea Aurelia PSD
55. Cristea Victor PSD
56. Cristian Horia PNL
57. Cseke Attila-Zoltán UDMR
58. Culețu Dănuț PDL
59. Cupă Ion PDL
60. Cupșa Ioan PNL
61. Daea Petre PSD
62. Dascălu Constantin PDL
63. Delureanu Virgil PSD
64. Diaconu Adrian-Nicolae ND
65. Diaconu Mihai-Bogdan PSD
66. Dima Toader PSD
67. Diniță Ion ALDE
68. Dîrzu Ioan PSD
69. Doboș Anton PNL
70. Dobre Victor Paul PNL
71. Dolha Mircea PNL
72. Dolha Nechita-Stelian PNL
73. Donțu Mihai-Aurel PNL
74. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
75. Dragomir Gheorghe PNL
76. Dragomir Maria ND
77. Dragomir Viorel Marian PSD
78. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
79. Drăghici Sonia-Maria PSD
80. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE
81. Dumbrăvanu Paul PNL
82. Dumitrache Ileana Cristina PSD
83. Dumitru Ioana-Jenica ND
84. Dumitru Ovidiu-Ioan ND
85. Emacu Gheorghe PSD
86. Erdei Dolóczki István UDMR
87. Fejér László-Ődőn UDMR
88. Fenechiu Cătălin-Daniel ND
89. Firczak Gheorghe Minoritati
90. Florea Daniel PSD
91. Frăticiu Gheorghe PSD
92. Galan Constantin PNL
93. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
94. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
95. Găină Mihăiță PSD
96. Geantă Florian Daniel PDL
97. Gerea Andrei Dominic PNL
98. Gheorghe Tinel PDL
99. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
100. Gireadă Dumitru-Verginel PNL
101. Giurescu Dinu ALDE
102. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
103. Grecea Maria ND
104. Grindeanu Sorin Mihai PSD
105. Grosaru Mircea Minoritati
106. Gudu Vasile PDL
107. Guran Virgil PNL
108. Gust Băloșin Florentin PSD
109. Harbuz Liviu PSD
110. Hellvig Eduard Raul PNL
111. Hulea Ioan ND
112. Iacoban Sorin-Avram PSD
113. Ialomițianu Gheorghe PDL
114. Iancu Iulian PSD
115. Iane Ovidiu-Cristian PSD
116. Ibram Iusein Minoritati
117. Ignat Miron Minoritati
118. Iliuță Vasile PDL
119. Intotero Natalia-Elena PSD
120. Ionescu Aurelian ALDE
121. Ionescu George PDL
122. Iordache Florin PSD
123. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE
124. Ispir Raluca-Cristina PNL
125. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR
126. Kerekes Károly UDMR
127. Kereskényi Gábor UDMR
128. Khraibani Camelia PSD
129. Korodi Attila UDMR
130. Laza-Matiuța Liviu PDL
131. Lupu Mihai PNL
132. Man Mircea PDL
133. Manda Iulian Claudiu PSD
134. Manea Victor-Gheorghe PNL
135. Manolache Marius PSD
136. Manolescu Oana Minoritati
137. Marcoci Vlad PSD
138. Marcu Nicu PNL
139. Markó Attila-Gabor UDMR
140. Marocico Ion Minoritati
141. Márton Árpád-Francisc UDMR
142. Máté András-Levente UDMR
143. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
144. Mazilu Constantin PSD
145. Melinte Ion ND
146. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
147. Mihai Aurelian ND
148. Mihăilă Ioan PDL
149. Mihăilescu Ion-Bogdan PSD
150. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
151. Mincă Liliana ND
152. Mitrea Miron Tudor PSD
153. Mîrza Gavril PSD
154. Mocioi Niculina ND
155. Moldovan Ioan ALDE
156. Molnar Zsolt UDMR
157. Motreanu Dan-Ștefan PNL
158. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD
159. Movilă Petru PDL
160. Muntean Mircia PDL
161. Munteanu Ioan PSD
162. Nassar Rodica PSD
163. Nechita Aurel PSD
164. Necula Cosmin PSD
165. Negruț Clement PDL
166. Negruț Cornelia ALDE
167. Nichita Cristina PSD
168. Nicolae Alexandri PNL
169. Nicolae Florian PSD
170. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
171. Nicolescu Theodor-Cătălin PNL
172. Nicolicea Eugen PSD
173. Niculae Aurel PNL
174. Niculescu Dumitru ND
175. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
176. Nistor Gheorghe-Vlad PNL
177. Nistor Laurențiu PSD
178. Nistor Marioara ND
179. Niță Emil PSD
180. Nosa Iuliu PSD
181. Ochi Ion PSD
182. Oros Nechita-Adrian PNL
183. Palașcă Viorel PNL
184. Pambuccian Varujan Minoritati
185. Pardău Dumitru PNL
186. Paul Maria-Andreea PDL
187. Păun Nicolae Minoritati
188. Pâslaru Florin-Costin PSD
189. Peia Ninel PSD
190. Petrache Adrian-Alin PSD
191. Petrea Dorin Silviu PSD
192. Petrescu Petre PSD
193. Podașcă Gabriela-Maria PSD
194. Pop Georgian PSD
195. Popa Octavian-Marius PNL
196. Popescu Dan-Cristian PDL
197. Popescu Dumitru-Iulian PSD
198. Popescu Florin Aurelian PDL
199. Potor Călin PNL
200. Răducanu Ion PSD
201. Rădulescu Constantin PSD
202. Rădulescu Romeo PDL
203. Reuer Elena-Ramona PNL
204. Roman Ioan Sorin PSD
205. Roșca Lucreția PSD
206. Rotaru Răzvan ND
207. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL
208. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD
209. Scarlat George PNL
210. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL
211. Secară Florin Mihail PDL
212. Sefer Cristian-George ND
213. Silaghi Ovidiu Ioan PNL
214. Simionescu Adrian Constantin PSD
215. Smarandache Miron Alexandru ND
216. Solomon Adrian PSD
217. Stan Ion PSD
218. Stanciu Zisu PSD
219. Stancu Ionel Minoritati
220. Stativă Irinel Ioan PSD
221. Stănescu Alexandru PSD
222. Steriu Valeriu-Andrei PSD
223. Stoica Ștefan-Bucur PDL
224. Stragea Sorin Constantin PSD
225. Sturzu Mihai-Răzvan PSD
226. Suciu Vasile-Daniel PSD
227. Surdu Raluca PNL
228. Surugiu Iulian-Radu PNL
229. Szabó Ödön UDMR
230. Șimon Gheorghe PSD
231. Șova Lucian PSD
232. Ștefan Viorel PSD
233. Ștefănescu Elena Cătălina PSD
234. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
235. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
236. Tararache Mihai ND
237. Tămâian Ioan PNL
238. Tănase Răzvan-Ionuț ND
239. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE
240. Tătaru Florin-Cristian PSD
241. Teju Sorin PNL
242. Teodorescu Cătălin-Florin PDL
243. Teodorescu Ioan Viorel PNL
244. Thuma Hubert Petru Ștefan PNL
245. Tîlvăr Angel PSD
246. Toader Mircea-Nicu PDL
247. Tocuț Dan-Laurențiu PNL
248. Tomac Eugen PDL
249. Tudorache Daniel PSD
250. Tudorie Violeta PSD
251. Turcan Raluca PDL
252. Tușa Adriana Diana PNL
253. Țîmpău Radu Bogdan PNL
254. Udriște Gheorghe PDL
255. Urcan Ionaș-Florin PDL
256. Uricec Eugen Constantin PSD
257. Ursărescu Dorinel PNL
258. Varga Vasile PNL
259. Vladu Iulian PDL
260. Vlădoiu Aurel PSD
261. Voicu Mihai Alexandru PNL
262. Zaharcu Neviser PSD
263. Zamfir Daniel-Cătălin PNL
264. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati
265. Zlati Radu PNL

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 8 decembrie 2019, 7:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro